מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה פרטית ליאור רצ'בסקי

מורה פרטית, דוברת אנגלית ברמת שפת אם עם ידע רב בהכנה למבחנים, בגרויות ועזרה בשיעורי בית.

בת 30. מהרצליה. בוגרת מכללה - המכללה למנהל.
 
₪100 לשעה בבית התלמיד
₪100
 

קצת עליי

היי! אני ליאור, בעלת ניסיון רב במתן שיעורים פרטיים לכל הגילאים והכנה לבגרויות. אני מלמדת בסבלנות ונעימות תוך מתן דגש על שיפור השפה בדיבור וכתיבה וחיזוק החומר הנלמד. המשך יום מקסים!

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שרון

ליאור מורה מצויינת, עם גישה נהדרת לילדים, סבלנית, נעימה ומאוד מקצועית. הבן שלי בכיתה ו' ולא קל לו עם האנגלית, ומאז שהתחלנו בשיעורים עם ליאור חל שיפור ניכר, הוא מגלה עניין והגישה שלו למקצוע השתנתה לחלוטין לטובה. מומלצת בחום!

30/11/2017
שתף:
א
אריה

לקח לנו המון זמן לשכנע את הבן שלנו לקחת שיעורים פרטיים ולוותר על אחד מהחוגים שלו. פעמיים לא הצלחנו למצוא את המורה המתאים וכמעט הרמנו ידיים עד שפגשנו את ליאור. הגישה, החיוך והבנת התלמיד שמולה הביא את השינוי שכה יחלנו לו.

20/11/2017
שתף:
מ
מרי

חיפשתי לשתי הבנות שלי חוג אנגלית לראש השנה וסוכות, בנות 6 ו-10. כבר אחרי השיעור הראשון הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. הבנות יצאו מחויכות וסיפרו לי כמה שהן נהנו. לכל אחת השתמשה ליאור בשיטת לימוד שונה שמותאמת כל אחת לגיל שלה שכלל משחק והרבה יצירתיות. כמובן שאנחנו ממשיכות איתה גם להמשך השנה! ממליצה עליה בחום!

05/11/2017
שתף:
ש
שי

ליאור מורה מעולה! הבן שלי בכיתה ח׳ התקשה מאוד באנגלית, חוסר ההבנה שלו בבית הספר והציונים הנמוכים גרמו לו לתסכול גדול. עברנו 4 מורים פרטיים לפניה, עם כולם לא היה לו חיבור ונראה שהרמה לא משתפרת. ליאור הגיעה עם גישה מאוד נעימה וים סבלנות, פישטה בפניו את החומר לרמה שהוא פתאום הבין הכל. תוך חודש הציונים השתפרו פלאים והוא התחיל לאהוב את המקצוע. ממליץ בחום לכולם!

15/10/2017
שתף: