מורה פרטי יותם שנקר

מורה פרטי יותם שנקר

למידה והבנה של החומר בהתאמה אישית

בן 37. מאזור המרכז. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪200 לשעה בבית המורה
₪200

קצת עליי

בעל תואר ראשון בבלשנות וחינוך מיוחד, בדגש על פסיכולוגיה, אוניברסיטת תל-אביב. נסיון של 13 שנים בהדרכת פסיכומטרי ומתמטיקה- הוראה, הכשרת מדריכים ופיתוח חומרי לימוד. בעל ניסיון רב עם תלמידים בעלי לקויות למידה והתאמת אופן הלימוד לאופי האישי של התלמיד תוך התמקדות בקשיים האישיים של כל תלמיד. לווי אישי ומענה גם מחוץ לשעות השיעור. ניסיון בהוראה בכיתה, מעביר שיעורים פרטיים ובקבוצות קטנות. יש אפשרות לשוחח עם תלמידי עבר להמלצות

חוות דעת

R
Roi

ממליץ בחום על יותם ! עזר לי מאוד למצוא את נקודות החולשה שלי ואיך לחזק אותם, הרגשתי שינוי משמעותי בצורת המחשבה שלי כשאני ניגש לשאלות אחרי השיעורים איתו.

19/05/2024
שתף:
ג
גל

יותם מורה מצוין, ואני ממליץ עליו. קודם כל הוא אדם נעים שכיף לדבר איתו. מעבר לזה, הוא הסביר לי בצורה מצוינת וסובלנית כל דבר שהתקשרתי בו. הרגשתי שהוא לימד אותי בצורה מדויקת וטובה, עם תוכנית לימוד מסודרת כולל שיעורי בית בין השיעורים. ובנוסף, הרגשתי שבאמת אכפת לו ממני, וזה משהו שהיה לי חשוב מאוד. בקיצור, מורה טיל!

24/04/2024
שתף:
ה
הדר

ממליצה בחום, הגעתי אל יותם לאחר קורס פסיכומטרי והוא עזר לי למקד את הלמידה, נתן כלים פרקטיים להתמודד עם השאלות ועזר לתרגל את אופן החשיבה בכל תחום במבחן. יותם היה קשוב, תמך והיה זמין לכל שאלה.

24/04/2024
שתף:
I
Ido

פשוט מורה מעולה. ידע לאתר בדיוק את הנקדות שהייתי צריך בהן חיזוק. תמיד זמין לשאלות ולכל דבר שהייתי צריך. ממליץ בחום.

21/04/2024
שתף:
א
אליענה

יותם פשוט מורה מצויין! ניגשתי לפסיכומטרי משולב אנגלית- עברית בלמידה יחד איתו. לימוד איתו זה לא רק היה לימוד החומר, הוא גם דאג להוריד לחצים ופינה זמן גם מעבר לזמן השיעור לייעץ, לענות על שאלות ולדאוג שהכל סבבה.

10/09/2023
שתף:
S
Shira

יותם מורה מדהים! אחרי שעשיתי פסיכומטרי אחד בקורס הגעתי ליותם כדי לשפר את הציון שלי משמעותית. יותם נתן דגשים חשובים ודרכי התמודדות עם מבחן הפסיכומטרי בצורה יוצאת דופן. תוך כדי השיעורים ראיתי גרף עלייה משמעותי ברמה שלי בזמן מאוד קצר. בנוסף לכל זה יותם הנחה וליווה אותי במהלך כל השבוע, על ידי בניית לוז, שיתוף בתוצאות וחשיבה על דרכים להשתפר לאורך כל תקופת הלמידה. יותם מתעניין, תומך, סבלני ובעיקר בעל ידע וניסיון רב. בין המורים היותר טובים שיצא לי להכיר וממליצה לכל מי שרוצה ללמוד לפסיכומטרי ללכת אליו בלי לחשוב פעמיים !

07/07/2023
שתף:
D
Danielle

יותם מדהים, מהטובים שפגשתי בחיי. מעבר להיותו מורה מקצועי שרואה ומנתח באופן מדוייק את הצרכים המקצועיים של התלמיד, הוא משקיע רבות גם בחיזוק הפן המנטלי-התמודדותי עם הלמידה והמבחן. שני הדגשים הללו המקצועי וההתמודדותי קריטיים מאוד לטובת הצלחת התלמיד בבחינת הפסיכומטרי. יותם מסור ונאמן לתלמידיו, אכפתי, קשוב ודואג לקדם את תלמידיו משיעור לשיעור. ממליצה בחום באמת מכל ליבי.

09/05/2023
שתף:
א
איתי

קוראים לי איתי , למדתי עם יותם למועד אפריל האחרון וכל מה שיש להגיד זה שתהליך הלמידה איתו לא היה יכול להיות יותר טוב מבחינתי. יותם עזר לי מאוד בנושא החשיבה המילולית והכמותית וגם בכל ההכוונה שלי לקראת המבחן בניית תוכנית לתקופת המרתון והכנה מנטלית למבחן. מורה מנוסה שעוזר ומזהה איפה מתקשה ואיפה צריך לתת עבודה נוספת ובנוסף זמין תמיד לשיחות טלפון לכל שאלה ותמיכה, מורה מעולה, בן אדם מדהים, ממליץ בחום!

22/04/2023
שתף:
ר
רון

מורה נהדר, מסביר הכל בצורה מובנת ונעימה. ממליץ בחום למי שרוצה לקבל ציון גבוה

09/04/2023
שתף:
ט
טליה

המלצה מהלב! אין מורה כזה. הגעתי אליו לאחר שני קורסי פסיכומטרי ממכונים מוכרים על מנת לשפר את הציון שלי. הוא מיד זיהה את החולשות שלי ועזר לי למקסם את התוצאות. הוא זמין בכל רגע לשאלה, מתקשר בעצמו ושואל איך הולך, סבלני, קשוב, יודע את החומר בצורה יותר ממעולה וגורם להסתכלות שונה על המבחן. הוא מראה שיטות ייחודיות שלא נתקלתי בהן קודם, מרגיע והלימוד עצמו מועבר בצורה כ"כ חוויתית. ממליצה לכל מי שמתחיל ללמוד לפסיכומטרי/ רוצה להעלות את הציון שלו ללכת ליותם. לי אישית זה לגמרי הועיל מכל מכון אחר שהייתי בו! מורה מדהים!❤️

03/01/2023
שתף: