מורה פרטי רועי וקסלר

מורה פרטי רועי וקסלר

מהנדס מכונות בעל וותק וידע עשיר בתכן. בעל רקע וניסיון בתפקיד מהנדס תיב"מ תוכנת SOLIDWORKS.

בן 41. מראשל"צ והסביבה. בוגר מכללה - מכללת אפקה.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

מהנדס מכונות בעל וותק וידע עשיר בתכן. בעל רקע וניסיון בתפקיד מהנדס תיב"מ תוכנת SOLIDWORKS. ביצוע הדרכות לתוכנת SOLIDWORKS מבצע גם עבודות ופרויקטים עבור סטודנטים. מה בעצם תלמדו: לדעת איך באמת לגשת לתוכנה ולעבוד נכון. לנצל את מרב המשאבים במינימום זמן בעיקר טיפים לעבודה נכונה. לפתח הבנה, חשיבה ויצירתיות בזמן קצר.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אלי

רועי ביצע בשבילי פרויקט של הכנת קבצי סולידוורקס לבניית מודל של משחק מבוכים מרחביים בהדפסת תלת מימד. רועי מקצוען, אדיב, רציני, עומד בלו"ז עם תעריף שעת עבודה סביר בהחלט ואני ממליץ עליו בכל פה

07/03/2017
שתף:
א
אסף

רועי מורה מעולה. שליטה גבוהה מאד בסולידוורקס וגם ידע מעמיק במכניקה.

26/04/2016
שתף:
א
אורן

רועי מאוד סבלני.אני נעזרתי בוא לעבודה בסולידוורקס, בתוכנה הפגין שליטה מושלמת והבנה מדהימה ממליץ ביותר!!

05/02/2016
שתף:
ע
עדן

מורה סבלני בעל נסיון וידע רב בגרפיקה הנדסית וסרטוטים, שולט בתכנת סולידוורקס ברמה גבוהה. מומלץ ביותר!

05/02/2016
שתף:
ש
שמואל

מעבר לרמה הגבוהה והידע המדהים של רועי, הוא מאוד סבלני ומאוד נחמד ומסביר פנים. גם כשהחומר קשה והראש שלך מרגיש כבר כאילו קבלתי אגרוף לפנים, הלימוד עדיין כיפי ונעים בזכות הגישה המחויכת והחברית של רועי. מומלץ ביותר!!!

29/01/2016
שתף:
ת
תומר

רועי מפגין ידע ושליטה רבים במכלול הנושאים בניהם : מכניקה,חוזק חומרים,חלקי מכונות. במפגשים זכיתי לסובלנות ואדיבות רבה באווירה טובה וחיובית כמו גם מענה טלפוני לשאלות ובעיות בהן נתקלתי ונזקקתי לפתרון מהיר. אני ממליץ בחום על רועי.

26/01/2016
שתף:
מ
מאיר

אני לומד תכנת סולידוורקס אצל רועי וקסלר כבר שנתיים. רועי הוא מורה מעולה. הוא שולט בתכנה מבחינה מקצועית ובכלל שליטתו מעולה בכל מה שקשור לתנון מכני. יחסי האנוש שלו טובים מאוד והוא אדם סבלני. בזכותו הגעתי לשליטה מלאה בתכנה. אני ממליץ עליו בחום רב. בברכה - מאיר לוצטו.

24/01/2016
שתף:
א
אסף

בחרתי ברועי בעקבות המלצת חבר. אני נעזר בו להנחיית ובניית פרוייקט גמר הנדסאי מכונות. רועי מפגין ידע ושליטה רבים במכלול הנושאים בינהם : מכניקה,חוזק חומרים,חלקי מכונות וסולידוורקס תוכנת גרפיקה הנדסית במפגשים זכיתי לסובלנות ואדיבות רבה באווירה טובה וחיובית כמו גם מענה טלפוני לשאלות ובעיות בהן נתקלתי ונזקקתי לפתרון מהיר.

29/12/2015
שתף: