מורה פרטית יפה זינגר

מורה פרטית יפה זינגר

מורה מקצועית בעלת ניסיון רב בהוראה ובהכנה לבגרות. מחברת ספרי לימוד לבגרות. משלבת ''טיפים'' ו''טריקים'' רבים בשיעור.

מפתח תקוה והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130-140

קצת עליי

מתקדמת עם כל תלמיד עפ''י רמתו. משלבת ''טיפים וטריקים'' רבים בהוראה. שיטות מיוחדות וחדשניות המקלות על התלמיד את הלמידה. מלמדת באוניברסיטת בר אילן, מחברת ספרי לשון לבגרות. השיעור 60 דקות בבית המורה בפ''ת או בבית התלמיד. ניתן ללמוד בזוגות או בקבוצות של מס' תלמידם. ניתנת קבלה לתלמיד.

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מילי

יפה מורה ללשון טובה ונחמדה! במעט שיעורים היא לימדה אותי הרבה חומר בצורה ברורה, והיא עזרה לי להצליח בבגרות.

05/06/2019
שתף:
י
יהונתן

מורה מדהימה , עם שיטות מיוחדות שאף אחד לא מלמד. מורה מעולה הכינה אותי בצורה הטובה ביותר לבגרות.

05/06/2019
שתף:
א
אלון

יפה היא מורה מעולה עם גישה טובה ומועילה. אהבתי מאוד את דרך הלימוד המסודרת שלה המלווה בשיטות אישיות שלה שעזרו לי המון ובלעדיהן לא הייתי מצליח לקבל ציון גבוה בבגרות. יודעת לענות על כל שאלה באופן קולע ומוסבר היטב. ממליץ בחום ומתחייב שלא תתחרטו אם תלמדו אצלה!!! תודה רבה יפה על כל העזרה וההשקעה.

04/06/2019
שתף:
ל
ליהי

יפה מורה מעולה ללשון! למדתי איתה כמה שיעורים , היא הסביר לי את החומר בצורה מובנת וברורה, הגעתי לציונים גבוהים מאוד בבחינות בזכותה(: ממליצה מאוד

04/06/2019
שתף:
ע
עמית

יפה מורה מדהימה בזכותה השתפרתי ושיניתי את החשיבה שלי לגבי לשון.

04/06/2019
שתף:
ל
ליהיא

יפה מורה מדהימה! בזכות יפה שיפרתי את הציונים שלי מאוד כך שהוגשתי על 95, וצדקתי בכל השאלות בבגרות. יפה גרמה לי לאהוב לשון למרות שממש שנאתי את המקצוע לפני זה . מעבר לכך היא בן אדם נעים מאוד ונחמד שכיף מאוד ללמוד איתו. מורה רצינית מאוד ומומלצת. שמחה שיצא לי ללמוד איתה ואפילו קצת עצובה שסיימתי לשון

04/06/2019
שתף:
ר
רועי

יפה מורה מדהימה! מורה מסורה ואוהבת שנותנת יחס אישי ובנוסף היא מורה ברמות הכי גבוהות שיש. למדתי איתה במשך שנתיים ובשנה האחרונה במיוחד לקראת הבגרות והמתכונת והיא הכינה אותו בצורה מדהימה. בזכותה קיבלתי ציונים מדהימים. יפה מלמדת שיטות שהיא המציעה ושלא מלמדים בבית ספר, השיטות האלה מוכיחות את עצמן והן מקלות מאוד על הלמידה וההבנה. בקיצור ממליץ לכולם ללמוד אצל יפה.

06/02/2019
שתף:
ש
שחר

מורה טובה מאוד , שואפת למצוינות ומביאה את התלמידים שלה לכך

20/06/2018
שתף:
י
ימית

מורה מעולה, מקצועית שמלמדת ומסבירה היטב את החומר. מקדמת ומשפרת את היכולות ואת הידע בלשון בצורה ניכרת ומשמעותית.

20/06/2018
שתף:
ד
דורון

מורה פשוט מדהימה! מלמדת ברור ויעיל. כאישה שכתבה ספרי לשון בעצמה יודעת בדיוק איך ומה ללמד, מלמדת שיטות נוחות להבנת החומר ומביאה תרגולים כנדרש. מעבר למקצועיות הגבוהה היא גם לבבית וכייף ללמוד איתה. השיעורים שלה עזרו לי מאוד! ממליצה בחום!

20/06/2018
שתף: