מורה פרטי יותם שנקר

מורה פרטי יותם שנקר

למידה והבנה של החומר בהתאמה אישית

בן 37. מאזור המרכז. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪200 לשעה בבית המורה
₪200

קצת עליי

בעל תואר ראשון בבלשנות וחינוך מיוחד, בדגש על פסיכולוגיה, אוניברסיטת תל-אביב. נסיון של 12 שנים בהדרכת פסיכומטרי ומתמטיקה- הוראה, הכשרת מדריכים ופיתוח חומרי לימוד. בעל ניסיון רב עם תלמידים בעלי לקויות למידה והתאמת אופן הלימוד לאופי האישי של התלמיד תוך התמקדות בקשיים האישיים של כל תלמיד. לווי אישי ומענה גם מחוץ לשעות השיעור. ניסיון בהוראה בכיתה, מעביר שיעורים פרטיים ובקבוצות קטנות. יש אפשרות לשוחח עם תלמידי עבר להמלצות

חוות דעת

א
אליענה

יותם פשוט מורה מצויין! ניגשתי לפסיכומטרי משולב אנגלית- עברית בלמידה יחד איתו. לימוד איתו זה לא רק היה לימוד החומר, הוא גם דאג להוריד לחצים ופינה זמן גם מעבר לזמן השיעור לייעץ, לענות על שאלות ולדאוג שהכל סבבה.

10/09/2023
שתף:
S
Shira

יותם מורה מדהים! אחרי שעשיתי פסיכומטרי אחד בקורס הגעתי ליותם כדי לשפר את הציון שלי משמעותית. יותם נתן דגשים חשובים ודרכי התמודדות עם מבחן הפסיכומטרי בצורה יוצאת דופן. תוך כדי השיעורים ראיתי גרף עלייה משמעותי ברמה שלי בזמן מאוד קצר. בנוסף לכל זה יותם הנחה וליווה אותי במהלך כל השבוע, על ידי בניית לוז, שיתוף בתוצאות וחשיבה על דרכים להשתפר לאורך כל תקופת הלמידה. יותם מתעניין, תומך, סבלני ובעיקר בעל ידע וניסיון רב. בין המורים היותר טובים שיצא לי להכיר וממליצה לכל מי שרוצה ללמוד לפסיכומטרי ללכת אליו בלי לחשוב פעמיים !

07/07/2023
שתף:
D
Danielle

יותם מדהים, מהטובים שפגשתי בחיי. מעבר להיותו מורה מקצועי שרואה ומנתח באופן מדוייק את הצרכים המקצועיים של התלמיד, הוא משקיע רבות גם בחיזוק הפן המנטלי-התמודדותי עם הלמידה והמבחן. שני הדגשים הללו המקצועי וההתמודדותי קריטיים מאוד לטובת הצלחת התלמיד בבחינת הפסיכומטרי. יותם מסור ונאמן לתלמידיו, אכפתי, קשוב ודואג לקדם את תלמידיו משיעור לשיעור. ממליצה בחום באמת מכל ליבי.

09/05/2023
שתף:
א
איתי

קוראים לי איתי , למדתי עם יותם למועד אפריל האחרון וכל מה שיש להגיד זה שתהליך הלמידה איתו לא היה יכול להיות יותר טוב מבחינתי. יותם עזר לי מאוד בנושא החשיבה המילולית והכמותית וגם בכל ההכוונה שלי לקראת המבחן בניית תוכנית לתקופת המרתון והכנה מנטלית למבחן. מורה מנוסה שעוזר ומזהה איפה מתקשה ואיפה צריך לתת עבודה נוספת ובנוסף זמין תמיד לשיחות טלפון לכל שאלה ותמיכה, מורה מעולה, בן אדם מדהים, ממליץ בחום!

22/04/2023
שתף:
ר
רון

מורה נהדר, מסביר הכל בצורה מובנת ונעימה. ממליץ בחום למי שרוצה לקבל ציון גבוה

09/04/2023
שתף:
ט
טליה

המלצה מהלב! אין מורה כזה. הגעתי אליו לאחר שני קורסי פסיכומטרי ממכונים מוכרים על מנת לשפר את הציון שלי. הוא מיד זיהה את החולשות שלי ועזר לי למקסם את התוצאות. הוא זמין בכל רגע לשאלה, מתקשר בעצמו ושואל איך הולך, סבלני, קשוב, יודע את החומר בצורה יותר ממעולה וגורם להסתכלות שונה על המבחן. הוא מראה שיטות ייחודיות שלא נתקלתי בהן קודם, מרגיע והלימוד עצמו מועבר בצורה כ"כ חוויתית. ממליצה לכל מי שמתחיל ללמוד לפסיכומטרי/ רוצה להעלות את הציון שלו ללכת ליותם. לי אישית זה לגמרי הועיל מכל מכון אחר שהייתי בו! מורה מדהים!❤️

03/01/2023
שתף:
S
Shaked

יותם מורה מעולה! קשוב, מסור, זמין תמיד, מקצועי, עם נסיון רב, בעל יחסי אנוש מעולים ואינטיליגנציה רגשית גבוהה, מדבר בגובה העיניים ומרגיע. ידע לאבחן בדיוק את נקודות החולשה שלי ונתן לי כלים להשתפר בהם. ידע להתאים את הלימוד בדיוק אליי והכין אותי בצורה מעולה למבחן. ממליצה בחום!

21/10/2022
שתף:
E
Elya

התחלתי ללמוד אצל יותם לבחינת מימד אחרי שראיתי שאין שום קורס בנושא או מידע על הבחינה והייתי אובדת עצות. מאיפה בכלל מתחילים? ידעתי שאני צריכה ליווי צמוד כדי להצליח בבחינה כי יצאתי עם תחושת כישלון מהתיכון ושאני לא יודעת ללמוד. יותם האמין בי מאוד לאורך כל הדרך ונתן לי את כל הכלים כדי להצליח בבחינה .היה מאוד סבלני אליי והסביר לי דברים בדרכים שהתאימו לי ודייק אותי איפה שצריך. היה זמין לשאלות שלי ועזר לי לבנות תוכנית למידה מדויקת שעזרה לי להצליח בבחינה. יותם תותח באסטרטגיות למידה והצליח להסביר לי דברים שחשבתי שאין לי סיכוי. רמת אכפתיות שהיא מעבר לשיעורים ואם לא שאלתי משהו כמה ימים הוא היה שואל אותי. באמת מאוד מקצועי. אחרי המון פחדים מלחזור ללמוד יותם הצליח לגרום לי לסדר את הראש ולימד אותי ללמוד שבעיניי הוא הדבר הכי חשוב.

12/06/2022
שתף:
N
Noam

התחלתי ללמוד אצל יותם קצת אחרי תחילת קורס מוכר לפסיכומטרי, אחרי שהרגשתי שהם לא נותנים לי את ההדרכה שאני צריכה. יותם היה קשוב וסבלן לכל השאלות שהיו לי, עזר לי לדייק את החולשות והחזקות שלי במבחן וככה לבנות אסטרטגיית למידה מושלמת. בנוסף היה זמין כל זמן ביום לשאלות מעבר לשיעורים ואפילו הרים טלפון במידה ולא שאלתי שאלה כמה ימים. יותם עזר לי להכניס לפרופורציות את המבחן ולגשת אליו בגישה רגועה ובטוחה! אין עליו!!!!

01/05/2022
שתף:
ד
דניאל

יותם מורה מעולה בכל המובנים- מקצועי, בעל אינטילגנציה ריגשית גבוהה מאד, זמין תמיד, הסברים ברורים, ליווי טלפוני צמוד בהודעות ובשיחות תוך מתן תחושה נעימה ונוחה. את הבחינה הפסיכומטרית עשיתי 4 פעמים ואת הפעם האחרונה עם יותם, אין מה להשוות בין איכות הלמידה עם יותם לשאר המורים והתכניות. בנוסף, ניגשתי לבחינה עם התאמות- מפע"ם ויותם ידע להכין אותי בצורה הטובה והיעילה ביותר. מרוצה וממליץ בחום!

18/12/2021
שתף: