מורה פרטי יערית אסרף

מורה פרטית יערית אסרף

שיעורים פרטיים ממורה מנוסה לחינוך מיוחד בחטיבה ובתיכון .מטפלת התנהגותית וCBT לילדים ונוער בסיכון ולקוי למידה

בת 39. מראשל"צ והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
מלמד בבית התלמיד
 

קצת עליי

הי קוראים לי יערית כ 11 שנה אני מטפלת התנהגותית ומורה לילדים ונוער בעיקר ליקוי למידה. מתמקדת בשיפור הערכה עצמית, משמעת עצמית ומתן כלים לשיפור יכולות התלמידים תוך שימוש בטכנולוגיה ,חיזוקים אסטרטגיות למידה ועזרים ויזואליים לצורכי הבנה מקסימלית. אני מלווה את התלמידים גם מחוץ לשיעור הפרטי וגם עם גורמי בית הספר במידת הצורך - דבר שעוזר להם בלמידה ובלקיחת אחריות.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ל
ליאת

פניתי ליערית בעקבות קשיים של בני בקריאה וכתיבה בעיקר. בסבלנות ובהומור יודעת יערית להגיע ללבו של הילד ולזכות בשיתוף פעולה מצדו, השיעורים הועברו בצורה חוויתית, יערית זיהתה את הבעיה כבר בהתחלה ותוך זמן קצר חל שינוי לטובה בהישגיו בקריאה ובכתיבה. על כך אנו מודים ליערית וממליצים בחום ליאת אמא של אורי

11/09/2016
שתף:
ל
לימור

יערית המקסימה ראשית היא בנאדם מדהים ואנושי שזה הדבר הכי חשוב בשבילי ובשביל הילד. בנוסף היא מקצועית מאוד ויודעת איך לגשת לילד ולקבל ממנו את המקסימום שאפשר . היא עושה פלאים עם הילד ובזמן קצר מאוד הצליחה לגרום למהפך . ובהזדמנות זאת נותר לי רק להגיד ליערית תודה שאת איתנו .

30/08/2016
שתף:
ל
ליה

יערית מקצועית שיודעת לגשת לילד והיא עזרה לבן שלי המון בכל המקצועות והוא עלה בלימודים בזכותה

26/07/2016
שתף:
ל
ליטל

מורה מקסימה איכותית ובעלת סבלנות גבוהה נותנת מעצמה מעל ומעבר,מקצועית בלימוד הילד במתמטיקה ובעברית,משתדלת לעזור ולתת מענה בכול זמן שמבקשים ממנה ,יש לציין שתמיד מנסה ועושה הכול לתת שיעורים בזמן המתאים לילד ולהורה . בנוסף יש לציין כי אני מאוד מרוצה מרמת האיכות והיכולת שלה להבין את הילד ולקדם אותו ברמת הלימוד ,עדיין ממשיכה ללמד את בני ,בקיצור זכיתי להכיר את יערית ולא מתכוונת לוותר עליה ממליצה בחום .

18/07/2016
שתף:
ת
תהל

מורה מקסימה ובנאדם מדהים! סבלנית קשובה ועוזרת בכל מצב, תמיד כאן בשעת הצורך לכל עזרה שהיא והכל באהבה ענקית ומקצועיות שאין כדוגמתה עזרה לי בהתקדמות מטורפת לקראת תקופת המבחנים והבגרויות ממליצה בחום !!

18/07/2016
שתף:
י
ירון

יערית מקצוענית ! אדם חם ואוהב, לקחה את הילדה שלי כפרוייקט אישי עם הרבה חום ואהבה ועשתה מהפך ביכולות הכתיבה הקריאה וההתייחסות ללימוד בכל אספקט. מאחל לכל ילד וילדה מורה כמו יערית. וליערית מאחל הצלחה רבה בהמשך !

29/06/2016
שתף:
א
אפרת

מורה מקסימה התחברה מייד לילדה הצליחה להוביל את הילדה להגיע לרמה הנדרשת

19/05/2016
שתף:
ד
דניאל

מורה מקצעוית לימדה אותי הרבה אסטרטגיות למידה והתקדמתי

02/05/2016
שתף:
י
יערית

מורה מדהימה סובלנית ומקצועית מאוד מקדמת

02/05/2016
שתף: