מורה פרטי עוזי מור

מורה פרטי עוזי מור

מה נישמע? אני מפיק צלם ועורך וידאו. מלמד פרונטלי ואונליין. עריכת וידאו, מחשבים, עיצוב ומולטימדיה. אוהב אנשים והצלחות☺

בן 51. מאזור השרון והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150

קצת עליי

נעים מאוד, אני עוזי מור. בעל עסק להפקות וידאו, בימוי, צילום ועריכה, כמו כן אני מורה וותיק, סבלני ומנוסה לתוכנות מולטימדיה ויישומי מחשב. מלמד במכללות, בתי ספר תיכוניים וכמובן כמורה אישי פרטי וקבוצתי. אני מלמד בשיטה ייחודית שתכליתה הוא לימוד דרך התנסות. אני מאמין שהידיים זוכרות יותר טוב מהראש ולכן בשלב מוקדם מאוד אני מעביר לכם את ה"הגה" לידיים. אני מחויב להצלחה שלכם, ותומך בכם עד שתבינו ותפנימו. חוץ מזה אני איש נחמד שכייף ללמוד איתו.. כל מה שתרצו ללמוד, אני איתכם בתמיכה מלאה ומסירות אין קץ ♥☺בזמנכם החופשי כנסו לממליצים וקיראו מה יש להם לומר.

הוספת תגובה

ביקורות

י
יעקב

הכרתי את עוזי מחיפוש באינטרנט, הרווחתי מורה נהדר. סובלני, מקצועי, עשינו שיעורים אצלי בבית וגם דרך שליטה מרחוק. מורה מעולה!

15/02/2020
שתף:
S
Shlomo

הגעתי לעוזי מור מהאינטרנט. למדתי אצל עוזי עריכת וידאו. הלימוד עם עוזי היא חוויה נעימה. השיעור נערך בנינוחות, העברת החומר ברורה והמון סבלנות. ההרגשה בסוף כל שיעור היא של התקדמות ובעזרת הרישומים הברורים אשר עוזי מעביר ניתן לתרגל לקראת השיעור הבא. התוצאה של הלמידה עם עוזי איפשרה לי כבר לערוך סרט תוך כדי שימוש בחומר אשר צילמתי, חומר מיו טיוב ומוזיקה אשר במחשב שלי. תוצאה משמחת. תודה רבה עוזי ושמחתי להכירך.

05/02/2020
שתף:
מ
משה

למרות שפניתי לעוזי אחרי שכבר למדתי עריכה וגם ערכתי סרטים. עוזי הוסיף לי ידע נרחב ששידרג אותי ביכולת הביצועים שלי. עוזי הוא דייקן, פדנט ואמיתי. וזאת תכונה נדירה.

10/12/2019
שתף:
מ
מירי

ממליצה מאוד על עוזי מור המורה הנהדר. גם מקצועי, גם סבלני וגם יודע להקשיב ולפתור את כל הבעיות שצצות במהלך הלמידה. ממליצה מכל הלב. בברכה מירי ישראלי

28/11/2019
שתף:
ד
דוד

עוזי לימד אותי עריכת וידאו. במקצועי, עיצוב מוזיאונים, נעזרתי בו מאוד והצלחתי לערוך מצגות וסרטונים ברמה מקצועית גבוהה. תודה לעוזי

28/11/2019
שתף:
ג
גיא

עוזי מדבר בגובה העיניים , עוזר בדרכים יצירתיות לעכל את החומר והכי חשוב נעים להיות בסביבתו

26/11/2019
שתף: