דלג על הניווט
מורה פרטי יונתן  יעקובי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1953
אזור מגורים: 
מודיעין והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
אני דובר אנגלית שנולד וגדל בלונדון. תואר אקדמי באוניברסיטה בריטית. מעל 20 שנות ניסיון בהוראה.
תיאור המורה הפרטי: 
אני מזמין אותך למפגש הכרות ללא תשלום כאשר אני בודק את הרמה שלך, מה הן הציפיות שלך, וכמה מאמץ את/אתה מוכן להשקיע על מנת להצליח. תוך כדי כך, אני מפרט את שיטת הלימוד שלי. המומחיות שלי היא שאני מעמיד את עצמי במקום של הלומד, ותמיד שואל את עצמי - "אם אני הייתי הלומד ולא המלמד, האם הייתי מבין מהמורה מנסה להסביר לי?" זו התבנית הפסיכולוגית. התבנית הפדגוגית היא איזון בין התכנים השונים כגון, דיבור, קריאה, וכתיבה. אינני מפחד מהמילה - דקדוק. אדרבא! אני גורם לסטודנט להתמודד עם הדקדוק, מאפשר לו לאבד את פחדו ממנו, ואפילו להפיק סיפוק עצמי כאשר הוא מגלה סוף סוף שהשד בכלל לא נורא. שיטת הלימוד שלי משלב הרבה השתתפות עצמית של הסטודנט עם מסגרת לימודית מובנית, המבוססת על האולפן ללמידת עברית המוצלח.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - 5 יח"ל, אקדמיה, אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, מבחן אמיר
אזור לימוד: 
בית שמש והסביבה, מודיעין והסביבה, ראשל"צ והסביבה, פתח תקוה והסביבה, מושבים במרכז, חולון - בת ים
ערי לימוד: 
ראשון לציון, רחובות, לוד, רמלה, מודיעין
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
90 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
קבוצות של מבוגרים ברמות שונות בעיקר במגזר העסקי. רשימת הקבוצות שאני מדריך כוללת עובדים ומנהלים בחברות עסקיות, וסטודנטים במכללות.
מחירון מורה פרטי
150 - כולל מע"מ לשיעור של 90 דקות.
100 - כולל מע"מ לשיעור של 60 דקות.
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
23/07/2019, עודד, 42
מעל 10
המורה יונתן יעקובי לימד את שלושת ילדינו (גילאי 15, 12, 7) אנגלית לקראת מעברנו לחו"ל לשלוש השנים הבאות. לאחרונה ביצעו ילדינו מבחן קבלה לבית ספר אמריקאי ועברו אותו בהצלחה מלאה! אין לי ספק כי הצלחתם בבחינה היא הודות לשעות הלימוד הרבות עם יונתן. ברצוני לציין במיוחד את: 1. היכולת לפנות לילדים בגילאים שונים 2. מסירות להט ותשוקה להוראה 3. מקצועיות ושליטה במגוון שיטות לימוד 4. אדיבות ונועם הליכות
5
13/06/2019, נ, 41
מעל 10
למדתי אצל יונתן יעקבי מספר רב של שיעורים. בנוסף אלי הוא לימד את אשתי לקראת מעבר לארצות הברית. פגשנו אדם מקסים ונעים הליכות, עם יכולות לימוד גבוהות, בעל גישה טובה ונכונה, שידע להתאים את מתכונת הלימוד בהתאם לצרכים האישיים שלנו. לנו הוא עזר מאד בתהליך ההכנה לנסיעה ולאתגר עם השפה הזרה. ממליצים בחום רב !!!
5
24/03/2019, Amit, 31
מעל 10
הלימוד מתבצע בצורה מעניינת, מגוונת ומעשירה ונוגע לכל התחומים הרלוונטיים (קריאה, כתיבה ודיבור). הלימודים מתנהלים באווירה מאוד נעימה שתורמת להנאה מהתהליך. יונתן בעל ידע רב ומגוון והוא בעל יכולת מצוינת ללמד בצורה מועילה ומעניינת. והכי חשוב, ניכר כי התהליך והלמידה חשובים לו מאוד והוא משקיע המון בהצלחת הסטודנט. מאוד מומלץ למי שרוצה לחזק את האנגלית שלו לצרכים שונים (עבודה, לימודים או סתם כי זה חשוב).
5
12/03/2019, איתי, 36
מעל 10
יונתן הינו מורה מנוסה ומקצועי ולא פחות חשוב מכך סבלני ואדם נעים. השיעורים עוברים בנעימות ויש תחושה שאיכפת לו באמת מההצלחה של התלמיד. מעבר לכך, יונתן הינו אדם רחב אופקים ואיש שיחה מרתק ולכן אף פעם לא משעמם איתו. מומלץ מאוד.
5
06/12/2018, מיכאל, 58
מעל 10
רציתי לשפר את האנגלית שלי בהקשר של דיבור. יונתן יעקובי היה המורה שלי. בפגישות שהיו לי איתו שוחחנו על בסיס מאמרים שהוא העביר אלי לפני השיעור. הלימוד הוסיף לי המון וגם היה באוירה מאד טובה. המורה היה מאד מקצועי ואכפתי ודאג לסייע לי על מנת לשפר את הדיבור באנגלית. אני מרגיש שקיבלתי תמורה מלאה וממליץ על יונתן בכל פה.
5
26/11/2018, Dana, 46
מעל 10
הלימוד עם יונתן הינו נעים ביותר, שזה בעיני אחד המרכיבים החשובים בלמידה. הרגשתי בטוחה לטעות והייתי בטוחה שיונתן יהיה קשוב ויתקן אותי. שיפרתי את האנגלית באופן מדהים, כבר מההתחלה. ליונתן כישרון ייחודי לקלוט את התלמיד,להיות גמיש בדרך הלימוד ולהתאים את השיעור לפי חוזקו וחולשתו של התלמיד, מה שבסופו של דבר מביא לתוצאות מעולות והכל בנועם ובהומור. ישר כוח!
5
22/07/2018, עדי, 47
מעל 10
המורה הכי טוב שהיה לי אי פעם! מאמן לחיים ולא רק מורה. אם אתם באמת רוצים לעשות קפיצה ברמה שלכם, לדבר ולכתוב ברמה גבוהה זה המורה בשבילכם. השיטה של שיחות הטלפון יחד עם השיעור, המאמרים והכתיבה הביאו אותי באמת לרמה אחרת הרבה יותר גבוהה מאיפה שהתחלתי. בשילוב ההומור הבריטי והידע הרחב שלו השיעורים ממש מרתקים ומשעשעים. ממומלץ למי שבאמת רוצה לשדרג את הרמה, ובמיוחד לאנשי עסקים, ביטחון וצבא.
5
27/10/2017, דור, 27
מעל 10
ברצוני לתת המלצה החיובית ביותר על המרצה שלי לאנגלית – יונתן יעקובי. יש לו יכולת גבוהה מאד בהעברת החומר, יחד עם סבלנות, חוש הומור, ודרך ארץ. היה כף ללמוד אצלו. דור רפאלי טל: 050-7926266
5
25/10/2017, ונדי, 43
מעל 10
יונתן מורה מכל הלב, אכפתי ומלמד בגובה העיניים. למדתי אצל הרבה מורים וזו הפעם הראשונה שהרגשתי שיפור משמעותי וקפיצה ביכולת הדיבור, הקריאה, הכתיבה וההבנה. יונתן מתאים את עצמו לרמה של התלמיד ונותן תחושת ביטחון והעצמה . השיעורים עוברים בכייף ובהנאה.
5
25/10/2017, דור, 28
מעל 10
מורה אכפתי, קשוב, עוזר באופן אישי לפי הרמה, נותן מעבר למה שצריך.. למשל- היה מקליט אנסין שלם במטרה לעזור לנו להבין בבית תוך כדי הקשבה.