מורה פרטי יעקב  קליין

מורה פרטי יעקב קליין

רמה 1 מעל כולם!!בנסיון המוכח,באינטרקציה המוסיקלית,ליווי צמוד בכל התהליך חויה רוחנית חד פע' לכל החיים!נסו אותי שיעור חינם

בן 44. מרמת גן. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪170 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-170

קצת עליי

משמש בהוראה הדרכה וחינוך למעלה מ 18 שנים.הובלתי תלמידים ילדים ונערים,להשגים טובים ומעולים ע"י יכולת להאמין בעצמם וביכולתם לממש הפוטנציאל הגלום בכל אחד באופן המיטבי הראוי והמקסימלי. השכלתי: מורה מוסמך+בכיר+תואר.M.A.+ B.A בחינוך והוראה,תנ"ך,תושב"ע ויהדות(אקווילנטי). חבל על הדיבורים,בואו והפגשו בצוותא לשיעור נסיון חינם ותתרשמו, מפגש אחד שווה יותר מ-1000 מילים ותיאורים.אין תלמיד שלא הצליח ולא התקדם. מומחיות לבר מצוה בנוסח אשכנזי!!! כושר הסבר מדופלם ומעולה ביותר,גם למתקשים מאד! סבלנות ברזל,חביבות אמיתית,והכל בחיוך והארת פנים מיוחדת.מכתבי המלצות בשפע,הנחה 10% לסדרת שיעורים ממושכת.

הוספת תגובה

ביקורות

ל
ליאורה

לא יכולנו לבקש מורה נפלא יותר מיעקב, להכנת בננו לבר המצווה. יעקב מורה אדיב, נעים הליכות, התחבר אל בני ברמה האישית והרגשית, לא רק לימד אותו טעמים ולקרוא בתורה, אלא חיבר אותו אל הטקסט, חיבר אותו ערכית לאירוע העליה לתורה ואף בנה לו את הבטחון ואת תחושת המסוגלות. הוא הלך איתו לחזרות בבית הכנסת לפני, ועשה מעל ומעבר וכל שביכולותו, כדי שבני יהיה מוכן. הוא זמר בחסד, מורה נפלא ואדם מיוחד ומקסים. מומלץ בחום.

10/03/2019
שתף:
א
אלישי

הרב יעקב קליין, מורה להכנה לבר מצווה מושלם. הוא היה אדיב, זורם, מסביר בבירור, יודע להטמיע תחושת ביטחון בתלמיד. שובר קרח וחששות בצורה מעולה. :-) ידע להתחבר לבני דרך תחביב אהוב של הבן למשל תחום ספורט. תודה! יעקב הצליח ללמד את הבן שלי להקריא תורה עם טעמים ואני אבא חירש של הבן השומע שלי. אחרי בר המצווה כולם אמרו שהוא הקריא מאוד יפה ובהצלחה! יעקב המקסים, המשך להצליח בכל מעשי הוראתך!

03/02/2019
שתף:
א
אביגיל

הרב קליין, מעל לכל ובראש ובראשונה, יודע למצוא דרכו לליבו של תלמיד. השכלתו והידע הרב שלו גם מאפשרים לו לייצר שפה משותפת עם כל אחד ובכל נושא. כך למשל בני נהנה להגיע לשיעורי ההכנה בהם שוחחו על הפרשה, יהדות ועל מוסיקה. ניכר שהרב קליין גם משכיל להתאים את אופן ושיטת הלימוד לאופיו ולאישיותו של תלמידו. באופן כללי הוא הוביל וליווה לא רק את בננו, אלא גם אותנו כמשפחה במסע העלייה לתורה וגילה אכפתיות אמיתית.

18/10/2018
שתף:
ד
דוד

מורה מדהים. בעל ידע אמיתי וכשרון מיוחד ללמד. הבן שלי הולך בשמחה. וחוזר הביתה כמו אחרי חווית פנאי. פשוט נהנה ללמוד אצלו. ישנם הרבה מורים. אבל כאלו שבאמת יודעים ללמד ומאהיבים את הלימוד על התלמיד הם בודדים. ויעקב קליין בהחלט עושה את זה. גם בלימודי קודש אחרים כמו תלמוד-גמרא הוא מלמד פשוט מצויין עם הסברה מעולה (כך לפחות הבן שלי מספר) הקושי היחיד שלנו, הוא שהבן שלנו רוצה רוצה ללמוד איתו כל יום.

17/02/2017
שתף:
ש
שרית

הרב יעקב היקר הכין את בני יאיר לקראת חגיגת הבר מצווה. אין לנו אלא להודות לו על הסבלנות המקצועיות הרבה שגילה. בני יאיר בהתחלה חשש מאוד לעלות ולקרוא בתורה. הוא ילד קצת מופנם וכל המעמד הלחיץ אותו. הרב היקר בסבלנות ובמסירות השקיע בו את כל כולו. הכין אותו בצורה מקצועית ובעיקר נטע בו ביטחון ביכולתו ובכשרונותיו. ואכן יאיר קרא באופן מדויק ובביטחון רב את הפרשה עם כל הטעמים. יישר כח גדול ולוואי וירבו כמותו!

13/02/2017
שתף: