דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד סולידוורקס

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי סולידוורקס.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד סולידוורקס.

מדובר באחד המורים המדהימים שפגשתי. אני סטודנט, שלומד כבר סמסטר שלם סולידוורקס ולא קיבלתי מאומה ביחס לשיעור אחד קצר של רעי. רעי בשיעור של שלוש שעות הצליח להסביר לי בסבלנות יתרה את הדברי שנראו לי מסובכים - בפשטות ובהירות, רעי נתן לי לבצע כל פעולה בעצמי וללא התערבות אך במקביל עשה את התהליך בעצמו וכך קיבלתי פידבקים במשך התהליך שעזרו מאוד להבנת התוכן - מקצועיים, חיוביים וברוח טובה. ממליץ בחום!
02/09/2018
מורה מצוין שמעביר את החומר והתוכנה בצורה מצוינת. אוירה נעימה וקלילה לאורך כל השיעור. הבטיחון שלי בתוכנה גדל מאוד והעבודה בכיתה עצמה הפכה להיות כייפית ומובנת והרבה מאוד בזכותו.
26/06/2018
אמיר מאוד מקצועי ומעביר את השיעור בצורה מאוד ברורה. העברתי לאמיר את החומר לפני השיעור והוא הגיע מאוד מוכן והתמקד בנושאים שאני מתקשה בהם. אמיר מאוד סבלני ונהנתי ללמוד ממנו. המון תודה .
28/02/2018
סביון תותחית, יודעת איך להסביר טוב, מקצועית, סבלנית ועזרה לי לפתור כל בעיה, ממליץ בחום!
09/07/2017
אורי מורה מאוד מקצועי ומנוסה. יש לו המון סבלנות והוא מעביר את החומר בצורה מקצועית מאוד מאורגנת ומסודרת. אני ממליצה בחום!!
03/06/2017
המורה מקצועי ומבין את רזי המקצוע למופת. מתחשב, מהיר אך מקפיד על האיכות. יש לו ערך מוסף גבוה, ממליצה בחום!
17/02/2017
לכל מי שלומד בבראודה או במוסדות לימוד אחרים וצריך חיזוק בסוליד , אני ממליץ מאוד על אבי בנאדם מאוד נחמד, רגוע קשוב ומלמד בצורה טובה מאוד ! מראה מספר דרכים לפיתרון של כל תרגיל שתציגו לו. מציע עזרה בפיתרון תרגילים דרך אסמסים גם לאחר השיעור עצמו, בזמנו הפנוי. אותי הוא קידם ובזכותו קיבלתי ציון טוב במבחן סוף. ממליץ
13/02/2017
אני לומד תכנת סולידוורקס אצל רועי וקסלר כבר שנתיים. רועי הוא מורה מעולה. הוא שולט בתכנה מבחינה מקצועית ובכלל שליטתו מעולה בכל מה שקשור לתנון מכני. יחסי האנוש שלו טובים מאוד והוא אדם סבלני. בזכותו הגעתי לשליטה מלאה בתכנה. אני ממליץ עליו בחום רב. בברכה - מאיר לוצטו.
24/01/2016