מורה פרטי כפיר שייר

מורה פרטי כפיר שייר

מורה מנוסה לסטודנטים. מרצה לסטטיסטיקה באוניברסיטה הפתוחה ובאוניברסיטה העברית. בעל תואר שני בפסיכולוגיה וסטטיסטיקה.

בן 37. מרמת גן - גבעתיים. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪160 לשעה בבית המורה
₪160
 

קצת עליי

מוסמך תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת בן גוריון בעל ניסיון של מעל עשר שנים בשעורים פרטיים וקבוצתיים לסטודנטים ותלמידי תיכון במקצועות הסטטיסטיקה, שיטות מחקר, מתמטיקה ואנגלית.

הוספת תגובה

ביקורות

O
Oshrit

בזכות כפיר קיבלתי פטור באנגלית! ישב איתי אחד על אחד ולא ויתר. סבלני , מקשיב וזמין תמיד לעזרה אדאג להמליץ עליו!

24/09/2019
שתף:
נ
נטלי

כפיר היקר, אני רוצה להגיד לך המון המווון תודה על העזרה, על צורת הלימוד שגרמה לקורס הבלתי אפשרי הזה להיות אפילו מעניין ! ב3 שיעורים הצלחת ללמד אותי סמסטר שלם! ממליצה בחום ושוב תודה :)

04/09/2019
שתף:
ס
סיון

המורה הכי תותח שהיה ליייי ב-3 שיעורים כיסה לי חומר של סמסטר שלך ב-3 שיעורים לימד את כל הטכניקות הנכונות ובעיקר הרגיע את הלחץ מהמבחן. מלווה אתכם בכל צעד, שאלה ובקשה. פשוט גדול מהחייים , ואין מאושרת ממהי שנפל בחלקי הזכות ללמוד אצלו. כפיר- אתה תותח!!! ואין שנית לך. כל מי שמתלבט , מפחד וחושש - פשוט תלמדו אצלו, מובטח לכם הצלחה רבה!

03/09/2019
שתף:
ס
סתיו

מורה תותח הצליח ללמד אותי 6 נושאים ב4 שיעורים סלבני מאוד! ומלמד מצוין! בזכותו עברתי מועד ב:) ממליצה בחוםם

26/08/2019
שתף:
א
אלינה

הגעתי לכפיר כשאני שלושה ימים לפני מועד ב׳ ,בפער של חצי סמסטר ,ולחץ היסטרי ! תוך 2 שיעורים של שלוש שעות,כשהוא מעביר את החומר בצורה ברורה יעילה ומעניינת (ועם המון סבלנות ) הצלחתי לסגור פער של חצי סמסטר,ואפילו להרגיש בטוחה עם החומר-קיבלתי 95!!והכל בזכותו ! אני רוצה להמליץ בחום על כפיר מורה תותח! מקצועי,בעל הסברים פשוטים ומובנים ,ומצחיק מה שעשה את הלמידה ליותר ״כיפית״ וקלה.תודה על השיעורים והציון:)

02/08/2019
שתף:
ל
ליז אתר

אחלה מורה, ממליצה בחום!! מעביר את החומר בצורה חלקה, סבלני, מבין וחכם מאוד. תודה

01/08/2019
שתף:
ש
שירלי

למדתי עם כפיר וחשוב לי לשתף ולהמליץ - יודע להסביר באופן ברור את החומר, סבלני, אכפתי, נגיש, זמין לכל שאלה שעלתה והכי חשוב, עזר לי לעבור את הבחינה. תודה!

25/07/2019
שתף:
א
אלה

למדתי עם כפיר לשני מבחנים, מחקר כמותי א' ומחקר כמותי ב', הן בשעורים פרטיים והן בקבוצות. בכמה שעורים מסדר את כל הקורס ענייני, עם שיטות לזכור ולהבין את ההגיון של הפעולות. ידוע לי שכל מי שהיה איתנו בקבוצת תרגול האחרונה איתו - עבר בציונים יפים. מומלץ מכל הלב.

19/07/2019
שתף:
ע
עלמה

מורה מקסים ומקצועי. ממליצה בחום!

08/07/2019
שתף:
ז
זוהר

מורה מעולה, כל מה שלא הבנתי בכיתה ונשמע סינית הפך להיות ברור בשיעור עם כפיר. מעבר לזה, נתן לי כלים לזכור וליישם במבחן. בזכותו קיבלתי ציון מכובד בקורס קשה. מומלץ בחום!

14/05/2019
שתף: