מורה פרטי יותם שנקר

מורה פרטי יותם שנקר

למידה והבנה של החומר בהתאמה אישית

בן 33. מאזור המרכז. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

בעל תואר ראשון בלשנות וחינוך, בדגש על פסיכולוגיה, באוניברסיטת תל-אביב. בעל ניסיון בהוראה בכיתה, מעביר שיעורים פרטיים ובקבוצות קטנות. בעל ניסיון רב עם תלמידים בעלי לקויות למידה. התאמת אופן הלימוד לאופי האישי של התלמיד תוך התמקדות בקשיים האישיים של כל תלמיד. לווי אישי ומענה גם מחוץ לשעות השיעור. נסיון של 8 שנים בהדרכת פסיכומטרי ומתמטיקה- הוראה, הכשרת מדריכים ופיתוח חומרי לימוד. יש אפשרות לשוחח עם תלמידי עבר להמלצות

הוספת תגובה

ביקורות

N
Neta

מקצועי, קשוב, ומוביל להצלחה! ממליץ מאוד!

13/07/2020
שתף:
s
shira

מורה מצוין! הגעת ליותם שבועיים לפני הבחינה כשלא הצלחתי להשתפר בסימולציות. בזמן קצר מאוד הוא נתן לי כלים בהתאם לשלב שהייתי בו ועזר לי להעלות את הציון משמעותית בסימולציות ולהבין איך אני יכולה להשתפר. ממליצה מאוד!

05/07/2020
שתף:
A
Amir

מורה מעולה! החלטתי לגשת למבחן הפסיכומטרי בהתראה קצרה ביותר.. חודש בלבד. יותם הצליח למנף אותי כך שאעמוד בלוח הזמנים הצפוף ואגיע מוכן ובטוח בעצמי למבחן. שווה כל רגע.

04/07/2020
שתף:
מ
מאיה

הגעתי ליותם מיואשת ומתוסכלת אחרי 2 מבחני פסיכומטרי. אחרי 3 שיעורים בלבד! הצליח ללמד אותי בצורה כ"כ טובה ולהעלות לי את הביטחון באנגלית כמו שאף מורה לפניו לא הצליח ממליצה על יותם בחום!!

29/06/2020
שתף:
L
Liat

הגעתי ליותם אחרי פעם ראשונה שעשיתי פסיכומטרי ממש שבוזה, והוא הרים אותי ועזר לי ללמוד בצורה שהכי התאימה לי! במהלך הקורונה השיעורים המשיכו כרגיל בזום ועדיין היה לימוד מחזק ועזר לי לגשת עם גישה חדשה והרבה יותר טובה מהפעם הקודמת לפסיכומטרי!

08/06/2020
שתף:
Y
Yael

הגעתי ליותם שבוע וחצי לפני הפסיכומטרי במצוקה בתחום העברית. יותם ישר דיבר איתי במשך ארבעים דקות בטלפון ונתן לי המון עצות והרגיע :) אחרי שני שיעורים כבר התקדמתי בצורה משמעותית מאד והעלתי 20-30 נקודות בפרקי מילולי. מומלץ מאד! :)

04/06/2020
שתף:
A
Adi

המורה הכי מקצועי שאני יכולה להמליץ עליו!!!הגעתי ליותם אחרי 3 בחינות פסיכומטרי ואחרי 3 קורסים במכון מפורסם! יותם התאים לי תוכנית אישית ומקצועית אשר קידמה אותי בתהליך הלמידה והביאה אותי למקומות חדשים. יחס מדהים, ניסיון מטורף ובעיקר המון הקשבה ואכפתיות! תודה תודה תודה :)

04/06/2020
שתף:
ד
דניאל

הגעתי ליותם בהמלצה של חברה אחרי 2 בחינות פסיכומטרי שלא צלחו. יותם יודע להתאים את קצב הלימוד לקצב של התלמיד, מוודא לאורך כל הלמידה שהחומר הובן, וכל זה עם סבלנות מטורפת. מתעניין בהתקדמות הלמידה ובהרגשה הכללית גם מעבר לשעות הלימוד. נותן ביטחון ואווירה טובה לקראת הבחינה.. ממליצה בחוםם!!

28/01/2020
שתף:
ע
ענבר

הגעתי ליותם אחרי קורס פסיכומטרי במכון ומבחן אחד שניגשתי אליו, היה לי שיפור גדול שהייתי צריכה ליישם ורציתי בכמה שפחות מבחנים. יותם ידע ממש להתאים לי כל שיעור ושיעור ולמצוא במה אני נופלת, ובכך לעזור לי לתקן את הטעויות שלי ולצמצם זמנים וטעויות. ממליצה מאוד!

23/01/2020
שתף:
נ
נטע

הגעתי ליותם לאחר מספר פסיכומטרי עם רצון לשיפור. יותם מורה אכפתי שיודע להתאים את צורכי התלמיד, מקצועי, עינייני, מסביר מעולה, ויודע לזהות בדיוק את הדברים העיקריים שנדרש בכדי לגרום לשיפור משמעותי. נהנתי מכל שיעור וממליצה עליו בחום!!

12/01/2020
שתף: