מורה פרטית עדי מזובר

מורה פרטית עדי מזובר

מורה ורכזת לשון בתיכון יחד, בעלת תואר שני בלשון, ויש לי למעלה מ-10 שנות ניסיון בבדיקת בחינות בגרות והדרכת מורים ללשון.

בת 45. ממודיעין. בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

מגישה לבגרות כבר למעלה מ-20 שנים. בעלת ניסיון רב בסיוע לתלמידים בכל הרמות (מצטיינים, מתקשים ולקויי למידה). אני משלבת טכניקות ייחודיות וטריקים רבים שפיתחתי עם השנים כדי להקל על ההבנה ועל הפנמת החומר. אני מאמינה שכל תלמיד יכול להצליח לעבור את הבגרות בלשון באופן מיטבי עם ההדרכה הנכונה, סבלנות רבה, מקצועיות ואכפתיות. אני יודעת לזהות את נקודות התורפה של התלמידים בחומר הלימוד ולעזור להם להתגבר עליהן. השיעורים הפרטיים שלי מועברים באווירה נינוחה וממוקדים להצלחה בבגרות.

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עזר

עדי לימדה את הבן שלי לקראת הבגרות. הצליחה בפרק זמן קצר לגשר על פערים וקשיים לא פשוטים שדרשו חניכה אישית צמודה מאוד והתאמות לתכנים ולחומר הנלמד וזאת ללא הקלות ממשרד החינוך. ההבנה הנכונה של הסיטואציה כבר בתחילת הדרך, מעורבות אישית, סבלנות ובעיקר קשר בינאישי חם וישיר, ביחד עם העבודה האישית והאינטנסיבית שלה הביאה בסופו לתוצאה מצוינת. ממליץ בחום

28/03/2020
שתף:
נ
נועה

עדי מורה מהממת!! עזרה לי מאוד להתמיד ולהתרגל והסבירה לי את החומר בצורה סבלנית ומובנת, בזכותה קבלתי 94 בטופס הבחינה הכי גבוה בכיתה:) ממליצה בחום!!

23/03/2020
שתף:
ד
דנה

בזכות השיעורים הפרטיים עם עדי, הצלחתי להבין כל מה שלא הבנתי בכתה, וקיבלתי ציון ממש גבוה בבגרות. יש לה שיטות יחודיות להסביר את החומר והמון סבלנות ללמד. השיעורים מועברים במקצועיות רבה ובאווירה טובה

23/03/2020
שתף:
א
אילן

עדי עזרה לי להשיג תוצאות מעולות בלשון על אף הקשיים הלימודיים שהיו לי. בסובלנות רבה, המון קשב והתאמת רמת הקשב שלי לתרגילים. הצלחתי לעבור בציון מאוד גבוה את הבגרות.

21/03/2020
שתף:
ארז

היום קיבלנו את תוצאות בגרות החורף , ובזכותה עברתי את הבגרות בלשון בגדול, אחרי שנכשלתי במועד הקיץ. יש לי לקויות למידה, ובזכות הסבלנות והשיטות שלה הצלחתי הפעם לעבור את הבגרות בהצלחה. תודה רבה עדי!

19/03/2020
שתף:
ר
רעות

השיעורים של עדי ממש טובים. היא מורה טובה, מסורה ואכפת לה מהלימודים שלך וממך באמת. היא לא מתייאשת ויכולה לחזור על החומר כמה פעמים עד שאת מבינה, ישבה איתי לפני כל מבחן שהיה לי והרגשתי שהיא מקדישה לי את כל הזמן שבעולם והכי רוצה שאני אצליח. היא הרימה אותי רמה, וגרמה לי להיות ברמת בגרות ואפילו יותר. בנוסף, גם אחרי שהיה המבחן, תמיד היא מתקשרת ומתעניינת איך היה לי המבחן, וכמה קיבלתי- העבודה שלה לא מסתיימת רק בשיעורים הפרטיים, אלא הרבה מעבר.

19/03/2020
שתף:
ל
לימור

עדי מורה נדירה! קשובה, מוכשרת, אכפתית. ממליצים בחום!!

19/03/2020
שתף:
א
אוראל

אכן ניכר מקצועיות בשיעורים הפרטיים עם עדי. תודה על ההשקעה ועל היחס האישי. הצלחה בטוחה!

18/03/2020
שתף:
א
איילת

עדי לימדה את שלושת ילדי לקראת הבגרות בלשון. שלושתם הצליחו מאד בזכותה ודיווחו לי שהשיעורים איתה מאד עזרו להם. ממליצה מאד על עדי.

18/03/2020
שתף:
ר
רעות

בזכות עדי קיבלתי בבגרות את הציון השני הכי גבוה בשכבה!!!! 94!! מסבירה בצורה ברורה, מתאימה את שיטת הלימוד לתלמיד והכי חשוב, מקצועית מאוד! ממליצה בחום

18/03/2020
שתף: