מורה פרטית לי שלייכמן

מורה פרטית לי שלייכמן

בוגרת תואר שני בחינוך ותעודת הוראה, בעלת ניסיון רב בהוראה ובהקניית אסטרטגיות למידה. *אפשרות לשיעורים מקוונים ב-ZOOM*

בת 35. מחולון - בת ים. בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪130 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

בוגרת תואר שני בחינוך+ תעודת הוראה, בעלת ניסיון רב בהוראה ובהקניית אסטרטגיות למידה. מתמחה בהוראת ילדים ובני נוער (א-יב). שמי לי, אני בוגרת תואר שני בייעוץ חינוכי ובעלת תעודת הוראה. יש לי רקע רב בהוראת אנגלית (יסודי, חטיבה ותיכון כולל הכנה לבגרות- 3,4,5 יחידות), תוך זיהוי קשיים, סגירת פערים לימודיים, הקניית אסטרטגיות למידה והתאמת שיטת ההוראה לתלמיד. אני מלמדת בשיטה ייחודית שפיתחתי, אשר כוללת שימוש בכלים ומשחקים מגוונים, כל זה תוך דגש רב על ההבטים הרגשיים של למידה, חיזוק תחושת המסוגלות ויצירה של חוויות הצלחה. השיעורים מתנהלים באווירה נינוחה, עם הרבה סבלנות ובניית מוטבציה. *עובדת עם ילדים ובני נוער בלבד*

הוספת תגובה

ביקורות

ה
הילה

לי לימדה את ביתי אנגלית למשך החופש הגדול לתקופה שהגדרנו מראש. לי מורה נעימה , דייקנית ומקצועית ביתי דיווחה שהיא מלמדת טוב וכי היא מרגישה שהשיעורים עוזרים לה מאד. אין ספק שאעזר בה בעתיד אם אצטרך! מומלצת בחום!

28/08/2018
שתף:
ה
הדס

ביתי בכיתה ה' ולומדת עם לי שיעורים פרטיים באנגלית מזה למעלה מחצי שנה. לי מורה נעימה ומקצועית, במהרה זיהתה מה הם הקשיים שיש לביתי ובהתאם לכך מלמדת אותה. על אף הקושי בלימוד שפה זרה, לי מוצאת את הדרך להפוך את השיעור למעניין וכייפי כך שביתי נהנית מאוד בשיעורים. היא דייקנית ועושה כל מאמץ להתאים את עצמה לצרכים של ביתי. אני ממליצה על לי בחום.

17/05/2018
שתף:
כ
כרמית

בשנה האחרונה שתי הבנות ( כיתה ב +ו) לומדות עם לי שיעורים פרטיים באנגלית. בהרבה אנרגיה משחק, שירה ושיחה הצליחה לי להכניס בהן אהבה למקצוע והרבה ידע. מורה מעולה, תמיד מגיעה בזמן וגמישה לצרכים, בעלת אינטיליגנציה רגשית וגישה לילדים. מומלצת בחום.

17/07/2017
שתף: