דלג על הניווט
מורה פרטי נדב האיוש
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1984
אזור מגורים: 
חיפה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
לתופף או לפסנתר? (או גם וגם) לימוד מוזיקה דרך השירים האהובים עליכם באווירה נעימה ומותאמת לכל תלמיד
תיאור המורה הפרטי: 
אני נדב מורה למוסיקה ב10 השנים האחרונות, בהן לימדתי ילדים, נוער ומבוגרים במסגרות פרטיות ובקונסרבטוריונים שונים. אני מאמין שגישה מעשית מעוררת מוטיבציית למידה ולכן נותן דגש לטעם האישי שלכם. נלמד לנגן שירים שאתם תבחרו (בהתאם לרמה) ודרכם נכיר את היבטי המוזיקה השונים - במטרה לפתח עצמאות והבנה מוזיקלית בכל רמת נגינה. נתעסק בשפת הקצב, ליווי אקורדים, קריאת תווים, הרמוניה, מבנה, אלתור, הסטוריה ועוד. על עצמי מתופף ופסנתרן, בוגר מסלול הלחנה של האקדמיה למוזיקה בירושלים (קלאסי) בשיתוף עם בי׳׳ס רימון (ג׳אז/רוק/פופ). מתופף 20 שנה בהרכבי רוק שונים. כתבתי עיבודים תזמורתיים לסימפונט באר שבע ואלתרתי מוזיקה בפסנתר לקבוצת האימפרוביזציה ״איפה מימה״ של תאטרון הסטודיו בחיפה. כעת עובד על חומרים מקוריים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - פסנתר, קריאת תווים, תאוריה, תופים
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, קריות
ערי לימוד: 
חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין, נשר
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
120 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
08/07/2019, יעל, 47
מעל 10
נדב לימד את הבת שלי (8)פסנתר ותופים בשנה האחרונה. חווינו דרכו שמחה, קלילות והאהבה לנגינה. נדב הוא מורה מקצועי עם רגישות וסבלנות שיודע לעבוד עם ילדים ומתאים את עצמו לקצב ולצורך שלהם. ממליצה מאד.
5
29/08/2018, רוית, 48
מעל 10
בני למד שנתיים אצל נדב במסגרת בית המוסיקה שבקיבוץ יזרעאל. נדב מורה סבלני, קשוב, רגיש ורואה את הילד/התלמיד הרבה מעבר לנגינה. בני נהנה מאוד ללמוד אצלו, וחש כלפיו הן הערכה מקצועית והן חיבה ברמה האישית. אנו כהורים תמיד זכינו לשיתוף פעולה ונהננו מאוד מהצלחת הילד מהשיפור וההתקדמות בנגינה. ממליצה בחום!
5
07/08/2018, נעמה, 43
מעל 10
נדב מלמד את 2 בני מוזיקה פסנתר ותופים. נדב מורה מקצועי ומוכשר מאוד. נדב מצליח להגיע ל2 בני בצורה שמתאימה ללימוד ילדים. הוא מכבד אותל מקשיב לרצונותיהם ונותן להם מהידע העצום שלו. הוא מלמד אותם בסובלנות ועם המון אהבה. חשוב לו מאוד שהילדים גם יהנו מהשיעור גם יתרגלו וגם יעשירו את הידע המוזיקלי שלהם. כדברי ילדי "נדב הוא מורה מצוין אותו אנחנו רוצים "
5
07/08/2018, פטריס, 53
מעל 10
אני כבר שנה לומד עם נדב. הוא מורה מקצועי ורציני. מתאים את השיעורים לצורך האישי שלי, מוסיף תרגילים שמאשפרים להתקדם. מה שאני מעריך במיוחד אצלו, זאת הגמישות לעבוד על כל סוגי מוזיקה כגון רוק, סלסה, ולסה או קלאסי. ומאד חשוב להוסיף שנדב די סבלני ולא מלחיץ לעומת מורים אחרים. ממליץ מאוד גם למבוגרים וגם לילדים
5
06/08/2018, טל, 57
מעל 10
נדב מלמד אותי תופים כבר מעל 4 שנים, בשיעור שבועי בביתי. נדב מורה נהדר, יודע המון ועם גישה מאוד נעימה,לא מלחיצה ומתקדמת בקצב ולפי ההעדפות שלי (אולי כי אני מבוגר, בן 56, וכי זה מה שמתאים לי). ממליץ מאוד, ואשמח לתת יותר מידע בטלפון.
5
06/08/2018, אביטל, 19
מעל 10
בני למד עם נדב פסנתר במשך כשנתיים. נדב בחור נעים וגמיש. הוא נתן דגש להעדפות של בני ותוך כך לימד גם את ה"מסביב": מקצבים, תווים, סולמות ועוד. נדב מוכשר ונותן הרגשה טובה ומכילה לילדים. ממליצים