דלג על הניווט
מורה פרטי מושיקו פירו
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1981
אזור מגורים: 
אזור ירושלים
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
מושיקו פירו , עוזר בניתוח סטטיסטי לתזות ולעבודות סמינריוניות, מורה מנוסה לסטטיסטיקה בכל הרמות.
תיאור המורה הפרטי: 
בן 35 מורה למתמטיקה בקידום הכנה לבגרויות, מתרגל באוניברסיטה העברית, וסטודנט לתואר שני בסטטיסטיקה. בעל ניסיון של שמונה שנים בהוראת המתמטיקה, ושל חמש שנים בהוראת סטטיסטיקה. נותן שיעורים בסטטיסטיקה א', סטטיסטיקה ב', וחדוו"א, וגם נותן שיעורים פרטיים במתמטיקה ל 3,4,5 יח"ל. יש לי ניסיון רב בהגשה לבגרות,ובסטטיסטיקה לימדתי בחמש שנים האחרונות שיעורים פרטיים וקורסי עזר במסגרות שונות, ואני מכיר את החומרים באוניברסיטה הפתוחה, אריאל, מכללת הדסה וכמובן באוניברסיטה העברית. אני אוהב ללמד מתמטיקה , מלמד עם הרבה סבלנות, בגובה העיניים ובאווירה נעימה, וכך חווית הלימוד היא טובה ומביאה תוצאות. שותף במבצע עבור מילואימניקים
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לסטטיסטיקה - אקדמיה, הסקה סטטיסטית, מבוא לסטטיסטיקה, סטטיסטיקה א, סטטיסטיקה ב, רגרסיה לינארית, spss
מורה פרטי למתמטיקה - 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, הסתברות, חדו"א
מורה פרטי לתוכנות Office - Excel
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
מורה עם ניסיון רב והצלחה בסטטיסטיקה ובהכנה לבגרות במתמטיקה. מלמד גם בקבוצות . יודע לתת מענה לכמה תלמידים ביחד ,זו אפשרות טובה שמוזילה את המחיר .
מחירון מורה פרטי
120 - בביתי
תגובות: 
5
10/08/2018, ספיר, 26
מעל 10
מושיקו הוא מורה מס' 1! ליווה אותי במשך 3 שנים במהלך התואר, הגעתי אליו בתחילת התואר כאשר לא הבנתי שום דבר מהמרצה בכיתה וכאשר הכרתי את מושיקו הכל נעשה יותר קל, הוא מסביר את החומר בצורה מובנת ברורה, ומסודרת ועם סבלנות רבה,אכפתיות ומסירות גדולה ועם המון רצון לעזור. ניגשתי למבחן בביטחון ובזכותו הגעתי להישגים גבוהים ועברתי את הקורסים במתמטיקה וסטטיסטיקה בהצלחה! מורה תותח!! לא לחשוב פעמיים :)
5
31/07/2018, ללי, 24
מעל 10
מושיקו מורה קשוב וסבלני. הוא מתחשב בקצב הלמידה, וזמין למענה שאלות. הוא אדם אחראי וישר, חשוב לו שהתלמיד יצליח וזה ניכר בליווי לפני המבחנים, ובהתעניינות אחרי. מושיקו גמיש בזמנים וקל ליצור איתו קשר. בזכות הלימוד איתו אני שולטת בחומר ולרוב מגישה עבודות מוקדם מהרגיל, אני ממליצה עליו בחום!!!
5
21/07/2018, תהילה, 28
מעל 10
מושיקו מורה סופר אכפתי. מעבר לכך שהוא מאוד מקצועי וניתנת התחושה כי הוא שוחה בחומר, הוא מתאים את צורת הלמידה לתלמיד תוך כדי הבנה מה הכי נכון לו. הרגשתי שהוא קלט אותי ומצא את הגישה הכי נוחה לי. חשוב לציין שמעבר לכך הוא רגיש לקושי ומלווה באופן מאוד אישי עד למבחן ואפילו אחריו. אני הרגשתי מאוד בנוח אצלו וגם למדתי את המקצוע מאפס איתו ותוצאות המבחן דיברו בעד עצמן. אני מאוד ממליצה עליו כמורה פרטי.