דלג על הניווט
מורה פרטי יובל מרק
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1981
אזור מגורים: 
רמת גן - גבעתיים
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
תן לאדם דג והוא יהיה שבע ליום, למד אותו לדוג והוא יהיה שבע לשארית חייו.
תיאור המורה הפרטי: 
השכלה : בוגר תואר ראשון בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל בטכניון בהצטיינות. בוגר תואר שני בהנדסה מכנית באוניברסיטת תל אביב בהצטיינות. ניסיון : שנים של שעורים פרטיים לסטודנטים וקבוצות סטודנטים במגוון מקצועות הליבה של תארי ההנדסה השונים ושעורים לתלמידי תיכון במתמטיקה ופיזיקה. בנוסף, עוזר הוראה באוניברסיטת תל אביב במגוון קורסים ומעבדות.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאלקטרוניקה - חטיבת ביניים, תיכון, הנדסאים, אקדמיה
מורה פרטי להנדסה ביורפואית - חוזק חומרים
מורה פרטי להנדסת בניין - סטטיקת מבנים 1, תורת החוזק
מורה פרטי להנדסת חומרים - מעבר חום וחומר
מורה פרטי להנדסת מכונות - דינמיקה, סטטיקה
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אלגברה לינארית, חדו"א, חדו"א 2, טורים והתמרות, משדי"פ, פונקציות מרוכבות
מורה פרטי לפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, מכניקת זורמים, פיסיקה 1, פיסיקה 2
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים, פתח תקוה והסביבה
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
110 - בבית המורה
תגובות: 
Or Norlian
יובל לימד אותי את "תורת החוזק 1+2". ללא ספק מקצועי מאוד, מובן מאוד, ברור מאוד, מפשט את החומר בצורה נהדרת, והכי חשוב - אדם נחמד שנורא כיף ללמוד ממנו. ממליץ בחום, בהחלט שווה כל שקל כנראה לכלל המקצועות שהוא מעביר!
28/07/2015
Shani Barzel
מורה תותח! סבלני, שולט בחומר, מלמד פשוט ולענין. הגעתי אליו כחודש לפני מבחן סיווג במכניקה בטכניון לאחר שלמדתי את החומר מסרטונים ביוטיוב בלבד. בשניים- שלושה שיעורים בשבוע, הוא סגר לי את כל הפינות, ונגשתי למבחן בטוחה ובקיעה בחומר. ממליצה בחום.
23/01/2016
Maya Salman
אני סטודנטית להנדסה ביו רפואית באוניברסיטת תל אביב. למדתי אצל יובל פיזיקה 1 ו2. בתור מישהי שפיזיקה פחות מדברת אליה יובל הצליח להסביר לי את החומר בצורה מובנת וטובה והרבה בזכות בעזרה שלו עברתי את שני הקורסים הקשים הללו. מאוד מרוצה וממליצה!
10/09/2016
Mor Ellner
אני לומדת הנדסה ביו רפואית בתל אביב ולמדתי אצל יובל מכניקת הזורמים,מכניקת המוצקים,אנליזה הרמונית,פונקציות מרוכבות ומד"ח...עברתי את כולם בציונים גבוהים בזכות יובל ..מורה שלא מוותר על דיוק והבנה,מעניין ונותן זווית ראייה אחרת לחומר..תודה לך!ממליצה בחום..
01/11/2016
Lior Arbel
שמי ליאור ארבל סטודנט שנה שנייה להנדסת מכונות אשר נעזר ביובל במקצועות הבאים: חוזק חומרים 1, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, ותורת המכונות.. רציתי לציין בזאת כי יובל הצליח להסביר לי את החומר הנלמד במקצועות הנ"ל בצורה יסודית, טובה, ומעמיקה ובכך הצלחתי גם במבחנים הנ"ל.
19/06/2012
Kobi Michaeli
מורה מעולה, מעביר את החומר בצורה סבלנית קלילה ומפשט אותו לגמרי. הגעתי אליו כ4 ימים לפני המבחן ללא ידע ויצאתי מבסוט.מומלץ!
20/07/2012
Inbar Eisenkot
מורה מעולה! נעזרתי בו בקורס פיזיקה 1 (שנה ראשונה בהנדסה בתל אביב). יודע להסביר את הדברים לעומק ובצורות שונות כך שיוצר הבנה מעמיקה של הדברים. מומלץ ביותר!
23/07/2012
Sivan Sagi
מורה מעולה, עזר לי בפיזיקה 2 מכניקת מוצקים ומכניקת זורמים, הפך את הדברים לפשוטים וברורים. גם יודע להסביר תיאוריה לעומק וגם לתת טכניקה ברורה לאיך לגשת לתרגיל. מאוד גמיש בשעות השיעורים ונותן גם מענה לשאלות במיילים או בטלפון מעבר לשיעור הפרונטלי! מומלץ מאוד!
27/07/2012
Dana Barad
מורה מעולה הוא לימד אותי פיזיקת חשמל ומגנטיות. הוא סידר ופישט לי את כל החומר , הביא המון טיפים שמפשטים כל בעיה וחשוב עוד יותר חוסכים זמן בפתרון הבעיה. הוא לימד אותנו במסגרת קבוצתית וזה לא גרע ממנו להעביר את החומר כאילו זה שיעור פרטי.
29/07/2012
Yogev Sitton
אני סטודנט למדעי המחשב באוניברסיטת תל-אביב. הגעתי ליובל ביום ראשון עם כמעט אפס ידע לקראת מבחן במד"ר שהתרחש ביום ראשון שאחרי. אחרי שבוע מרוכז יובל סידר לי את כל החומר בראש ובעצם לימד חומר של קורס שלם בשבוע אחד. מורה נהדר - מומלץ בחום. בהחלט אחזור אליו בעתיד.
30/08/2012
Asya Svirnovsky-Arbeli
למדתי אצל יובל פיזיקה ב' חשמל ומגנטיות. לאחר שכבר כמעט התייאשתי מהמרצים המתרגלים והמקצוע הגעתי ליובל ולראשונה הצלחתי להבין ולפתור תרגילים בקלות. מעביר את החומר בצורה מקצועית ביותר והופך הכל לפשוט ופתיר ... מומלץ בחום!!!!
13/09/2012
Doron Azikal
ללא ספק מהמורים הפרטיים הטובים שנתקלתי בהם. בעל המון ידע, ויכולת להסביר את החומר בצורה פשוטה ומובנת. למדתי אצלו יותר ממקצוע אחד, וללא ספק אחזור אליו אם אצטרך בעתיד.
18/10/2012
Lior Davidovitch
אני סטודנט להנדסה מכנית באוניברסיטת ת"א. הגעתי ליובל כשבוע לפני מבחן בסטטיקה של גוף קשיח אחרי שתכלס כמעט ולא למדתי את הקורס הזה כל הסמסטר. בשבוע לימודים של שעתיים ביום עם יובל הוא ממש לימד אותי את כל הקורס מההתחלה ובזכותו עברתי את המבחן! יובל באמת מורה מקסים, סבלני ומסביר בצורה מעולה ופשוטה, בהחלט ממליץ עליו בחום.
17/12/2012
Noga Shiffman
למדתי מד"ר אצלו והוא מורה מדהיםםם!! לא הלכתי לשיעורים ולהרצאות, וכל הסמסטר רק באתי אליו. הוא סבלני ומצחיק וממש נחמד אצלו =]
28/01/2013
איילי איילי
הבן שלי לומד אצלו. מ50 הגיע ל85 גאה בך. כול אגורה אתה שווה. ואמן שהבן השני שלי יסכים ללמוד!אני מאושרת וממליצה בחום רב עליך. תודה
23/04/2013
Oran Shapira
אני סטודנט להנדסת תעשייה וניהול , למדתי אצל יובל פיזיקה 1 . פשוט חבל על הזמן! מסביר הכל בשפה הכי פשוטה ונותן דוגמאות מחיי היום יום לגבי כל נושא... מורה תותח וסובלני, ממליץ ממליץ ממליץ !!
04/07/2013
Yaron Israeli
ממליץ בחום! יודע ללמד מצוין, מסביר בצורה מאוד פשוטה וברורה את החומר. הגעתי בלי ידע בכלל אליו, ויצאתי מאוד מרוצה כבר מהשיעור הראשון הרגשתי שאני תופס את הדברים בצורה ברורה יותר ומסוגל לפתור תרגילים. מומלץ בחום!!
06/08/2013
Idan Levy
שווה כל שקל! בלעדיו לא הייתי מסיים את התואר בטכניון. יובל לימד אותי מד"ח מאפס. לא הייתי בשיעורים, ולא הבנתי כלום מכלום לפני שהגעתי אליו - החומר נראה לי כמו כתב חרטומים והייתי מיואש. יובל הצליח להסביר לי את החומר בצורה ברורה ואפקטיבית, התאים את עצמו אליי ובסופו של דבר עשה לי את הסוויץ' בראש. ניגשתי למבחן בבטחון ועברתי. התואר בידיי! Great Success! הוא גם בחור ממש נחמד ומעניין בלי קשר. מומלץ בחום!
07/08/2013
Elody Yamin
מורה תותח שווה כל שקל הציל אותי בדינמיקה ומכניקת הזורמים ממליצה בחום !!!! הצלחה מובטחת
18/02/2014
Elody Yamin
מורה תותח שווה כל שקל הציל אותי בדינמיקה ומכניקת הזורמים ממליצה בחום !!!! הצלחה מובטחת
18/02/2014
Evan Broder
יובל לימד אותי אנליזה נומרית מאפס בערך. בנאדם סבלני, מסביר טוב וברור, מלמד את מה שצריך לפי בקשתך. בקיצור מומלץ ביותר. בטוח אמשיך להעזר בו בהמשך.
18/02/2014
Lior Shema
מורה מעולה עם הרבה סבלנות וידע עצום!!! הציל אותי במקצועות כמו חוזק חומרים ואנליזה הרמונית. ממליץ בחום.
18/02/2014
Anna Faynveitz
יובל לימד אותי מדר. מורה סבלני שיודע להעביר את החומר הנדרש תוך זמן קצר ובצורה מאד מובנת.
22/03/2014