דלג על הניווט
מורה פרטי סולי תמרי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1951
אזור מגורים: 
רמת השרון - הרצליה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בר אילן
משפט מפתח: 
פוחדים לדבר אנגלית? צריכים מצגות, אמיילים ובטחון? אנגלית מדוברת ועסקית בשיטת "אנגלית אפקטיבית" המוכחת. (דרום-אפריקה)
תיאור המורה הפרטי: 
מורה פרטי מנוסה לאנגלית (שפת אם - דרום אפריקה + ארה"ב). לימדתי בברליץ, בברלינגטון אינגליש ובגלובל1. מנהל לשעבר של חברות מחשבים וחינוך בארץ ובארה"ב, רקע עסקי וטכנולוגי נרחב. על סמך ניסיוני בלימוד (מעל 20 שנה) פיתחתי תכנית לימוד אפקטיבית שנותנת את התוצאה הרצויה: בניית הביטחון לדבר ולהשתמש באנגלית, ולהשתפר כל הזמן. אני מעביר שיעורים פרטיים ולקבוצות קטנות, גם בסקייפ, בכל הארץ. אני מתמקד באנגלית מדוברת ועסקית - כולל אימיילים, מצגות, ראיונות, תכניות עסקיות, הכל עם דגש על שיפור הביטחון בשימוש באנגלית. למה ללמוד איתי? אני מבין קודם את צרכיכם, בונה את השיעורים בהתאם, מזהה חסמים וקשיים ונותן פתרונות ייחודיים. אני בונה לכם תכנית מקיפה ואפקטיבית עם מקסימום חשיפה לשפה. כמעט כמו להיות בחו"ל :)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - אקדמיה, העשרה, אנגלית עסקית, אנגלית מדוברת, אנגלית למבוגרים
אזור לימוד: 
רמת השרון - הרצליה, מושבים בשרון, רעננה - כפר סבא, מושבים במרכז, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, רעננה, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
ניתן ללמד קבוצות קטנות כדי לאפשר עדיין 75% שיחה פעילה ואפקטיבית של התלמידים. כמובן שכל תלמיד מתרגל בעצמו את כל התרגולות.
מחירון מורה פרטי
170 - מחיר בבית המורה
190 - מחיר בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
25/07/2019, אלה
מעל 10
סולי מורה מצוין! ממליצה עליו מאוד. לפני שהגעתי ללמוד אצל סולי היה לי ניסיון לא טוב בלימודי אנגלית והייתי ממש סובלת מזה - גם בבית ספר וגם עם מורים פרטיים. החוויה אצל סולי הייתה הפוכה - נהנתי בשעורים והייתי מחכה להם. סולי מורה מומחה מעולה. קיבלתי כלים שימושיים לשיפור יכולות השפה שלי ומוטיבציה ליישם אותם. השליטה של סולי בטכנולוגיה מקלה על הלמידה והופכת אותה למגוונת, מרעננת ועכשווית. תודה רבה
5
14/07/2019, דקל
1
מעבר לאישיות מדהימה, מסתתר פה מורה אדיר. יצר קשר בצ'יק צ'ק, ממש התאים את השיעור לצרכים שלי, עזר לי בכל כך הרבה רבדים מעבר לאנגלית. מדובר פה במורה שהוא נכס. בא לי לקחת עוד שיעור למרות שאין לי צורך! מומלץ באמת בחום!
5
03/10/2018, סנדרין
מעל 10
ברצוני להמליץ בחום על סולי, שעזר ותמך בי בסבלנות ובמסירות להתגבר על החשש שלי לדבר באנגלית. בזכותו עשיתי דרך משמעותית, ואני מודה לו מאוד על כך.
5
17/07/2018, מלי
מעל 10
סולי אדם ומורה נעים ואדיב. המפגשים איתו הם חוויה מעשירה ביותר! הוא בונה את התוכנית באנגלית במקצועיות רבה ובהתאם לצרכים. המפגשים עמו מגוונים ותורמים רבות לפיתוח כישורי השפה הדבורה והכתובה באנגלית ומעלים את תחושת הבטחון והמסוגלות העצמית. ללמוד עם סולי אנגלית, זה לאהוב אנגלית, להנות מתהליך הלמידה ומעל לכל, זה לדבר אנגלית רהוטה! מורה מעולה!!!
5
06/06/2018, אלעד
10
סולי פשוט מורה מעולה. מציע מגוון שיטות לימוד ומתאים עצמו לתלמיד באופן שהופך את הלימוד לאפקטיבי במיוחד. סייע לי רבות לחזק את האנגלית המדוברת - מהיסודות ועד דיבור שוטף. מומלץ בחום.
5
04/06/2018, אדוארד, 37
מעל 10
אני התחלתי בעבודה חדשה והייתי זקוק באנגלית מדוברת ,עקב עבודה עם חברות מחו''ל. החלטתי לקחת שעורים עם סולי, אבל הייתי סקפטי . אני התחלתי ללמוד אנגלית מדוברת עם סולי לפני כשלושה חודשים. נכון לעכשיו אני מרגיש יותר בטוח באנגלית שלי ואפילו התחלתי לדבר באנגלית עם ביטחון עם חברות מחו''ל. ממליץ בחום רב ! סולי הוא מורה מדהים !!!!! סולי תודה רבה לך!!!
5
28/04/2018, אורן
8
שמי אורן אני בן 44 קורא הרבה אנגלית אך נרתעתי מלהגיע לשיחות באנגלית והרגשתי שזה גורם לי לעיכוב מקצועי ותסכול אישי מצטבר. אשתי הפתיעה אותי ולאחר המלצות מרובות רשמה אותי לסולי אני במפגש השמיני עם סולי איש נעים, מכיל, בעל נסיון, מציג לי דרך הבנה והתנהלות שונה מזו שהכרתי עד כה, בעצם מחזיר לי את חדוות הדיבור. מצטער שלא הכרתי אותו הרבה הרבה קודם. ממליץ בחום רב 10 בסולם אורן :)
5
22/04/2018, טניה
8
סולי - מורה מספר 1 !!! פניתי לסולי למטרת שיפור אנגלית מדוברת והכנה לראיונות עבודה באנגלית. סורי לא רק עזר לי לשפר משמעותית את רמת האנגלית שלי, אלא גם נתן לי בטחון לדבר באנגלית! מורה מקצועי ביותר, יודע לזהות את הצורך של כל תלמיד, אפשר לדבר איתו על כל נושא שבעולם. תודה לך אישית סולי!
5
01/03/2018, שחר
מעל 10
אז למה סולי? התחלתי את לימודי האנגלית בכדי להתקבל למקום עבודה חדש שדרש אנגלית ברמה גבוהה. בדרך יצא לי לפגוש מורה מדהים שעזר לי להתקבל לעבודה, ואף נתן לי טיפים לראיון ומשפט מחץ שנתן לי את הדחיפה פנימה. סולי הוא מורה דרך מעבר להיותו מורה לאנגלית, אדם חם חביב ודואג. זאת הפעם הראשונה שלקחתי חלק בלימוד מסוג שכזה וזה פשוט חוויה ממליץ בחום תודה על הכל סולי!!!
5
12/02/2018, ורד
10
סולי מורה מצוין, עוזר מאד בשיפור האנגלית, נכנס ומתעניין בתוכן ולכן מביא ערך רב ללימוד. יודע לאבחן איך נכון לקדם ולשפר ביצועים באנגלית
5
07/02/2018, שחר, 27
מעל 10
סולי הוא מורה מקסים, מהרגע שפניתי אליו ישר נרתם לסייע לי בשיפור האנגלית. השקיע מעל ומעבר בלמידה שלי, עם הכנה לפני השיעור והתמקדת בנושאים הבוערים יותר לשיפור. בנוסף יש לציין שסולי הוא איש שיחה מאוד מעניין, ואפשר לדבר איתו על כל נושא.
5
02/02/2018, איה
5
כשסיפרתי לסולי על חוסר הביטחון שיש לי עם אנגלית מדוברת ושאני צריכה להתכונן היטב לפגישה מאוד חשובה באנגלית בימים הקרובים..הוא פשוט נרתם לעזרתי..בכל דרך אפשרית..קבע לי כמה שיעורים על אף שזה היה בדקה 90. והתחלנו מיידית..סולי בן אדם מדהים,הייתה לי זכות מאוד גדולה להכיר אותו וללמוד ממנו.בכל שיעור התרשמתי מחדש מהניסיון הרב שיש לו,מהשיטות שיש לו לחזק את הביטחון העצמי עם האנגלית ובכלל.תודה על החוויה .
5
28/01/2018, שחר
5
היום היה לי שיעור ראשון עם סולי, והאמת היא שהיה ממש מעולה סולי אדם מדהים, בעל ניסיון רב. פעם ראשונה שאני עושה שיעור אונליין כזה והאמת אחלה. יופי של רעיון