מורה פרטית עדי  בר

מורה פרטית עדי בר

מורה מנוסה (מעל 20 שנות ניסיון), מומחית להוראה מתקנת, בעברית, אנגלית ומתמטיקה.

בת 49. מרמת גן - גבעתיים. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪140 לשעה בבית המורה
₪140-150

קצת עליי

מורה מנוסה ומקצועית, יחס חם, דגש על הצלחה ועזרה בכל המישורים היכולים להשפיע על הצלחת התלמיד. *המפתח להצלחה הוא מציאת החוזקות של התלמיד/ה והבאת כלים מתאימים למקסום הצלחתו/ה. כלים אלה חשובים לשימוש אפקטיבי ויעיל כדי להצליח בכל המישורים בחיים הן המיקצועיים והן החברתיים. המוטו שלי הוא: שאין ילד שלא רוצה להצליח, יש ילד שלא יכול עדיין. כקואצ'רית מוסמכת בגישת ה- NLP ,אני משלבת בהדרכתי שיטות המסייעות לתלמיד בהתמודדות עם מגוון חסמים כמו : חשיבה שלילית, חרדה על גווניה ועוד. כך אני מצליחה להביא אותם להישגים, רוגע ואושר.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עדן

חוץ מהיותה מורה מדהימה שלקחה אותי מליון צעדים קדימה, עדי אישה מופלאה עם אינטלגנציה רגשית גבוהה שלא מוותרת על התלמידים שלה ומשקיעה בהם כאילו היו הילדים שלה! אין מי שלא מתאהב בעדי, היא ליוותה אותי שנים והפכה לחברה ואוזן קשבת. לא רק שתרוויחו מורה מדהימה, תכירו גם בן אדם מדהים! תודה לך על כל מה שהיית ושאת עדיין עבורי!! אז אל תהססו! בהתחייבות :)

14/10/2018
שתף:
ג
גאיה

טוב תקשיבו טוב, מדובר באישה שעזרה לי לקבל תעודת בגרות עם ציון 100! עדי קיבלה אותי לאחר שהרמתי ידיים! נכשלים מפה ועד הודעה חדשה. לא ויתרה עלי! מעבר להיותה מורה מדהימה היא גם אדם מדהים שאכפת לו ברמות שאין דברים כאלה! כל מי שמרגיש שניסה וראה הכל עוד לא ראיתם כזאת אישה! מי שרוצה להצליח היא המפתח! זכיתם ❤️

12/10/2018
שתף: