דלג על הניווט
מורה פרטי יותם שנקר
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1987
אזור מגורים: 
אזור המרכז
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
למידה והבנה של החומר בהתאמה אישית
תיאור המורה הפרטי: 
בעל תואר ראשון בלשנות וחינוך, בדגש על פסיכולוגיה, באוניברסיטת תל-אביב. בעל ניסיון בהוראה בכיתה, מעביר שיעורים פרטיים ובקבוצות קטנות. בעל ניסיון רב עם תלמידים בעלי לקויות למידה. התאמת אופן הלימוד לאופי האישי של התלמיד תוך התמקדות בקשיים האישיים של כל תלמיד. לווי אישי ומענה גם מחוץ לשעות השיעור. נסיון של 8 שנים בהדרכת פסיכומטרי ומתמטיקה- הוראה, הכשרת מדריכים ופיתוח חומרי לימוד. יש אפשרות לשוחח עם תלמידי עבר להמלצות
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לחינוך מיוחד - חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי למבחן מימד - אנגלית, מתמטיקה, עברית
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לפסיכומטרי - חיבור, כמותי, מילולי, פרק אנגלית
אזור לימוד: 
רמת השרון - הרצליה, פתח תקוה והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, תל אביב -יפו, רמת גן, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
קבוצה קטנה עם יתרונות של מסגרת קבוצתית כגון הפרייה הדדית תוך שמירה על ההתאמה והיחס האישי.
תגובות: 
5
07/07/2019, Noa, 20
מעל 10
If you are taking the Psychometric test in English, you are in great hands. I took the combined test through קידום מועדון 700 yet didn’t get any emotional or private support. It is absolutely AMAZING to have your tutor checking up on you every other day to ensure your studying is going well.
5
08/07/2019, שירלי , 22
4
הגעתי ליותם חודש לפני הפסיכומטרי, במקביל לקורס שעשיתי במכון בשביל עזרה בפרק הכמותי בעיקר. עם שאלות מכווינות וניסיון גדול, יותם יודע איך להוציא מהזמן את המיטב ולדאוג שהעצות שניתנות יהיו כמה שיותר נכונות לאותו תלמיד ספציפי. כל זה באווירה טובה, בסבלנות ובכייף. ממליצה מאוד!
5
25/05/2019, נועה, 23
5
מורה מדהים! ממליצה לכל אחד שרוצה להצליח בפסיכומטרי. הגעתי ליותם בשלב של תחילת הסימולציות ובדיעבד הייתי בוחרת לעבור את כל תהליך הלמידה איתו. השיעורים הותאמו לי לפי המצב הנוכחי בכל שיעור. קיבלתי יחס אישי שהפך את כל חווית הלמידת נפסיכומטרי לכיפיית ולא נוראית כמו הרבה חברים חוו.
5
21/04/2019, רחל, 23
מעל 10
זכיתי ללמוד עם יותם! מלמד מעולה ומקצועי מאוד. מלא בסבלנות ואכפתיות, היתה תחושה שהוא שותף לחווית הלמידה-לשמחה שבהצלחות ולביאוס שבאכזבות. זמין ומוכן לעזור, לייעץ ולהרגיע הרבה מעבר לשעות השיעורים ( ואף אחרי המבחן!). כל הזמן היה בנסיון למצוא דרכים ופתרונות יצירתיים לקשיים האישיים שלי כדי להתקדם ולהשתפר. ממליצה ממליצה!!
5
19/04/2019, אילנה, 20
מעל 10
הגעתי אל יותם דרך האתר. יותם הוא מורה אכיפתי שמסביר את החומר באופן ברור , דואג שמובן עד הסוף כך שהרגשתי שיפור בין שיעור לשיעור. פניתי אליו בעיקר בנוגע לפרק המילולי והחיבור, שלא הספקתי לסיים בזמן המוקצב. יותם היה זמין לכל שאלה, בזכותו הגעתי לשיפור משמעותי. ממליצה בחום!
5
18/04/2019, שגיא, 25
מעל 10
יותם מורה ומנחה מקצועי מצויין. ניכר בשיעורים היחס האישי והמסירות להצלחתי. בעקבות היותי חייל יותם הראה גמישות לשעות השיעורים ונכונות להתפנות אליי מתי שהתאפשר לי. בשיעורים שררה תמיד אווירה טובה ומכילה מה שנתן אפשרות ללמידה אמיתית ועמוקה. השיעורים היו ממוקדים ורלוונטיים לחולשותיי במבחן ונתנו תחושת שיפור משיעור לשיעור. במהלך כל תקופת הלימוד יותם היה זמין טלפונית לכל שאלה ובעיה. מומלץ בחום!
5
20/12/2018, עומר, 23
5
הגעתי ליותם ממש חודש לפני הבחינה הפסיכומטרית עם הרבה פערים, יותם, בשיא המקצועיות עזר לי בהבנה אמיתית של החומר הנלמד, בלי הסתמכות על "טריקים" מיותרים כפי שנהוג ללמד במכונים השונים. כל זה מלווה באווירה טובה ובאכפתיות אמיתית לגבי ההתקדמות שלי בחומר ולגבי התחושות שלי לקראת המבחן. ממליצה בחום לכל מי שמהסס עם מי ללמוד לבחינה הפסיכומטרית!
5
10/12/2018, טל , 22
מעל 10
הגעתי ליותם לאחר 2 קורסים במקומות אחרים. למרות הזמן הקצר לקראת המבחן יותם לא וויתר, לימד ודחף בכל שלב ושלב. דאג להסביר הכל, לפשט ולעזור בכל נושא שהיה צריך ושהיה בו קושי. גם כאשר היו קשיים בדק שהכל מובן וברור. לאורך כל התקופה היה בקשר, התעניין, תמך ודאג לעודד ולהרים. מומלץ מאוד!
5
10/12/2018, שיר, 22
מעל 10
הגעתי ללמוד אצל יותם אחרי קורס ביואל גבע. יותם נתן לי כלים נוספים שלא הכרתי להתמודד עם שאלות פסיכומטריות.מעבר לתחום המקצועי יותם היה קשוב וסבלני לצרכיים האישים שלי ונתן המון תמיכה. מומלץ למי שצריך חיזוק בנושאים מסויימים ומחפש יחס אישי מעולה.
5
10/12/2018, איתן, 26
3
מורה מצוין. בהיר, מקצועי, ומאד מפשט את הדברים. עזר מאד, גם בכמות שיעורים קטנה באופן יחסי!
5
10/12/2018, רחלי, 25
10
ממליצה בחום! מורה מקצועי שמתאים את הלמידה אל התלמיד.
5
17/10/2018, ליהי, 26
מעל 10
אחרי שעשיתי 2 קורסים ביואל גבע הגעתי אל יותם ששינה לי את כל הדרך חשיבה ובעיקר לימד אותי באמת לחשוב פסיכומטרי בשפת המרכז הארצי. יותם הוא לא רק מורה שמעביר את החומר. הוא יודע לשים לב לקשיים שלך הן מבחינה לימודית והן מבחינת גישה ולתת לך את הכלים שנכונים לך. מורה אלוף שתמיד שם כדי להסביר ואפילו כדי לפרוק. ואחרי שפרקת הוא תמיד יוביל אותך להגיד מה עושים עכשיו ואיך משפרים מהנקודה הזאת. ממליצה בחום!
5
15/10/2018, נוי, 24
מעל 10
הגעתי ליותם מהמלצה חמה מחברה שהתגלתה כנכונה ביותר! הגעתי במטרה לעשות פסיכומטרי שני בדגש כמותי במטרה לקבל יחס והכוונה אישית לאחר שעשיתי קורס ביואל גבע בפסיכומטרי הראשון. יותם היה נפלא! הוא תמך, עזר, היה קשוב וזמין גם אחרי השיעורים. יותם לימד שיטות ודרכים שלא הכרתי שעזרו לי להבין את החומר בצורה יותר טובה. ממליצה בחום למי שמחפש מורה פרטי!!
5
22/08/2018, תומר, 22
5
מורה מעולה! עבר איתי על כל חיבור שכתבתי ועזר לי לשפר את עצמי בתחום בצורה ניכרת. ממליץ מאוד עבור אנשים המחפשים לשפר את ציונם בפסיכומטרי.
5
08/07/2018, עידן, 24
5
יותם מקדיש את השיעור עבור הנושאים ההכרחיים והנחוצים ביותר לתלמיד לפי בקשתו. יותם מלמד את דרכי החשיבה וההבנה הרחבה יותר, דבר שמאפשר התמודדות נכונה קלה ויעילה יותר מול כל בעיה שהתלמיד יתמודד. אני ממליץ בחום!
5
08/07/2018, הדר, 22
6
נרשמתי לקורס פסיכומטרי ולא הצלחתי להשתפר ולהגיע לרמה שרציתי. כבר אחרי שיעור אחד עם יותם הרגשתי שאני משתפרת. התמקדות של יותם בכל טעות וממה היא נובעת הקפיצו אותי רמה ועזרו לי מאד. הצלחתי להפיק משישה שיעורים עם יותם יותר מקורס שלם. ממליצה בחום.
4
28/06/2018, גיל, 23
8
הגעתי אל יותם בפסיכומטרי השני שלי, כשהבנתי שליווי אישי זה הדבר שאצטרך כדי להצליח. עבדנו בעיקר על הפרק הכמותי ואין לי ספק שהוא חיזק את השליטה שלי בחומר. חוץ מזה יותם עבד איתי על מנטליות בזמן בחינה על ידי כך שהוא צפה בי פותרת פרקים שלמים (גם בכמותי וגם בנושאים אחרים) ומישב אותי על כל פרט בהתנהלות שלי. יותם הוא רציני, אכפתי ויודע לשים לב לנקודות הקושי והחוזק אצל התלמיד. ממליצה מאד!
5
09/04/2018, ליאור, 25
4
התחלתי ללמוד אצל יותם חודש לפני הפסיכומטרי השני שלי ואין ספק שזו הייתה החלטה ממש טובה עבורי ומומלצת לאחרים. יותם עזר לי להתמקד ולארגן את החומר ואת דרך הלמידה. הוא מפגין המון אכפתיות ועניין אמיתי ומלווה אותך באופן צמוד לאורך כל הלמידה. נותן מענה מקצועי ונותן את ההרגשה שלכל דבר אפשר לפנות אליו. באמת מורה מצויין בעל יחסי אנוש מדהימים, מכיר את כל השיטות הפסיכומטריות ובקיא בכל. באמת ממליצה!
5
01/04/2018, ניר, 27
2
יותם הוא מורה נהדר! מסביר בצורה ברורה ומובנת, נותן טיפים שימושיים ומתמקד בעיקר. מעניק מזמנו הרבה מעבר לשיעור. מפגין איכות ואיכפתיות. מומלץ בחום.
5
30/03/2018, יובל, 24
3
חשוב לי לציין כי פניתי ליותם בשביל לקבל מספר שיעורי חיזוק לקראת הפסיכומטרי, למרות שבתחילה לא היה פנוי עשה מעל ומעבר בשביל לפנות לי זמן. מבחינה מקצועית הוא ידע לדייק ולמקד אותי בנוגע לבעיות המהותיות שלי, התאים את עצמו לסיטואציה וניסה לתת כמה שיותר בפרק הזמן המוגבל, יותם מורה מצוין הוגן ואכפתי. ממליצה בלב שלם ובשמחה רבה לפנות אליו.
5
29/03/2018, יובל, 27
מעל 10
הגעתי ליותם דרך המלצה מחברים ואחרי שהתייאשתי מקורסי הפסיכומטרי השונים. כיוון שלא הייתי בטוחה שללמוד עם מורה פרטי זו הדרך הנכונה עבורי ערכתי לו "ראיון טלפוני" כדי להבין מי הוא ומה מבדיל אותו מכל קורס אחר שלקחתי. גיליתי מורה מקצועי, קשוב, מכוון למטרה שלי, כזה שלא מוותר לי ומוודא שהבנתי את הנושא כמו שצריך, אחד שמתעקש על זה שאשאל אותו שאלות ומפנה זמן בשבילי גם בשבועות עמוסים ולחוצים שלו. ממליצה בחום!!
5
29/03/2018, חן, 25
7
הגעתי ליותם אחרי שניגשתי בפעם הראשונה עם קורס יואל גבע. בזמן קצר יחסית, הצליח להגיע לעומקים ולדקויות שהיו חסרים לי כדי לעשות קפיצה משמעותית. מורה מלא סבלנות, משרה אווירה נינוחה, ומצליח לבנות את הבטחון הנחוץ להצלחה במבחן. כל מי שמחפש יחס אישי, דיוק, מקצועיות וסבלנות- יותם הוא המורה האידיאלי!!
5
28/03/2018, תומר, 23
מעל 10
יותם הכין אותי באופן מלא למבחן הפסיכומטרי, הראה אכפתיות ומקצוענות מהשיעור הראשון ובעזרתו הגדולה הגעתי מוכן לבחינה. ממליץ בחןם.
5
06/01/2018, ענבל, 23
4
הגעתי ליותם לאחר קורס שני ביואל גבע, בו חשתי שיש דברים שאיני בטוחה בהם. למרות שהגעתי ליותם זמן קצר יחסית לפני מועד הפסיכומטרי, הרגשתי שיפור ניכר ועלתה לי תחושת הבטחון העצמי. לאורך הדרך התחזקו לי דברים הן ברמה המקצועית והן ברמה המנטלית. ממליצה להיעזר ביותם בחום גם אם עושים קורס במכון פסיכומטרי במקביל.
5
06/01/2018, מאיה, 24
4
יותם קיבל אותי ואת חברה שלי כחודש לפני מועד הפסיכומטרי, אף שהיה לחוץ בזמן. כבר משיחת הטלפון הפגין אכפתיות ורצינות וניסה להבין את הקשיים ככל האפשר. מהשיעור הראשון יותם היה מקצועי, ברור ושלו. השרה ביטחון והאמין ביכולות שלנו. למרות שהיינו 2 יותם הצליח לכוון דברים ספציפים לכל אחת מאיתנו, ועזר לכל אחת בנקודות בחלשות שלה. בנוסף היה תמיד זמין בטלפון וניסה להוציא את המקסימום גם בזמן קצר. מומלץ בחום!!
5
01/01/2018, שיר, 24
מעל 10
אני התחלתי להעזר ביותם במהלך הקורס ביואל גבע, כי הרגשתי שבמהלך הקורס לא התעמקו איתי בבעיות הספציפיות שהיו לי. יותם סיכם לי בקלות את כל הנושאים הבעייתיים ושיפר אותי בצורה משמעותית. ממליצה בחום!!
5
21/12/2017, נועה, 25
7
יותם סבלני , מקצועי והעביר את החומר בצורה טובה ומובנת . הגעתי אליו כחודש לפני המבחן והרגשתי מוכנה יותר למבחן מאשר במועד הקודם ממליצה
5
20/12/2017, רוני, 23
מעל 10
יותם אכפתי, סבלני ומקצועי- ותכונות אלו הן מה שגורמות לו להיות מורה מצוין! כבר מההתחלה הוא ידע לשים אצבע על היתרונות והחסרונות שלי וכך הצליח לבנות תוכנית לימוד שהתאימה לי בצורה הטובה ביותר. תוכנית שתהיה לי יעילה, אפקטיבית ותעזור לי להפיק את המיטב. בנוסף לשיעורים יותם תמך ועזר לכל אורך הדרך, הוא היה פנוי לכל שאלה ואף הרגיע כשעלו בעיות. מורה מעולה ואני ממליצה בחום ללמוד אצלו לפסיכומטרי.
5
20/12/2017, itay, 24
6
ניגשתי בפעם השלישית לפסיכומטרי למועד דצמבר 2017 ואחרי שכבר הייתי בשני קורסים אצל יואל גבע, קיבלתי המלצה ללמוד אצל יותם למרות שלמדתי אצלו רק חודש לפני, הוא הצליח לראות איפה אני חלש ואיך לשפר את זה. לא מדובר רק בחומר היבש, אלה בגישה לפסיכומטרי. ממש הצליח להיכנס לנעליים שלי ולימד אותי לנווט בצורה הטובה ביותר, מה שאגב לא היה לי בקורסים. מורה תותח עם המון סבלנות, כריזמתי ומעביר את החומר מעולה
5
19/12/2017, שיר, 23
מעל 10
הסבלנות וההבנה של יותם בפן המקצועי והבין אישי הפכו את תקופת הפסיכומטרי לקלה ונעימה יותר. מלבד השיעורים הפרטיים שיותם היה מעביר במקצועיות רבה ובלי הנחות בהבנה, הייתה היענות מתמדת ויומיומית בכל הנוגע לשאלות וחששות גם אם היו מעבר לתכנים לימודיים. מדובר בהרבה יותר ממורה מקצועי, ממליצה בחום!!
5
20/10/2017, איתי, 25
מעל 10
בזכות יותם שיפרתי את הציון הפסיכומטרי ב100 נקודות. כריזמטי, סבלני, קשוב, שלא רק העביר לי את החומר בצורה מעולה, אלא גם ידע כיצד "להיכנס לנעליי" ולזהות הנקודות החלשות שעליהן אני צריך לעבוד על מנת להשתפר. ממליץ בחום לכל תלמיד להיעזר בו על מנת לקבל את הכלים המתאימים להצלחה בבחינה הפסיכומטרית, לא רק את הידע הנחוץ אלא גם את היכולת להתמודד באופן מנטלי עם הקשיים שבבחינה. מורה מקצועי מאוד, מודל להערצה!
5
19/10/2017, לילך, 26
מעל 10
ממליצה מכל הלב על הבן אדם המקסים והחכם הזה...במהלך התקופה המשוגעת שנקראת פסיכומטרי הוא ידע להרגיע לתמוך ולכוון ,דרך הלמידה משעשעת ומעניינת... בקיצור מומלץ..אה ו..יש לציין שעד היום שומרים על קשר -מראה על אכפתיות ועל רצון לעזור תמיד!!!
5
16/10/2017, טל, 28
מעל 10
למדתי אצל יותם תוך כדי שירות קבע מאוד אינטנסיבי ושואב. בתוך כל הטירוף הזה הוא מצא את הדרך גם לאזן אותי רגשית (כל הלחץ מזה שאני לא מספיקה ללמוד כמו שהייתי רוצה) וגם להתאים לי את חליפת הלימוד כך שתהיה ייחודית לי מכמות התרגול ועד קצב הלימוד וכל זה במקצועיות, תוך מתן כלים וטכניקות לימוד ובתהליך יסודי ומבוקר. ברמה האישית יותם לגמרי היה המשענת, התמיכה והעידוד בתקופה הלא פשוטה הזאת. ממליצה בחום!!
5
16/10/2017, ליאור, 26
מעל 10
אדם מופלא, חכם ואנושי!! עם תשוקה ללמד ואין סוף אכפתיות ומקצוענות הפך את כל התקופה הזו לנסבלת ואפילו משעשעת שלא לדבר על התמיכה הנפשית והטכנית בכל דבר קטן! אין מורים כאלה!!! תומך בי עד היום :)