מורה פרטי יובל מרק

מורה פרטי יובל מרק

תן לאדם דג והוא יהיה שבע ליום, למד אותו לדוג והוא יהיה שבע לשארית חייו.

בן 39. מרמת גן - גבעתיים. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

השכלה : בוגר תואר ראשון בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל בטכניון בהצטיינות. בוגר תואר שני בהנדסה מכנית באוניברסיטת תל אביב בהצטיינות. ניסיון : שנים של שעורים פרטיים לסטודנטים וקבוצות סטודנטים במגוון מקצועות הליבה של תארי ההנדסה השונים ושעורים לתלמידי תיכון במתמטיקה ופיזיקה. בנוסף, עוזר הוראה באוניברסיטת תל אביב במגוון קורסים ומעבדות.

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מקסים

יובל מורה מעולה! מעביר את החומר בצורה ברורה, עם הסברים מפורטים,מקצועיים, נותן הכוונה ומיקוד למבחן! מקצועי ומובן. במקרה שלי היה זמין בהתראה קצרה והשיעורים איתו היו יותר אפקטיביים מסמסטר שלם בהרצאות. ממליץ מאוד!!!!!

01/03/2020
שתף:
ע
עידן

הגעתי ליובל כמה שבועות לפני המבחן בפיזיקה באוניברסיטה במצב גרוע אחרי שפספסתי כמעט את כל השיעורים בסמסטר, יובל עבר איתי על כל החומר ועל מבחנים והסביר הכל בצורה שהצלחתי להבין בסביבה נעימה ושקטה! הייתי אצל מורים אחרים ואין מה להשוות בכלל. מומלץ מאוד ! תודה רבה יובל!

08/02/2020
שתף:
א
אריאל

הגעתי ליובל דרך האתר הזה, אחרי שנכשלתי שלוש פעמים בקורס. יובל, מורה מקצועי וסבלן, עזר לי מאוד, זיהה איפה נמצא הפער, והשלים לי אותו. בזכות יובל עברתי את הבחינה. אם אתם מתלבטים, אל תפספסו את יובל!

25/03/2019
שתף:
ע
עדי

לקחתי אצל יובל שיעורי תגבור במכניקת המוצקים והוא הסביר לי את החומר בצורה מובנת ופשוטה, היה זמין לכל שאלה שהייתה לי ובזכותו הגעתי מוכנה למבחן! ממליצה עליו בחום!

24/02/2019
שתף:
ע
עמית

מתאים את עצמו לשיטת הלמידה שנוחה לך ופונה ישר לנושאים שזקוקים לחיזוק.בעל ידע מקיף בחומר ויודע להנגיש אותו בצורה מובנת ומעמיקה. מורה נהדר

24/01/2019
שתף:
ש
שלמה

יובל מורה מקצועי ונהדר. לא מבזבז זמן וניגש מיד למקומות שצריכים חיזוק. אני לומד אצלו לקורס חוזק, קורס קשה ומורכב. ליובל יש ידע עמוק והוא מסביר בצורה ברורה וטובה. שמח שמצאתי אותו!

16/12/2018
שתף:
ג
גיל

יובל מורה מצויין! מעביר את החומר בצורה ברורה, עם הסברים מפורטים,מקצועיים ועם הרבה דוגמאות. נותן הכוונה ומיקוד למבחן! מקצועי ומובן, וגמיש בשעות לנוחיות התלמיד. ממליץ בחום!

03/11/2018
שתף:
ד
דוד

הרצאות, תרגולים, שיעורי בית, מבחנים, הוא מסביר את החומר בצורה מושלמת. כבר איתו 3 שנים ולא מתחרט לשניה,  ממליץ בחום

21/07/2018
שתף:
A
ALON

אין מה לומר מדובר במקצוען. מורה פרטי שיודע איך להעביר את המקצועות הנלמדים בסובלנות ובצורה שאין סיכוי שלא תבין,למדתי איתו פזיקה 1 ו- 2 הרמונית, חוזק ,מרוכבות.השליטה שלו במקוצעות מטורפת! .

05/07/2018
שתף:
ק
קובי

מורה מצויין - מסביר בצורה מופלאה בקיא בחומר בצורה מפחידה .. יודע הכל וגם יודע איך להעביר את החומר שתבין !! מורה עם יחס אישי מאוד נדיב חייכן אבל גם מאוד מקצועי .. אני אישית ממליץ חושב שהוא שווה כל שקל כי איתו אפשר להגיע לתוצאות .. ממליץ מאוד !!

28/06/2018
שתף: