מורה פרטית כרמל גוטליב קמחי

מורה פרטית כרמל גוטליב קמחי

מרצה לאנגלית במכללה, ילידת ארה"ב

מתל אביב-יפו. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

צריכים אנגלית לעבודה? לפתח סמול טוק? לדבר בפגישות? לערוך מצגות? לכתוב מיילים כמו שצריך? אתם יודעים אנגלית אבל חסרי בטחון? מתקשים לשלוף מילים מהזיכרון? חסר לכם אוצר מילים? פיתחתי שיטה מיוחדת להוראת אנגלית באמצעות קולנוע, היוצרת שיעורים שכיף להשתתף בהם.אני בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב, מביאה מבוגרים להישגים בתחומי שיעורי השיחה, אנגלית עסקית ואנגלית לסטודנטים. אני מתמחה בהכנה של מנהלים בתחום העיסקי לראיונות ופיתוח הביטחון העצמי בשפה האנגלית. כמו כן, אני מכינה תלמידים לפסיכומטרי,טופל ומבחן אמיר/ם בקבוצות קטנות. אם את/ה מצטיינ/ת בכל תחום חוץ מאשר באנגלית, את/ה לא לבד. אני מתמחה בהוראת אנגלית לאנשים שיש להם קושי בתחום זה בלבד. תלמידים רבים חוו פריצת דרך ביכולתם באנגלית וממליצים בחום!

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שגיא

כרמל מורה מצוינת ועזרה לי לשפר את האנגלית, אבל יותר מזה - היא נתנה לי ביטחון לדבר אנגלית. אני ממליץ לכל אחד שמחפש לחזק את האנגלית שלו לפנות לכרמל ולהכיר אישה מדהימה שנותנת יחס לבבי ומשתמשת בדרך חדשנית ויעילה ללימוד אנגלית. כרמל תודה רבה!!!

23/06/2019
שתף:
א
אילן

מורה מצוינת. עזרה לי מאוד

07/08/2018
שתף:
ר
רעות

הגעתי לכרמל עם חוסר ביטחון וחשש לדבר באנגלית, אחרי שהרגשתי שדיבור שוטף באנגלית הוא דרישה בסיסית בתחום העיסוק שלי כעורכת דין ומקרין על המקצועיות שלי. בזכות העבודה עם כרמל אני מנהלת היום שיחות, אישיות ומקצועיות כאחת, באנגלית - ועם הרבה יותר ביטחון. והכי טוב - נהניתי מאוד מהדרך ומהשיחות (באנגלית!) עם כרמל.

05/08/2018
שתף:
ס
סגא

היגעתי לכרמל במטרה לשפר ציון בחלק הspeaking במבחן הטופל... כרמל עזרה לי להגיע למטרה!! תוך כדי הנחייה מדוייקת ובגישה מאד מקצועית .. ממליצה בחום

04/01/2018
שתף:
ס
סתיו

הגעתי לכרמל לפני שלוש שנים. ללא מילה באנגלית, חסרת בטחון. בעזרת השיטה המיוחדת של כרמל ואשיותה הנהדרת כיום אני מדברת אנגלית! חשוב לציין שאני דיסלקטית, זאת לא משימה פשוטה עבורי. כרמל העשירה לי את עוצר המילים, בנתה לי את הביטחון וגם הפכה את זה לחוויה מהנה. ממליצה בחום

14/06/2017
שתף: