מורה פרטי יותם שנקר

מורה פרטי יותם שנקר

למידה והבנה של החומר בהתאמה אישית

בן 33. מאזור המרכז. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

בעל תואר ראשון בלשנות וחינוך, בדגש על פסיכולוגיה, באוניברסיטת תל-אביב. בעל ניסיון בהוראה בכיתה, מעביר שיעורים פרטיים ובקבוצות קטנות. בעל ניסיון רב עם תלמידים בעלי לקויות למידה. התאמת אופן הלימוד לאופי האישי של התלמיד תוך התמקדות בקשיים האישיים של כל תלמיד. לווי אישי ומענה גם מחוץ לשעות השיעור. נסיון של 8 שנים בהדרכת פסיכומטרי ומתמטיקה- הוראה, הכשרת מדריכים ופיתוח חומרי לימוד. יש אפשרות לשוחח עם תלמידי עבר להמלצות

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דניאל

הגעתי ליותם בהמלצה של חברה אחרי 2 בחינות פסיכומטרי שלא צלחו. יותם יודע להתאים את קצב הלימוד לקצב של התלמיד, מוודא לאורך כל הלמידה שהחומר הובן, וכל זה עם סבלנות מטורפת. מתעניין בהתקדמות הלמידה ובהרגשה הכללית גם מעבר לשעות הלימוד. נותן ביטחון ואווירה טובה לקראת הבחינה.. ממליצה בחוםם!!

28/01/2020
שתף:
ע
ענבר

הגעתי ליותם אחרי קורס פסיכומטרי במכון ומבחן אחד שניגשתי אליו, היה לי שיפור גדול שהייתי צריכה ליישם ורציתי בכמה שפחות מבחנים. יותם ידע ממש להתאים לי כל שיעור ושיעור ולמצוא במה אני נופלת, ובכך לעזור לי לתקן את הטעויות שלי ולצמצם זמנים וטעויות. ממליצה מאוד!

23/01/2020
שתף:
נ
נטע

הגעתי ליותם לאחר מספר פסיכומטרי עם רצון לשיפור. יותם מורה אכפתי שיודע להתאים את צורכי התלמיד, מקצועי, עינייני, מסביר מעולה, ויודע לזהות בדיוק את הדברים העיקריים שנדרש בכדי לגרום לשיפור משמעותי. נהנתי מכל שיעור וממליצה עליו בחום!!

12/01/2020
שתף:
נ
נווה

למדתי עם יותם החל מכארבעה חודשים לפני הפסיכומטרי, לקראת בחינה ראשונה. לא יכול לדמיין מורה יותר מוצלח, מקצועי, מתחשב ומתאים עצמו לאופי ולרמת התלמיד. מעבר לפן הלימודי, נהניתי מכל רגע, ובזכותו הפכה לי תקופת הלמידה לפסיכומטרי לכזו שאזכור כחיובית גם במובן הזה, וזה לא בא ברגל..

12/01/2020
שתף:
ש
שירלי

הגעתי ליותם חודש לפני הפסיכומטרי, במקביל לקורס שעשיתי במכון בשביל עזרה בפרק הכמותי בעיקר. עם שאלות מכווינות וניסיון גדול, יותם יודע איך להוציא מהזמן את המיטב ולדאוג שהעצות שניתנות יהיו כמה שיותר נכונות לאותו תלמיד ספציפי. כל זה באווירה טובה, בסבלנות ובכייף. ממליצה מאוד!

08/07/2019
שתף:
M
Meira

If you are taking the Psychometric test in English, you are in great hands. I took the combined test through קידום מועדון 700 yet didn’t get any emotional or private support. It is absolutely AMAZING to have your tutor checking up on you every other day to ensure your studying is going well.

07/07/2019
שתף:
נ
נועה

מורה מדהים! ממליצה לכל אחד שרוצה להצליח בפסיכומטרי. הגעתי ליותם בשלב של תחילת הסימולציות ובדיעבד הייתי בוחרת לעבור את כל תהליך הלמידה איתו. השיעורים הותאמו לי לפי המצב הנוכחי בכל שיעור. קיבלתי יחס אישי שהפך את כל חווית הלמידת נפסיכומטרי לכיפיית ולא נוראית כמו הרבה חברים חוו.

25/05/2019
שתף:
ר
רחל

זכיתי ללמוד עם יותם! מלמד מעולה ומקצועי מאוד. מלא בסבלנות ואכפתיות, היתה תחושה שהוא שותף לחווית הלמידה-לשמחה שבהצלחות ולביאוס שבאכזבות. זמין ומוכן לעזור, לייעץ ולהרגיע הרבה מעבר לשעות השיעורים ( ואף אחרי המבחן!). כל הזמן היה בנסיון למצוא דרכים ופתרונות יצירתיים לקשיים האישיים שלי כדי להתקדם ולהשתפר. ממליצה ממליצה!!

21/04/2019
שתף:
א
אילנה

הגעתי אל יותם דרך האתר. יותם הוא מורה אכיפתי שמסביר את החומר באופן ברור , דואג שמובן עד הסוף כך שהרגשתי שיפור בין שיעור לשיעור. פניתי אליו בעיקר בנוגע לפרק המילולי והחיבור, שלא הספקתי לסיים בזמן המוקצב. יותם היה זמין לכל שאלה, בזכותו הגעתי לשיפור משמעותי. ממליצה בחום!

19/04/2019
שתף:
ש
שגיא

יותם מורה ומנחה מקצועי מצויין. ניכר בשיעורים היחס האישי והמסירות להצלחתי. בעקבות היותי חייל יותם הראה גמישות לשעות השיעורים ונכונות להתפנות אליי מתי שהתאפשר לי. בשיעורים שררה תמיד אווירה טובה ומכילה מה שנתן אפשרות ללמידה אמיתית ועמוקה. השיעורים היו ממוקדים ורלוונטיים לחולשותיי במבחן ונתנו תחושת שיפור משיעור לשיעור. במהלך כל תקופת הלימוד יותם היה זמין טלפונית לכל שאלה ובעיה. מומלץ בחום!

18/04/2019
שתף: