מורה פרטי עוזיאל פ

מורה פרטי עוזיאל פ

מרצה ומורה מנוסה . בעל ציונים גבוהים בלימודי התואר. אדיב ואיכפתי.

בן 30. מאזור ירושלים. בוגר מכללה - בית הספר לטכנולוגיה בירושלים.
 
מלמד בבית המורה
 

קצת עליי

לימוד במשך שש שנים בישיבת הסדר. תואר בהנדסה מהמרכז האקדמי לב. מנוסה בלימוד ובהעברת שעורים פרטיים לגילאים שונים במקצועות מגוונים. שולט בחומר הנלמד, בעל יכולת הצגת החומר בצורה טובה וברורה לתלמיד, רואה את צורת הלימוד הנכונה בשביל התלמיד, מתווה את דרך הלימוד בצורה מותאמת אישית ועם זאת מחדד את הנקודות הצריכות חיזוק אצל התלמיד. סובלני, מקשיב ומוודא שהתלמיד אכן עוקב ומבין.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

נ
נחמן

חיפשתי מורה שיכול ללמד אותי מתמטיקה מהבסיס. הגעתי לעוזיאל מורה מציון מסביר היטב ובצורה יסודית ואיכותית מאוד מאוד כיף להיות בשיעורים שלו , מומלץ מאוד. בהצלחה.

27/01/2019
שתף:
י
יוסף

אחלה! מקצועיות ללא פשרות, סדר, ארגון, יכולת תמצות והעברת המידע בצורה הקליטה ביותר כך שתובן ותיזכר לאורך זמן. נעים וכיפי. תודה.

25/01/2019
שתף:
א
אביב

מורה מעולה.קשוב ומבין עניין.מומלץ ביותר

07/11/2018
שתף:
י
יגאל

הבן שלי נהנה ללמוד עם עוזיאל. כבר מהשיעור הראשון הוא חזר הביתה וסיפר שהוא ממש נהנה והבין את החומר. בנוסף תוצאות המבחנים היו ניכרים לאחר הלימוד. מעבר לכל הנ"ל, מדובר במורה גמיש, איפכתי ודואג גם מעבר! מומלץ בחום!!

21/05/2018
שתף:
א
אופיר

מרה פרטי מקצועי ואדיב, בעל ידע רב ויכולות העברת מידע באופן מתומצת וקליט מאוד. בנוסף קיבלתי עזרה בבניית דף הנוסחאות למבחן, וכן במהלך תקופת הלימודים קיבלתי מצגות וחומר עזר העוזרים מאוד. בעל שליטה מצוינת בחומר, נותן נקודות וטיפים שסתם ככה לא הייתי מקבל ומכיר. מומלץ בחום!!

24/04/2018
שתף:
ש
שמואל

מורה פרטי נהדר, מסביר מצוין אדיב ומקצועי ! מרמה נמוכה מאוד בקורס הוא הביא אותי לרמה גבוהה מאוד תוך זמן קצר עם הבנה טובה מאוד. מומלץ מאוד!

24/04/2018
שתף:
א
אחיה

למדתי עם עוזיאל קורס בתכנות באקסל. מרוב חשש ופחד מהחומר הנלמד נכשלתי בקורס הזה שלוש פעמים ועם עוזיאל למדתי בפעם הרביעית שהייתי רשום לקורס. והוא פתח לי עולם חדש של הבנה על תכנות. וממשהו ממש מעצבן נהנתי מאוד מהלימוד למבחן. כל זה תוך כדי שהחומר מועבר בצורה מובנת נעימה ומכובדת מאוד. רוצה לציין גם את הגמישות בזמן של השיעורים שהיה לי מאוד נוח. אז ממליץ מאוד גם בגלל הידע שלו וגם בגלל הדרך של העברה.

12/04/2018
שתף:
א
אופיר

פשוט מעולה. שולט היטב בחומר הנלמד!!

11/04/2018
שתף: