מורה פרטית הדי פלדי

מורה פרטית הדי פלדי

מורה מוסמכת בעלת תואר דוקטור למתמטיקה ותעודת הוראה,מנוסה מאד ואוהבת לעזור מלמדת גם בזום

בת 67. מנס ציונה. אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

בעלת תואר דוקטור למתמטיקה ותעודת הוראה.יש לי ניסיון רב בהוראה במסגרת שיעורים פרטיים לכל הרמות,ולימדתי גם במיכללות ובאוניברסיטה הפתוחה.יש לי ניסיון של שנים רבות בהכנה לבחינות הבגרות בכל הרמות.מניסיוני למדתי להסביר את החמר לכל תלמיד לפי דרכו וצורת חשיבתו,ובכך להקל עליו את הבנת החומר. אני מאמינה שכל אחד יכול להצליח! נסיוני הרב מוכיח שסטודנטים ותלמידים שמתמידים בשיעורים לאורך כל הסמסטר,עוברים תהליך למידה והתחזקות משמעותית בחומר,ומצליחים בבחינה בצורה מרשימה.יש אפשרות גם ללימוד מרחוק דרך המחשב. אני מלמדת בין היתר: אלגברה לינארית, אנליזה הרמונית, אנליזה מתקדמת, הסתברות, חדו"א 1, חדו"א 2, חדו"א 3, טורים והתמרות, משדי"פ, מתמטיקה בדידה, פונקציות מרוכבות, קומבינטוריקה אלגברה מופשטת,טופולוגיה

חוות דעת

T
Tahel

הכי מושלמת. הדי, כולה לב, סבלנית בטירוף ועושה את עבודתה נאמנה. ניכר שהיא נהנת לעזור בכל. הדי נתנה לי תחושה הכי טובה שקבלתי אי פעם בשיעור פרטי והחשוב לא פחות זה רמת מקצועיותה - היא פשוט גאונות עולם. אין ספק שמצאתי לי את הנכס לסיוע בכל תחומי המתמטיקה השונים. הדי פשוט תודה נשמה טובה!

11/02/2021
שתף:
ע
עדי

לומדת מדמ"ח בטכניון- הדי מורה סבלנית ומקצועית, עזרה לי מאוד! מעבירה את החומר באופן ברור, מורה מצוינת.

18/11/2020
שתף:
ע
עומרי

הדי מורה מצויינת. מסבירה את החומר בצורה מאוד ברורה ונותנת מעבר, מאוד מקצועית ומצליחה להעביר את צורת החשיבה שלה להבנה עמוקה וברורה של החומר הנלמד. ממליץ בחום!

22/06/2019
שתף:
י
ירדן

התחלתי ללמוד מדעי המחשב והגעתי להדי כשהייתי אבודה לגמרי מבחינת החומר והיא פשוט הצילה אותי! הציונים שלי עלו משמעותית והצלחתי להבין את החומר ברמה הכי טובה שיש! אני חייבת לה את הצלחתי!! בנוסף, מדובר על אישה עם לב ענק שנותנת מעצמה תמיד מעבר ורואים שאכפת לה מהצלחת התלמיד,שזה לא דבר שרואים הרבה כיום. ממליצה בחום הדי היא הכתובת להצלחה שלכם!

22/06/2019
שתף:
א
אבישי

הדי מורה מצויינת מסודרת מסבירה את החומר בצורה הכי טובה וברורה שיש למדתי אצלה והוצאתי ציון מעולה במבחן ממליץ בחום

16/08/2018
שתף:
נ
נעמה

הגעתי אל הדי מספר ימים לפני המבחן. הדי מורה מצויינת, מעבירה את החומר בצורה ברורה, מסודרת ועם המון הבנה. ממליצה בחום!!!

01/07/2018
שתף:
מ
מאיה

הדי מורה גאונה ומיוחדת. האהבה הגדולה שלה למתמטיקה והרצון שלה לעזור וללמד הופכים אותה ממורה טובה למורה מצוינת. יש לה ידע וניסיון עצום. היא יודעת ללמד את החומר התאורטי בצורה מעולה אבל יותר חשוב מזה היא יודעת להעביר לתלמיד את צורת החשיבה הנדרשת(דבר שקריטי לקורסים בתואר ראשון). הגעתי להדי לפני יותר משנה אחרי כישלון באינפי 1, מאז אני לוקחת אצלה שיעורים באופן קבוע ועומדת על ציונים מעל ל90. ממליצה בחום!!

04/05/2018
שתף:
ט
טל

הדי מורה מצוינת, קשובה לצרכי התלמיד, בעלת גישה וידע בתחומים רבים ומגוונים. היא עזרה לי מאד, במיוחד לקראת הבחינות. ממליץ בחום.

20/02/2017
שתף:
ג
גיא

אני לומד באקדמית תל אביב יפו מדעי המחשב, 1.למדתי עם הדי אלגברה לינארית 2 ובזכותה וקיבלתי 100 בבחינה. 2.למדתי סמסטר שלם עם הדי את הקורס נושאים מתקדמים בהסתברות וסטטיסטיקה,בזכות הפגישות כמעט ולא הייתי צריך להשקיע בקורס בקורס,וקיבלתי יחסית בקלות את הציון 90.

10/02/2017
שתף:
ש
שני

לומדת אצל הדי את מקצועות המתמטיקה בהנדסת חשמל שנה א׳. הדי לימדה אותי חלק מהמקצועות מאפס ובזכותה הגעתי להישגים שמשמחים אותי. הדי בקיאה מאוד בחומר ויודעת להעבירו בעניין ובסבלנות. בנוסף, עוזרת גם מעבר לשעות השעורים איתה, דבר שאינו מובן מאליו כלל. הדי ענתה על כל ציפיותי ממורה ולאחר חיפושים רבים אני מאושרת ש״מצאתי״ אותה. ממליצה מאוד בחום!

25/02/2016
שתף: