מורה פרטי נינה מזור

מורה פרטית נינה מזור

תואר שני במתמטיקה, 25 שנות וותק הוראה באקדמיה ובמתן שיעורים פרטיים, שיטת הלימוד מותאמת לקצב ולרמת התלמיד.

בת 54. מנתניה והסביבה. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
מלמד בבית המורה
 

קצת עליי

שמי נינה, עוסקת בהוראה משנת 1992 - באקדמיה בכל רחבי הארץ, תחומי הלימוד - חדו"א, חדו"א לכלכלנים, אינפי, אלגברה לינארית, נושאים במתמטיקה, כלכולוס. ניסיון עשיר במתן שיעורים פרטיים לסטודנטים ממוסדות ההשכלה הגבוהה השונים - ממכללות עד לאוניברסיטאות וטכניון. עד היום עזרתי למאות תלמידים (והכלים הם אהבה למקצוע, יחס אישי לכל תלמיד והומור). הצלחות מוכחות והמלצות חמות - מי שמעוניין, יכול לראות אותן באתרי dargoo או lamdan. מתמטיקה היא עולם קסום, ואני שמחה לגלות את יופיה יחד עם תלמידיי כל פעם מחדש (ואם לא- אז לפחות להסיר את הרתיעה מהמקצוע ולהתגבר על הקשיים שבדרך). כוס קפה ולימוד נעים מובטחים. מאחלת הצלחה לכל מי שמחפש עזרה כאן - בין אם תבחרו בי או לאו.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אולגה

כיף ללמוד ממורה שאוהבת את המקצוע ,סובלנית,מקצועית ,מסבירה בצורה ברורה ועמוקה,ממליצה בחום!!!!

13/08/2019
שתף:
א
אסי

ממליץ בחום .הבנה עמוקה בחומר סבלנות ויכולת הסבר מצויינת .כל מה שמצפה ממורה מקצועי .בנוסף עזרה לי מעבר למה שהיתה צריכה ועל כך אני מודה לה !

24/07/2019
שתף:
ש
שיר

מורה מצויינת, מסבירה את החומר לעומק ובסבלנות. אני אישית קיבלתי 90 בזכותה. ממליצה בחום!!!!

10/07/2019
שתף:
נ
נוי

ממליצה בחום! מקצועית, מתאימה את השיעור בהתאם לצורכי התלמיד, סבלנית, משקיעה בלמידה, השיעור עובר בכיף, וכמובן שיש תוצאות- הגעתי לנינה כחודש לפני הבחינה באלגברה לינארית כשאני חסרת ידע והבנה מוחלטת בקורס, בזמן זה נינה לימדה אותי את כל החומר הדרוש לבחינה ובזכותה הצלחתי לקבל ציון גבוה!

04/07/2019
שתף: