מורה פרטי נועם דיאמנט

מורה פרטי נועם דיאמנט

הכנה מקיפה ויסודית למבחנים, בגרויות ומכינות , ליווי אישי ויחס צמוד לכל תלמיד.

בן 24. מפתח תקווה. אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150

קצת עליי

מלמד מתמטיקה ופיזיקה ברמת תיכונית / הכנה לאוניברסיטה / ברמה אוניברסיטאית. מכיר באופן מצויין את קשיי הלמידה, ובעל ניסיון בלימוד והכנה לבגרויות ולמבחנים באוניברסיטה. מעוניין במספר מצומצם של תלמידים שיזכו ליחס פרטני במיוחד כל הדרך אל המבחן המיועד. מומחה לשיעורי אונליין. אני תמיד זמין ומעודד את תלמידי לשאול שאלות גם מעבר לזמן השיעור, ותמיד אחזור אל התלמיד במהירות האפשרית. בסיום כל שיעור אונליין ישלח לתלמיד קובץ המסכם את השיעור הנלמד. זמין לשיעורים פרונטליים בפתח תקווה והסביבה. שיעורים באיזורים אחרים יועברו דרך אונליין.

חוות דעת

ע
עופרה

הייתי צריכה שיעורים פרטיים עבור שני הילדים שלי, אחד לומד סטטיסטיקה בתואר במדעי החברה והשני תלמיד תיכון. לשניהם היו קשיים רבים בהבנת החומר לפני שחיפשתי מורה שיעזור להם. הם לא הצליחו במטלות ולא הבינו טוב את החומר. פניתי לנועם, נועם ישב איתם והסביר להם בבהירות ובסבלנות לאורך זמן, וזה הוביל בסופו של דבר להצלחה רבה במבחנים של שניהם (שניהם קיבלו ציונים מעל 90). אני ממליצה בחום!

29/10/2021
שתף:
y
yoad

למדתי עם נועם במכינה לפיזיקה 0 מורה מעולה, מסביר בנחמדות ואדיבות, זמין לאורך שעות היום.

19/09/2021
שתף:
ג
גל

מורה סבלני, שולט בחומר ומסביר היטב. הבן שלי לא כל כך שלט בחומר, ובזכות השיעורים עם נועם הוא עלה הקבצה במתמטיקה. ממליצה בחום.

26/08/2021
שתף:
א
אורון

מורה מעולה! לפני שהתחלתי ללמוד איתו לא כלכך שלטתי בחומר, ולאורך השיעורים הרגשתי יותר יותר טוב בתוך החומר, ובזכותו עברתי בהצלחה את המבחן קבלה של המכינה לתואר. מומלץ!

15/08/2021
שתף:
י
יונה

הבן שלי היה במצב שהוא לא שלט בחומר לפני המבחן.. קבענו כמה שיעורים עם נועם ובסופו של דבר הוא הצליח בצורה יוצאת מהכלל במבחנים שהיו לו, הן במתמטיקה והן בפיזיקה. נועם מורה מקצועי ובעל סבלנות. אני ממש ממליצה עליו.

31/05/2021
שתף:
ט
טליה

מורה מוצלח, חכם וסבלני. לא ידעתי את החומר למבחן ולאחר שלושה שיעורים בלבד, הבנתי היטב את החומר והצלחתי לקבל ציון גבוה. ממליצה בחום!!

19/05/2021
שתף:
ג
גיא

עשיתי בינתיים 3 שיעורים עם נועם - הכנה לבגרות במתמטיקה 5 יח. נועם הפגין מקצועיות רבה ויחס חם.אני ממליץ לכל המעוניין להיעזר בשירותיו המושלמים.

16/05/2021
שתף:
l
larisa

מורה מאוד מקצועי, שולט בחומר,יודע להסביר טוב, יחס אישי לתלמיד, בחור רציני. ממליצים בחום!

06/05/2021
שתף:
ו
ויקטוריה

היה מעולה. סופר מקצועי, בעל סבלנות ויכולת הסברה. הבן שלי אמר שבזכות השיעור איתו לפני המבחן הוא הצליח במבחן.

06/05/2021
שתף:
י
ירון

הכין אותי למבחן במכינה בצורה מעולה! מורה משקיען. עזר לי גם מעבר לשעות השיעורים עם תרגילים שנתקעתי. בקיצור מומלץ ממש.

03/05/2021
שתף: