מורה פרטי יונתן  יעקובי

מורה פרטי יונתן יעקובי

אני דובר אנגלית שנולד וגדל בלונדון. תואר אקדמי באוניברסיטה בריטית. מעל 20 שנות ניסיון בהוראה.

בן 67. ממודיעין והסביבה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

אני מזמין אותך למפגש הכרות ללא תשלום כאשר אני בודק את הרמה שלך, מה הן הציפיות שלך, וכמה מאמץ את/אתה מוכן להשקיע על מנת להצליח. תוך כדי כך, אני מפרט את שיטת הלימוד שלי. המומחיות שלי היא שאני מעמיד את עצמי במקום של הלומד, ותמיד שואל את עצמי - "אם אני הייתי הלומד ולא המלמד, האם הייתי מבין מהמורה מנסה להסביר לי?" זו התבנית הפסיכולוגית. התבנית הפדגוגית היא איזון בין התכנים השונים כגון, דיבור, קריאה, וכתיבה. אינני מפחד מהמילה - דקדוק. אדרבא! אני גורם לסטודנט להתמודד עם הדקדוק, מאפשר לו לאבד את פחדו ממנו, ואפילו להפיק סיפוק עצמי כאשר הוא מגלה סוף סוף שהשד בכלל לא נורא. שיטת הלימוד שלי משלב הרבה השתתפות עצמית של הסטודנט עם מסגרת לימודית מובנית, המבוססת על האולפן ללמידת עברית המוצלח.

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עידית

יונתן מלמד את שני ילדי (כבר המלצתי לאנשים נוספים מבוגרים גם אותם לימד). הילדים מחכים לשיעורים. לומדים בהנאה ומתקדמים במהירות. וכל זה במבטא אנגלי ממש כמו שצריך :)

26/01/2020
שתף:
T
Tomer

מורה נהדר בעל יכולת לימוד גבוהה. עזר לי בצורה משמעותית לשפר את רמת האנגלית שלי ולהביא אותה מרמה טובה לרמה אקדמית דבר שלא יכולתי לעשות לבד. בשיעורים הוא משתמשת בחומר ברמה אקדמית על מנת לשפר את רמת השליטה בשפה ולהביא אותה לרמה של דובר אנגלית.

24/01/2020
שתף:
א
אנה

יונתן מורה מצוין. הקפיץ רמת האנגלית של התלמיד מאוד גבוה תוך זמן קצר. ציונים של התלמיד עלו מ-70 ל-90 והוא עבר לרמה של 5 יחידות מרמה של 4 יחידות. תלמיד נהנה מלימודים עם יונתן. מורה מצוין מקרין ביטחון ומקצועיות גבוהה. ממליצה ביותר ומודה ליונתן על כל השקעתו.

23/01/2020
שתף:
א
אינה

ילד שלי כבר שנה שניה לומד אצל יונתן. מרוצה מאוד ובן לומד עם הרבה רצון

23/01/2020
שתף:
א
איריס

ממליצה בחום על יהונתן. מורה מקצועי, מעביר את השיעור באווירה נעימה, יודע להתאים את תוכן החומר הנלמד בצורה טובה לרמת התלמיד. דואג להעביר את החומר הנלמד בצורה מעניינת עם הרבה סבלנות והכלה.

22/01/2020
שתף:
ע
עודד

המורה יונתן יעקובי לימד את שלושת ילדינו (גילאי 15, 12, 7) אנגלית לקראת מעברנו לחו"ל לשלוש השנים הבאות. לאחרונה ביצעו ילדינו מבחן קבלה לבית ספר אמריקאי ועברו אותו בהצלחה מלאה! אין לי ספק כי הצלחתם בבחינה היא הודות לשעות הלימוד הרבות עם יונתן. ברצוני לציין במיוחד את: 1. היכולת לפנות לילדים בגילאים שונים 2. מסירות להט ותשוקה להוראה 3. מקצועיות ושליטה במגוון שיטות לימוד 4. אדיבות ונועם הליכות

23/07/2019
שתף:
נ
נ

למדתי אצל יונתן יעקבי מספר רב של שיעורים. בנוסף אלי הוא לימד את אשתי לקראת מעבר לארצות הברית. פגשנו אדם מקסים ונעים הליכות, עם יכולות לימוד גבוהות, בעל גישה טובה ונכונה, שידע להתאים את מתכונת הלימוד בהתאם לצרכים האישיים שלנו. לנו הוא עזר מאד בתהליך ההכנה לנסיעה ולאתגר עם השפה הזרה. ממליצים בחום רב !!!

13/06/2019
שתף:
A
Amit

הלימוד מתבצע בצורה מעניינת, מגוונת ומעשירה ונוגע לכל התחומים הרלוונטיים (קריאה, כתיבה ודיבור). הלימודים מתנהלים באווירה מאוד נעימה שתורמת להנאה מהתהליך. יונתן בעל ידע רב ומגוון והוא בעל יכולת מצוינת ללמד בצורה מועילה ומעניינת. והכי חשוב, ניכר כי התהליך והלמידה חשובים לו מאוד והוא משקיע המון בהצלחת הסטודנט. מאוד מומלץ למי שרוצה לחזק את האנגלית שלו לצרכים שונים (עבודה, לימודים או סתם כי זה חשוב).

23/03/2019
שתף:
א
איתי

יונתן הינו מורה מנוסה ומקצועי ולא פחות חשוב מכך סבלני ואדם נעים. השיעורים עוברים בנעימות ויש תחושה שאיכפת לו באמת מההצלחה של התלמיד. מעבר לכך, יונתן הינו אדם רחב אופקים ואיש שיחה מרתק ולכן אף פעם לא משעמם איתו. מומלץ מאוד.

12/03/2019
שתף:
מ
מיכאל

רציתי לשפר את האנגלית שלי בהקשר של דיבור. יונתן יעקובי היה המורה שלי. בפגישות שהיו לי איתו שוחחנו על בסיס מאמרים שהוא העביר אלי לפני השיעור. הלימוד הוסיף לי המון וגם היה באוירה מאד טובה. המורה היה מאד מקצועי ואכפתי ודאג לסייע לי על מנת לשפר את הדיבור באנגלית. אני מרגיש שקיבלתי תמורה מלאה וממליץ על יונתן בכל פה.

06/12/2018
שתף: