דלג על הניווט
מורה פרטית יהודית מאיר
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
ראשל"צ והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
קורסים ושיעורים להצלחה במתמטיקה-יותר ביטחון עצמי לתלמידים! יותר שקט נפשי להורים! פ.ל.א - "פשוט להבין איך להצליח".
תיאור המורה הפרטי: 
היי,אני מורה מקצועית ומנטורית להצלחה בלימודים.בעלת ניסיון עשיר בקידום תלמידים בכל גיל להשגים גבוהים במתמטיקה .מאמינה בשיעורים אישיים להצלחה בביטחון. חושבים שמגיע לכם להצליח יותר? אתם הורים שיודעים שלילדיכם מגיע לעלות הקבצה ולהשיג השגים מעולים במתמטיקה? אם גם חשוב לכם חיסכון בהוצאות ויעילות -אז הגעתם למורה המתאימה! יש לי עבורכם "מפת דרך ללמידה מנצחת"- ללמוד איך להפוך מקצוע מלחיץ למקצוע מ צ ל י ח !! "תחושת ביטחון כבר לאחר השיעור הראשון". למידה איכותית,מלמדת עם המון סבלנות, ממוקדת מטרה להצלחתו של כל תלמיד באופן אישי. שיפור מיומנויות למידה, כולל טיפים ואסטרטגיות להצלחה . "כי כדי להגיע רחוק יש צורך ביסודות חזקים". זה הזמן "להקדים תרגול ל..תסכול"- מה הבחירה שלכם?
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להוראה מתקנת - חשבון, יכולת כללית
מורה פרטי להכנה למיצ"ב - מתמטיקה
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, מכינה
מורה פרטי לשיעורי בית - חשבון, אחר
אזור לימוד: 
ראשל"צ והסביבה, נס ציונה - רחובות, חולון - בת ים, מושבים בשפלה
ערי לימוד: 
ראשון לציון, בת ים, חולון, נס ציונה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
קבוצות למידה לחטיבה ותיכון+תמיכה מלאה להצלחה. "קורסים שנתיים להצלחה בבגרות". קורס "הצלחה בחטיבה" לבוגרי ו' . "קורס שליטה באחוזים" -השלמת ידע בסיסי באחוזים לכל גיל. וכן "תגבור סטודנטים במכינות" .
מחירון מורה פרטי
110 - המחיר בין 120-110 בבית המורה
140 - בין 120 ל 140 בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
04/09/2017, Rotem, 27
מעל 10
הגעתי אל יהודית כדיי לשפר בגרות במתמטיקה 3 יחידות וזכיתי לה להכיר באישה מדהימה מדהימה שיודעת להעביר את החומר בצורה הכי טובה שרק אפשר, עם סבלנות ותמיכה גם מחוץ לשיעורים! אף פעם לא אהבתי ללמוד מתמטיקה אבל עם יהודית זה היה אחרת, היא ידעה איך לעשות את זה בצורה הכי טובה וכייפית שאפשר, עם שיטות לימוד ייחודיות שנתקלתי רק אצלה!! פשוט נהנתי להגיע לשיעורים! בזכותה סיימתי חומר של 3 שנים ב3 חודשים בקושי!!!
5
13/07/2017, אלדר, 24
מעל 10
אתם רוצים להצליח וללכת על בטוח? לכו על יהודית. לפני חודש לא ידעתי אף אחד מהנושאים, אף פעם לא למדתי אותם.. בצורה יעילה ומהירה יהודית לימדה אותי 4 נושאים...בחודש!!! חזרתי הרגע מהמבחן ועברתי בגדול. בקיצור, אתם רוצים להבטיח את ההצלחה? למדו עם יהודית.
5
20/09/2016, רוני, 19
10
אני תלמידה בכיתה יא, והתחלתי ללמוד אצל יהודית מחופשת הקיץ. יהודית עזרה לי בסבלנות רבה להתגבר על פער וחוסר ביטחון שחשתי בכל מה שקשור בנושא המתמטיקה. הרגשתי את השיפור אצלי כבר אחרי שיעורים בודדים. אני ממליצה בחום ובאהבה לכל מי שרוצה להצליח לפנות אליה, היא תעזור לכם בדרככם להצלחה:)
5
24/05/2016, אביגיל, 55
מעל 10
אני אמא ל3 ילדים בגילאים שונים ( 15,17,25 ) שלמדו אצל המורה יהודית מתמטיקה. במשך שנות היכרותי עם יהודית והצלחתם של ילדיי במקצוע זה, רציתי לציין כי מדובר במורה מקצועית ואחראית למופת. עם יחסי אנוש מושלמים , סבלנות מרובה , וכישורי למידה מעולים ! ראוי לציין כי לא מובן מאליו כמה הצלחתם של כל אחד מהילדים במקצוע הייתה חשובה לה . ועל כך תודה . מעריכה וממליצה בחום ! אביגיל.
5
01/04/2016, יפעת, 51
מעל 10
אני אמא לשני תלמידים שלמדו עם יהודית וביזכותה הילדים הצליחו בבגרויות ועברו בהצלחה. היום הבן שלי סטודנט ועדיין נעזר בה. מורה בחסד עליון עם המון סבלנות חשוב לה ההצלחה של ילדינו. תודה שזכינו להכיר אותה
5
01/04/2016, מאי , 20
מעל 10
אני לומדת עם יהודית כבר כמה שנים טובות, ואני ממליצה בחום ובאהבה ללמוד אצל מורה זו,תחילה לא אהבתי כלל ללמוד מתמטיקה, הרגשתי שאני לא מבינה את המקצוע ושאין סיכוי שאני אצליח בו, אך יהודית מאיר היא הפיתרון המ-ו-ש-ל-ם היא עזרה לי להבין שמתמטיקה לא כזאת קשה, מורה מקסימה שיודעת את החומר היטב, נוחה בשעות הלימדה וממש מקסימה! ממליצה בחום ובאהבה,אם הינך רוצה להצליח בבחינות הבגרות- יהודית מאיר תאיר את הדרך!!