מורה פרטית סיגל בר-גיל

מורה פרטית סיגל בר-גיל

אני מאמינה שכל תלמיד יכול להבין ולדבר אם מלמדים אותו איך שמתאים לו. אני מתאימה את עצמי לתלמידי, לקצב שלהם ולרמה שלהם.

בת 45. מזכרון יעקב. בוגרת אוניברסיטה - חיפה.
 
₪100 לשעה בבית המורה
₪100
 

קצת עליי

קצת עלי: חזרתי לפני כשנתיים לארץ עם משפחתי לאחר שנים רבות בארה"ב, שם למדתי ועבדתי כתזונאית. כיום אני מעבירה שיעורים באנגלית לילדים ומבוגרים שמעוניינים לשפר את השפה ולהעשירה. זה כולל הכנה למבחנים, בגרויות, תרגום רזומה, הכנת מצגות, והכנה לראיונות עבודה בכל התחומים. אני מעבירה את השיעורים בביתי בזכרון יעקב או עובדת עם אנשים מכל הארץ דרך הסקייפ או הווטסאפ-וידאו. מחירים: 100 לילדים, 150 למבוגרים.

הוספת תגובה

ביקורות

ח
חיים

סיגל סייעה לי בתרגום קורות החיים מעברית לאנגלית - תרגום מקצועי מאוד, בזמן קצר ביותר, איכפתיות אדיבות מוטיבציה גבוהה לעזור, מגיעה לרמת דיוק מירבית, ביצעה גם תיקונים בקורות החיים בעברית, עשתה את המעל ומעבר על-מנת שאקבל מוצר מוגמר איכותי ומיקצועי מאוד, ממש כיף גדול שישנם אנשים כמו סיגל - ממליץ בחום בכל תחום שסיגל עוסקת! (אם היה ניתן לתת יותר מ-5 כוכבים בהחלט הייתי נותן). ישר כח גדול על הכל!!

27/10/2019
שתף:
צ
צור

סיגל מקצוענית בתחומה! לקחתי שיעורים לקראת תפקיד מול לקוח חו"ל והיכולת של סיגל להתאים את עצמה לתלמיד אינה טרוויאלית בכלל. סיגל עושה זאת בצורה מעוררת השראה ומצליחה לשפר את רמתי בקצב המתאים לי ולרמה הטובה ביותר

25/10/2019
שתף:
E
Enav

סיגל תרגמה לי את קורות החיים במהירות, מקצועיות ובשיא הנחמדות והנועם. מאד מאד מומלצת!!

24/10/2019
שתף:
פ
פז

ממליצה בחום על סיגל. תרגמה לי את הקורות חיים ברמהה גבוהה, בזמן קצר מאוד ובאדיבות.

09/09/2019
שתף:
I
Ivet

סיגל מקסימה והשיעורים איתה תמיד נעימים ובעלי תוכן רלוונטי. היא עניינית ויודעת להעביר את השיעור בצורה מהנה כך שאפשר תמיד לשוחח על הכל. היא עוזרת לי המון עם חיזוק השפה האנגלית ומגבירה אצלי את הביטחון. תודה לך! ממליצה עליה מאוד

22/02/2019
שתף:
ר
רז

ממליץ מאוד על סיגל נותנת יחס מעולה ועוזרת מאוד בחומר הנלמד התקדמתי מאוד בחודשים האחרונים בזכות סיגל.

19/02/2019
שתף:
ט
טל

אני לומדת עם סיגל כבר כמה חודשים , והאנגלית שלי השתפרה מאוד זה בא לידי ביטוי בציונים, ובאופן כללי וכמובן שיש לנו עוד המון עבודה ביחד . ממליצה בחום למי שרוצה לדעת את שפת האנגלית שהיא היום לא פחות חשובה משפת העברית .

18/02/2019
שתף:
ל
לודה

אני לומדת עם סיגל אנגלית מדוברת. השיעורים מתנהלים בצורת שיחה חופשית וזורמת. סיגל תמיד מוצאת נושאים חדשים לדבר עליהם, הלמידה איתה היא כייפית ויחד עם זאת מעשירה.

27/06/2018
שתף:
ד
דני

אני ממליצה על סיגל היא מורה טובה ומלמדת ממש טוב, עזרה לי מאד להתקדם.

21/03/2018
שתף:
ט
טל

התחלתי עם 3 יחידות ומאז שהכרתי את סיגל תוך זמן קצר עברתי ל5 יחידות והציונים הם 95 ומעלה

20/03/2018
שתף: