מורה פרטי יותם שנקר

מורה פרטי יותם שנקר

למידה והבנה של החומר בהתאמה אישית

בן 32. מאזור המרכז. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

בעל תואר ראשון בלשנות וחינוך, בדגש על פסיכולוגיה, באוניברסיטת תל-אביב. בעל ניסיון בהוראה בכיתה, מעביר שיעורים פרטיים ובקבוצות קטנות. בעל ניסיון רב עם תלמידים בעלי לקויות למידה. התאמת אופן הלימוד לאופי האישי של התלמיד תוך התמקדות בקשיים האישיים של כל תלמיד. לווי אישי ומענה גם מחוץ לשעות השיעור. נסיון של 8 שנים בהדרכת פסיכומטרי ומתמטיקה- הוראה, הכשרת מדריכים ופיתוח חומרי לימוד. יש אפשרות לשוחח עם תלמידי עבר להמלצות

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שירלי

הגעתי ליותם חודש לפני הפסיכומטרי, במקביל לקורס שעשיתי במכון בשביל עזרה בפרק הכמותי בעיקר. עם שאלות מכווינות וניסיון גדול, יותם יודע איך להוציא מהזמן את המיטב ולדאוג שהעצות שניתנות יהיו כמה שיותר נכונות לאותו תלמיד ספציפי. כל זה באווירה טובה, בסבלנות ובכייף. ממליצה מאוד!

08/07/2019
שתף:
N
Noa

If you are taking the Psychometric test in English, you are in great hands. I took the combined test through קידום מועדון 700 yet didn’t get any emotional or private support. It is absolutely AMAZING to have your tutor checking up on you every other day to ensure your studying is going well.

07/07/2019
שתף:
נ
נועה

מורה מדהים! ממליצה לכל אחד שרוצה להצליח בפסיכומטרי. הגעתי ליותם בשלב של תחילת הסימולציות ובדיעבד הייתי בוחרת לעבור את כל תהליך הלמידה איתו. השיעורים הותאמו לי לפי המצב הנוכחי בכל שיעור. קיבלתי יחס אישי שהפך את כל חווית הלמידת נפסיכומטרי לכיפיית ולא נוראית כמו הרבה חברים חוו.

25/05/2019
שתף:
ר
רחל

זכיתי ללמוד עם יותם! מלמד מעולה ומקצועי מאוד. מלא בסבלנות ואכפתיות, היתה תחושה שהוא שותף לחווית הלמידה-לשמחה שבהצלחות ולביאוס שבאכזבות. זמין ומוכן לעזור, לייעץ ולהרגיע הרבה מעבר לשעות השיעורים ( ואף אחרי המבחן!). כל הזמן היה בנסיון למצוא דרכים ופתרונות יצירתיים לקשיים האישיים שלי כדי להתקדם ולהשתפר. ממליצה ממליצה!!

21/04/2019
שתף:
א
אילנה

הגעתי אל יותם דרך האתר. יותם הוא מורה אכיפתי שמסביר את החומר באופן ברור , דואג שמובן עד הסוף כך שהרגשתי שיפור בין שיעור לשיעור. פניתי אליו בעיקר בנוגע לפרק המילולי והחיבור, שלא הספקתי לסיים בזמן המוקצב. יותם היה זמין לכל שאלה, בזכותו הגעתי לשיפור משמעותי. ממליצה בחום!

19/04/2019
שתף:
ש
שגיא

יותם מורה ומנחה מקצועי מצויין. ניכר בשיעורים היחס האישי והמסירות להצלחתי. בעקבות היותי חייל יותם הראה גמישות לשעות השיעורים ונכונות להתפנות אליי מתי שהתאפשר לי. בשיעורים שררה תמיד אווירה טובה ומכילה מה שנתן אפשרות ללמידה אמיתית ועמוקה. השיעורים היו ממוקדים ורלוונטיים לחולשותיי במבחן ונתנו תחושת שיפור משיעור לשיעור. במהלך כל תקופת הלימוד יותם היה זמין טלפונית לכל שאלה ובעיה. מומלץ בחום!

18/04/2019
שתף:
ע
עומר

הגעתי ליותם ממש חודש לפני הבחינה הפסיכומטרית עם הרבה פערים, יותם, בשיא המקצועיות עזר לי בהבנה אמיתית של החומר הנלמד, בלי הסתמכות על "טריקים" מיותרים כפי שנהוג ללמד במכונים השונים. כל זה מלווה באווירה טובה ובאכפתיות אמיתית לגבי ההתקדמות שלי בחומר ולגבי התחושות שלי לקראת המבחן. ממליצה בחום לכל מי שמהסס עם מי ללמוד לבחינה הפסיכומטרית!

20/12/2018
שתף:
ט
טל

הגעתי ליותם לאחר 2 קורסים במקומות אחרים. למרות הזמן הקצר לקראת המבחן יותם לא וויתר, לימד ודחף בכל שלב ושלב. דאג להסביר הכל, לפשט ולעזור בכל נושא שהיה צריך ושהיה בו קושי. גם כאשר היו קשיים בדק שהכל מובן וברור. לאורך כל התקופה היה בקשר, התעניין, תמך ודאג לעודד ולהרים. מומלץ מאוד!

10/12/2018
שתף:
ש
שיר

הגעתי ללמוד אצל יותם אחרי קורס ביואל גבע. יותם נתן לי כלים נוספים שלא הכרתי להתמודד עם שאלות פסיכומטריות.מעבר לתחום המקצועי יותם היה קשוב וסבלני לצרכיים האישים שלי ונתן המון תמיכה. מומלץ למי שצריך חיזוק בנושאים מסויימים ומחפש יחס אישי מעולה.

10/12/2018
שתף:
א
איתן

מורה מצוין. בהיר, מקצועי, ומאד מפשט את הדברים. עזר מאד, גם בכמות שיעורים קטנה באופן יחסי!

10/12/2018
שתף: