מורה פרטית יהודית מאיר

מורה פרטית יהודית מאיר

מורה פרטית למתמטיקה להצלחה בטוחה - יותר ביטחון עצמי לתלמידים! יותר שקט נפשי להורים! פ.ל.א - "פשוט להבין איך להצליח".

מראשל"צ והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110-140

קצת עליי

היי, אני מורה מקצועית,מאמנת תלמידים להצלחה בלימודים. אלופה בקידום תלמידים בכל גיל להשגים גבוהים במתמטיקה. ניסיון רב והצלחות מוכחות + המלצות. מאמינה בשיעורים מותאמים עם תמיכה אישית להצלחה . חושבים שמגיע לכם להצליח יותר? הורים - חושבים שלילדיכם מגיע יותר? יש לי עבורכם "מפת דרך ללמידה מנצחת"- ללמוד איך להפוך מקצוע מלחיץ למקצוע מ צ ל י ח !! הקניית ביטחון כבר בשיעור הראשון . למידה איכותית, מלמדת עם המון סבלנות, ממוקדת מטרה להצלחתו של כל תלמיד באופן אישי. שיפור מיומנויות למידה, כולל טיפים ואסטרטגיות להצלחה . כל הצלחה גדולה מתחילה בצעדים קטנים!! זה הזמן "להקדים תרגול ל..תסכול"- מה הבחירה שלכם?

הוספת תגובה

ביקורות

E
Elza

התחלתי ללמוד עם יהודית לפני מס חודשים, נהנתי מאוד משיטת הלימוד הטובה שלה ומההסבירים המדוייקים .יש לה כישרון עצום בתחום . ממליצה בחום לקחת שיעורים מהאישה המדהימה והאינטליגנטית הזו ! בזכותה עברתי בהצלחה בחינה באקדמיה .

08/05/2020
שתף:
ש
שירן

התחלתי ללמוד עם יהודית בתחילת כיתה י׳ ללא ספק שיעורים מועילים , לימוד סבלני שמועבר בצורה מעולה השיעורים ממש עזרו לי להבין את החומר הנלמד שלא הבנתי בכיתה בזמן קצר ותרמו להצלחה במבחנים באופן ניכר, נסיתי כל מיני דרכים שיעזרו לי במתמטיקה אך השיעורים עם יהודית היו הכי מועילים. מומלץ!

16/01/2020
שתף:
א
אלונה

הגעתי ליהודית מאיר להכנה לקראת תואר אקדמי כשהרבה מאוד זמן לא נגעתי במתמטיקה. יהודית עזרה לי מכל הבחינות להתכונן ולהצליח להגיע לרמה גבוה במתמטיקה וכל זאת באמצעות השיטת לימוד והדרך שבה היא מסבירה את החומר והסבלנות לענות על כל השאלות. אני ממליצה מכל הלב ללכת אליה מבלי להתלבט! מכיוון שמעבר לכל בזכותה הצלחתי לפתור תרגילים בצורה נכונה ולהבין באמת את הדרך לפתרון.

10/10/2019
שתף:
R
Rotem

הגעתי אל יהודית כדיי לשפר בגרות במתמטיקה 3 יחידות וזכיתי לה להכיר באישה מדהימה מדהימה שיודעת להעביר את החומר בצורה הכי טובה שרק אפשר, עם סבלנות ותמיכה גם מחוץ לשיעורים! אף פעם לא אהבתי ללמוד מתמטיקה אבל עם יהודית זה היה אחרת, היא ידעה איך לעשות את זה בצורה הכי טובה וכייפית שאפשר, עם שיטות לימוד ייחודיות שנתקלתי רק אצלה!! פשוט נהנתי להגיע לשיעורים! בזכותה סיימתי חומר של 3 שנים ב3 חודשים בקושי!!!

04/09/2017
שתף:
א
אלדר

אתם רוצים להצליח וללכת על בטוח? לכו על יהודית. לפני חודש לא ידעתי אף אחד מהנושאים, אף פעם לא למדתי אותם.. בצורה יעילה ומהירה יהודית לימדה אותי 4 נושאים...בחודש!!! חזרתי הרגע מהמבחן ועברתי בגדול. בקיצור, אתם רוצים להבטיח את ההצלחה? למדו עם יהודית.

13/07/2017
שתף:
ר
רוני

אני תלמידה בכיתה יא, והתחלתי ללמוד אצל יהודית מחופשת הקיץ. יהודית עזרה לי בסבלנות רבה להתגבר על פער וחוסר ביטחון שחשתי בכל מה שקשור בנושא המתמטיקה. הרגשתי את השיפור אצלי כבר אחרי שיעורים בודדים. אני ממליצה בחום ובאהבה לכל מי שרוצה להצליח לפנות אליה, היא תעזור לכם בדרככם להצלחה:)

20/09/2016
שתף:
א
אביגיל

אני אמא ל3 ילדים בגילאים שונים ( 15,17,25 ) שלמדו אצל המורה יהודית מתמטיקה. במשך שנות היכרותי עם יהודית והצלחתם של ילדיי במקצוע זה, רציתי לציין כי מדובר במורה מקצועית ואחראית למופת. עם יחסי אנוש מושלמים , סבלנות מרובה , וכישורי למידה מעולים ! ראוי לציין כי לא מובן מאליו כמה הצלחתם של כל אחד מהילדים במקצוע הייתה חשובה לה . ועל כך תודה . מעריכה וממליצה בחום ! אביגיל.

24/05/2016
שתף:
י
יפעת

אני אמא לשני תלמידים שלמדו עם יהודית וביזכותה הילדים הצליחו בבגרויות ועברו בהצלחה. היום הבן שלי סטודנט ועדיין נעזר בה. מורה בחסד עליון עם המון סבלנות חשוב לה ההצלחה של ילדינו. תודה שזכינו להכיר אותה

01/04/2016
שתף:
מ
מאי

אני לומדת עם יהודית כבר כמה שנים טובות, ואני ממליצה בחום ובאהבה ללמוד אצל מורה זו,תחילה לא אהבתי כלל ללמוד מתמטיקה, הרגשתי שאני לא מבינה את המקצוע ושאין סיכוי שאני אצליח בו, אך יהודית מאיר היא הפיתרון המ-ו-ש-ל-ם היא עזרה לי להבין שמתמטיקה לא כזאת קשה, מורה מקסימה שיודעת את החומר היטב, נוחה בשעות הלימדה וממש מקסימה! ממליצה בחום ובאהבה,אם הינך רוצה להצליח בבחינות הבגרות- יהודית מאיר תאיר את הדרך!!

01/04/2016
שתף: