מורה פרטי עמיחי אבישר

מורה פרטי בעל תואר בהנדסת חשמל ומחשבים מלמד את מקצועות הפיזיקה והמתמטיקה בעל נסיון של 8 שנים יחידים וקבוצות.

בן 35. מאזור השרון והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪160 לשעה בבית התלמיד
₪160

קצת עליי

מורה פרטי בעל תואר בהנדסת חשמל ומחשבים מאוניברסיטת בן גוריון מעביר כבר 8 שנים שיעורים פרטיים בתחומי הפיסיקה והמתמטיקה ליחידים וקבוצות (מתרגל ומרצה באקדמיה). בעל נסיון במכללות רופין, שנקר, אפקה, בינתחומי, מכללת נתניה, באוניברסיטת בן גוריון, אריאל תא ועוד. מעביר חומר עיוני ומתרגל שאלות

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שי

תותח! מלמד בסבלנות רבה, בצורה מסודרת ומעניינת. מרגישים את החיבור לחומר ואהבה למקצוע! מומלץ ממש!!

28/10/2019
שתף:
ע
עדי

עמיחי מורה מעולה! סבלני ומסביר לפרטי פרטים. עובד עם שיטות מובנות ומדויקות. בזכותו הוצאתי ציונים מאוד גבוהים ממליצה בחום!

28/10/2019
שתף:
י
יובל

עמיחי מורה פשוט מעולה! מסביר את החומר בצורה הברורה, המובנת, המקצועית והשיטתית ביותר. מפשט את החומר והופך אותו להרבה יותר קל, ידידותי ופשוט. בזכותו קיבלתי 100 בפיזיקה- הקורס שהכי חששתי ממנו והכי התקשיתי בו. ממליצה בחום!!!

25/10/2019
שתף:
B
Bar

המורה הפרטי הכי טוב שפגשתי לאחרונה. במסגרת לימודי להנדסת חשמל, נעזרתי בעמיחי רבות במקצועות שציינתי. פגשתי מורה שיודע להעביר את החומר המורכב ביותר בצורה פשוטה וברורה ובגובה העיניים. שמחתי מאוד לגלות מורה שבכל שאלה ששאלתי קיבלתי תשובה מעמיקה וכלים מתמטים/פיזקלים פרקטיים שעזרו לי רבות במהלך לימודי בכלל המקצועות ובמבחנים כמובן. ממליץ בחום!!!

18/07/2019
שתף:
נ
ניב

אני לומד ברופין הנדסה. עמיחי מורה מעולה.. מעביר את החומר בצורה מעניינת ומקצועית, בזכותו עברתי את כל המקצועות הקשים בציונים גבוהים.ממליץ בחום.

18/07/2019
שתף:
ר
רז

המורה היחיד שיכולנו לסמוך עליו שיעביר לנו את החומר בצורה מובנת! הגענו אליו גם לפיזיקה 1 וגם לפיזיקה 2, ורק בזכותו הצלחנו להבין את החומר ולעבור את המבחנים בציונים גבוהים. פשוט מורה מעולה שמסביר את החומר בגובה העיניים, ועל הדרך גם גורם לזה להיות מעניין ומסקרן. אין עליך עמיחי!

18/07/2019
שתף:
מ
מאור

הרומן שלי עם עמיחי התחיל אי שם בסמסטר א עם פיזיקה 1. תמיד אהבתי פיזיקה אך פחות התחברתי למרצה ולמתרגל שלי ברופין, אני ועוד שני חברים קיבלנו המלצה על עמיחי אחרי שהיינו אבודים עם החומר והחלטנו לנסוע אליו. אחרי כמה מפגשים בודדים עם עמיחי שלושתנו הוצאנו ציונים מעל 80 רק מלימודים איתו. מאז עמיחי חלק בלתי נפרד מהתואר שלנו ומהמקצועות שאנו פחות מבינים. מספר 1 תודה עמיחי!

18/07/2019
שתף:
ק
קרן

מורה מעולה, משקיע ועוזר גם מעבר לשיעור, אני סטודנטית בשנקר להנדסה תעשייה וניהול ועזר לי מאוד בפיזיקה-מכניקה

09/03/2019
שתף:
א
אילנה

עמי מורה מצוין מכמה סיבות: הוא מצליח להעביר חומר קשה בצורה הכי מובנת וברורה! הוא הצליח לגרום לי להבין דברים מאוד אבסטרקטיים.כל זאת בצורה שיטתית, יעילה וזריזה. חוץ מזה, עמי גמיש ומתאים את עצמו לצורך התלמיד. הוא גם מצליח לקרוא ולפענח את הצורך המדויק, והפערים של התלמיד בחומר. הוא גם מלמד בצורה מאוד מסודרת. בזכותו עברתי מבחן, כשלא ידעתי כלום יום לפני המבחן! מעל הכל, מאוד כיף ללמוד איתו

02/03/2019
שתף:
ג
גל

מורה נהדר, אדיב ואכפתי. מיותר להזכיר שאת החומר הנדרש הוא יודע בצורה מלאה, עמיחי הוא אדם נעים שגם יודע לתת מילה טובה ומעודדת כשיש צורך בה. למזלי, למדתי איתו מתחילת הסמסטר לאלגברה לינארית א בבינתחומי, והגעתי לתוצאה מעולה בסיומו. ממליץ בחום.

03/02/2019
שתף: