מורה פרטי עמירם ארד

מורה פרטי עמירם ארד

סטודנט לרפואה, בעל ניסיון של שנים בהוראה פרטית. מאמין בייחודיותו של כל תלמיד, ולימוד בקצב המתאים לו.

בן 29. משדה ורבורג. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

בן 27, סטודנט לרפואה בטכניון. בעל ניסיון של מספר שנים להוראת תלמידי פסיכומטרי. בעל קורס הכשרה של מכון ezway. מורה פרטי לתלמידי בית הספר במקצועות הליבה. מאמין שעם הכוונה ורצון אמיתי לסייע לתלמידים ניתן להגיע ביחד לתוצאות.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דניאל

למדתי עם עמירם לשני מועדי פסיכומטרי. עמירם מורה נהדר שאני אישית לקחתי ממנו הרבה יותר מאשר לימודי פסיכומטרי בלבד, הוא תמיד מביא ערך מוסף לכל שיעור, ומעביר את החומר בצורה נהדרת. למדתי אצל עמירם לפסיכומטרי הראשון שלי, ולאחר שלא קיבלתי ציון מספיק טוב חזרתי אליו בפעם השניה וכיום אני מסיים שנה א' במדעי המחשב. ממליץ בחום על עמירם, מורה סבלני ואכפתי מאוד, ואחד שנותן מעצמו הרבה מעבר להעברת החומר. בהצלחה

16/09/2019
שתף:
י
יאנה

אחרי שלוש פעמים שלמדתי לפסיכומטרי ולא הצלחתי לקבל את הציון שהייתי צריכה, בפעם הרביעית זכיתי ללמוד עם עמירם.מורה מקצועי וסובלני(פרפקציוניסט)שתמיד דאג להעביר לי את החומר בצורה יסודית וברורה ולהתאים את עצמו אלי.הגישה השלילית שלי לפסיכומטרי התחלפה בגישה חיובית, נהנתי ללמוד במיוחד כי ידעתי שתמיד יש מי שיעזור לי :) לעמירם יש חלק ענק בהצלחה שלי-מאחלת גם לכם שתזכו שהוא יהיה חלק מההצלחה שלכם בפסיכומטרי!

16/09/2019
שתף:
ר
רביב

עמירם לימד אותי שיעורים פרטיים. מורה יסודי, ממוקד וכיף ללמוד איתו. השיעורים עוברים בצורה קלילה, עם דוגמאות פרקטיות, פשוט ללמוד איך ליישם את החומר. עמירם נותן דוגמא אישית ופשוט יפה לראות שהמורה שלך מיישם את אותן שיטות על עצמו. הערך המוסף שקיבלתי מהשיעורים תורם לי כיום כסטודנט להנדסת חשמל. עמירם פשוט אלוף אמיתי!

16/09/2019
שתף:
ש
שקד

למדתי עם עמירם לשתי בחינות פסיכומטרי שאחריהן השגתי את הציון שהייתי צריכה. עמירם מורה נפלא, בעל סבלנות ויכולת הוראה מדהימה. הוא קשוב לצרכי התלמיד, ומעביר את החומר בצורה מעניינת מאוד. על אף שהתלבטתי האם ללמוד לבד לפסיכומטרי השני, בחרתי להמשיך וללמוד עם עמירם והדבר כאמור, הוכיח את עצמו. ממליצה בחום לכל מי שמחפש מורה פרטי או מתלבט האם ללמוד לבד- ללמוד אצל עמירם! אתם תודו לי (סתם, אתם תודו לו...) :)

16/09/2019
שתף:
ע
עידן

מורה מקצועי מאוד, מסביר ונותן דוגמאות לכל מה שצריך, מעביר את החומר בצורה מעניינת וברורה.

09/09/2019
שתף:
ב
בר

ברצוני להמליץ על עמירם בחום רב, מורה קשוב , מסביר בקצב של התלמיד, נותן דוגמאות אישיות ומבין איך הילד חושב ודרך זה מביא אותו לתשובה הנכונה. מלמד עם המון סבלנות והבן שלי באופן אישי התחבר אליו ולצורת הלימוד שלו.

02/09/2019
שתף:
ק
קורן

מורה מצוין. ממש בקיא בחומר ומלמד בהתאם לקצב של התלמיד. מסביר את החומר עם דוגמאות ובסבלנות רבה.

29/08/2019
שתף:
ב
בר

הבן שלי טל מאוד התחבר אליו וטען כי ההסברים של עמירם היום טובים וברורים

20/08/2019
שתף: