מורה פרטי נבו אורן

מורה פרטי נבו אורן

סטודנט מצטיין , בוגר תוכנית נחשון ומצטיין מועדון המאה עם ותק של שנים רבות במתן שיעורים פרטיים בפרט והוראה בכלל.

מפתח תקוה והסביבה. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪119 לשעה בבית התלמיד
₪99 לשעה בבית המורה
₪99-119

קצת עליי

סטודנט מצטיין באוניברסיטת תל אביב . סיימתי בהצטיינות 5 יחידות מתמטיקה , אנגלית , כימיה ופיזיקה . בעל ניסיון של שנים רבות בהוראה ( מלמד תלמידים וסטודנטים כבר שנים רבות ). אני מזמין אתכם להצטרף לעשרות תלמידים וסטודנטים מרוצים שסייעתי להשיג את היעדים שלהם ואף יותר מכך .

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מתן

עכשיו שאני נמצא בקורס האחרון שלי בתואר לכלכלה באונברסיטת תל אביב אני יכול לתת לכם המלצת זהב על מורה שעזר לי מהקורס הראשון שלי בתואר הזה . כל קורס שהתקשתי בו פניתי אליו וקיבלתי עזרה שהחזירה אותי למסלול ועזרה לי להבין שהשד לא נורא כל כך . מקורס יסודות הכלכלה , כל המיקרו והמאקרו - אני לומד אצל נבו ופשוט מרוצה ממש . המלצת זהב- תתקשרו לנבו ותנסו שיעור איתו . תסמכו עליי לא תתחרטו !!

08/11/2018
שתף:
א
אור

כבר בתחילת הסמסטר איבדתי את המרצה והבנתי שאני חייב מורה פרטי שיעזור לי להבין את החומר ולהבין את השיעורים . אז התקשרתי לנבו וקבענו להיפגש . נבו עזר לי להשלים את כל הפערים מההרצאות ועשינו ביחד את השיעורים עד שהבנתי אותם פיקס. אני מתכוון ללמוד איתו עד המבחן וממליץ לכם גם ללמוד אצלו- מורה ברור ומובן שמצליח לפשט את החומר .

29/10/2018
שתף:
א
אורית

אני לומדת אצל נבו כבר מהקורס הראשון שלי בכלכלה בשנה א' . היום אני בשנה ג' ואני יותר ממליצה עליו . הוא עזר לי בכל כך הרבה קורסים לעבור ולהשיג ציונים שאפילו לא חלמתי עליהם. הוא תמיד פנוי ושמח לעזור ואם צריך ישב איתך גם עוד שעה - העיקר שתביני ותצליחי. מורה מעולה !!!

19/10/2018
שתף:
ע
עמית

הלכתי ללמוד אצל נבו לפני מבחן מסכם במתמתטיקה על נושאים שהייתי חלשה בהם ( לא הצלחתי להבין אותם בכיתה) - הוא הסביר לי באופן ברור ממש את אותם נושאים ותרגלנו שאלות בגרות בנושאים האלה עד שהבנתי אותם בצורה מושלמת .

08/04/2018
שתף:
ע
עמרי

אני לומד אצל נבו כבר למעלה משנה וחצי ומאוד מרוצה ממנו . הוא תמיד יודע איך להסביר לי את החומר כדי שאבין אותו עד הפרטים הקטנים ואדע לענות על השאלות המכשילות . הוא מצליח תמיד לסגור לי את הפערים ולסייע לי להצליח לפתור את השאלות בשיעורי בית והמבחנים . לסיכום- ממליץ ביותר

05/03/2018
שתף:
ג
גיל

מורה מעולה במחיר משתלם ביותר - ממליץ !!!!!

21/02/2018
שתף:
ע
עומר

ממליץ !!!! מורה מעולה - תמיד שמח לעזור ואם צריך גם להישאר אחרי הזמן של השיעור - הדבר הכי חשוב אצלו זה שהתלמיד שלו יצליח - והעובדה היא שמאז שאני לומד אצלו אני מצליח הרבה יותר !!

05/02/2018
שתף:
מ
מור

הגעתי אל נבו לפני מבחן במיקרו שאני לא סגור על חלק גדול מהנושאים ומתקשה להצליח לפתור שאלות ממבחנים - נבו עזר לי להבין איך לגשת לשאלות ואיך לפתור בצורה טכנית וקלה את התרגילים - בזכותו הצלחתי במבחן !!!

01/02/2018
שתף:
ש
שני

אני רוצה להמליץ על נבו . הוא מלמד את בתי מירב כבר למעלה מחודשיים- אנחנו מאוד מרוצים מההתקדמות של בתי ומההשגים שלה . הוא התחבר במהירות לבת שלי וגרם לה להאמין בעצמה וביכולת שלה להצליח -אני ובעלי מאוד שמחים שבחרנו בו כמורה הפרטי של בתי מירב ורוצים להמליץ לכולכם עליו!!

24/01/2018
שתף:
ל
ליעד

הגעתי אל נבו לפני מבחן שהייתי מאוד לחוץ לגביו . הוא הסביר לי את כל הנושאים והשאלות שהתקשתי איתם - ונתן לי תחושה שאני יודע את החומר והולך להצליח במבחן - הוא הרגיע אותי ועזר לי להגיע מוכן יותר למבחן . המבחן היה דומה מאוד למה שעברנו עליו , ובגלל ההסברים של נבו הצלחתי לפתור את המבחן בלי יותר מדי בעיות.

22/01/2018
שתף: