מורה פרטי סולי תמרי

מורה פרטי סולי תמרי

פוחדים לדבר אנגלית? צריכים מצגות, אמיילים ובטחון? אנגלית מדוברת ועסקית בשיטת "אנגלית אפקטיבית" המוכחת. (דרום-אפריקה)

בן 68. מרמת השרון - הרצליה. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪190 לשעה בבית התלמיד
₪170 לשעה בבית המורה
₪170-190
 

קצת עליי

מורה פרטי מנוסה לאנגלית (שפת אם - דרום אפריקה + ארה"ב). לימדתי בברליץ, בברלינגטון אינגליש ובגלובל1. מנהל לשעבר של חברות מחשבים וחינוך בארץ ובארה"ב, רקע עסקי וטכנולוגי נרחב. על סמך ניסיוני בלימוד (מעל 20 שנה) פיתחתי תכנית לימוד אפקטיבית, מבוססת על חקר המוח וקוגניציה ועל איך בני אדם באמת לומדים, שנותנת את התוצאה הרצויה: בניית הביטחון לדבר ולהשתמש באנגלית, ולהשתפר כל הזמן. אני מתמקד באנגלית מדוברת ועסקית - כולל אימיילים, מצגות, ראיונות עבודה ותכניות עסקיות, הכל עם דגש על שיפור הביטחון בשימוש באנגלית. למה ללמוד איתי? אני מבין קודם את צרכיכם, בונה את השיעורים בהתאם, מזהה חסמים וקשיים ונותן פתרונות ייחודיים. אני בונה לכם תכנית מקיפה ואפקטיבית עם מקסימום חשיפה לשפה. כמעט כמו להיות בחו"ל :)

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דב

תודה על ההתנהלות הידידותית, המקצועית והיעילה. השיעור עם סולי היה מצויין. קיבלתי מענה מעולה לצרכיי. סולי התעמק ברגישות רבה בתוכן שביקשתי לתקן ולערוך. תודה רבה!

25/11/2019
שתף:
g
gabriela

מעולה

19/11/2019
שתף:
פ
פבלו

מעולה

17/10/2019
שתף:
א
אסף

מעולה

10/10/2019
שתף:
ע
עמיחי

מעולה

10/10/2019
שתף:
א
אולגה

הייתי מאוד מרוצה אחרי שיעור. בן אדם מקצועי, נעים, עם ידע עמוק. נתן לי כמה המלצות טובות איך אפשר להשתפר. רואים שמאוד חשוב לו שתלמיד יצליח.

06/10/2019
שתף:
ט
טלי

סולי עזר לי להתכונן ולעבור בהצלחה מיונים שדרשו ראיון עבודה באנגלית, אנסין אקדמאי וקטע כתיבה. מעבר לכך שסולי עזר לי, הוא העלה לי את הביטחון באנגלית שלי והעביר את השיעורים בצורה שהכי התאימה לי. בנוסף הוא נתן לי חומרים שעזרו לי להתכונן לחלקים נוספים המיונים. מי שיעזר וילמד עם סולי רק ירוויח!

12/09/2019
שתף:
א
אלה

סולי מורה מצוין! ממליצה עליו מאוד. לפני שהגעתי ללמוד אצל סולי היה לי ניסיון לא טוב בלימודי אנגלית והייתי ממש סובלת מזה - גם בבית ספר וגם עם מורים פרטיים. החוויה אצל סולי הייתה הפוכה - נהנתי בשעורים והייתי מחכה להם. סולי מורה מומחה מעולה. קיבלתי כלים שימושיים לשיפור יכולות השפה שלי ומוטיבציה ליישם אותם. השליטה של סולי בטכנולוגיה מקלה על הלמידה והופכת אותה למגוונת, מרעננת ועכשווית. תודה רבה

25/07/2019
שתף:
ד
דקל

מעבר לאישיות מדהימה, מסתתר פה מורה אדיר. יצר קשר בצ'יק צ'ק, ממש התאים את השיעור לצרכים שלי, עזר לי בכל כך הרבה רבדים מעבר לאנגלית. מדובר פה במורה שהוא נכס. בא לי לקחת עוד שיעור למרות שאין לי צורך! מומלץ באמת בחום!

14/07/2019
שתף:
ט
טלי

מעולה

09/07/2019
שתף: