מורה פרטית דליה רביד

מורה דליה רביד

מורה מוסמכת לערבית, ותיקה ומנוסה, בעלת תעודת הוראה לשפה הערבית, בוגרת החוג לערבית ולמז"ת באוניברסיטת ת"א בהצטיינות.

מרמת השרון - הרצליה. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
(9 ביקורות) 34 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪170 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-170

קצת עליי

בעלת ניסיון רב שנים בהוראת ערבית ספרותית בבי"ס תיכוניים ובמכללה, בכל רמות הלימוד, כולל הכנה לבגרות. פיתחתי שיטה ייחודית ללימוד קל ומהיר של השפה, משלב הא"ב ועד רמת שליטה גבוהה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ג
גלי

מורה מעולה,מסבירה מעולה את החומר.

07/03/2020
שתף:
מ
מאיה

הגענו לדליה לאחר שבתי עדכנה שיש לה עוד 3 ימים מבחן בערבית והיא לא ממש יודעת את החומר. בחיפוש קצר בלימוד נעים החלטתי לפנות לדליה. גילינו מורה נפלאה, מקצועית ומשקיענית. ההצלחה של בתי היתה כל כך חשובה לה כך שדאגה לבקש לשלוח לה צילום של דפי העבודה שבתי השלימה ונתנה לה משוב מדויק. והתוצאה נפלאה- בתי עברה בהצלחה רבה את המבחן.

06/11/2019
שתף:
ד
דניאל

מעולה

22/07/2019
שתף:
פ
פאולה

דליה מורה רצינית, מקצועית, נעימה ואכפתית. חיפשתי מורה שתקדם את בני לקראת מבחן בערבית לאחר שנוצר פער בחומר הנלמד, פער שלא היה סיכוי שהבן שלי יצליח לסגור לבדו בזמן. בעזרת דליה ממש בכמה שיעורים הפער נסגר והתוצאה מעולה!!! 90! ללא ספק ממליצה על דליה בחום. תודה לך דליה!

31/05/2019
שתף:
ז
זהר

דליה מורה מקצועית, מסורה, נעימה, קידמה את בני לציון 100 בערבית, בני התחיל כיתה ז ללא כל ידע קודם בערבית והיה לו מאוד קשה.... לדליה הגענו באמצעות האתר לימוד נעים וכבר לאחר השעור הראשון היה שיפור משמעותי ברמת הידע ואף הקדים את הכיתה, בסוף כיתה ז הציון בתעודה 100, ממליצים בחום על דליה.

10/06/2018
שתף:
א
אילת

דליה רביד מורה חמה ואנושית ומעל הכול מורה מקצועית ביותר. ביתי בכיתה ח' החלה ללמוד אצל דליה כשממוצע ציוניה 50. במחצית ב'העלתה את הציונים ל 95. בזכותה הילדה יודעת לקרוא, לכתוב ומבינה היטב את החומר הדיקדוקי. ממליצה בחום. אנחנו בטוח נמשיך איתה גם בשנים הבאות. לא מובן מאליו למצוא מורה פרטית כמו דליה. בברכה אילת שושן

31/05/2018
שתף:
ר
ריקי

דליה מורה מדהימה ומקצועית. הסבירה עם המון סבלנות וחיוך ,בצורה עניינית ומקצועית. יש לה שיטות לימוד שכל אחד יכול להבין את החומר. הבת שלי למדה אצלה חומר של שנה שלמה בזמן קצר והצליחה בגדול. ממליצה בחום

08/08/2017
שתף:
ר
רוברט

דליה עזרה לי בשיעורים לערבית למתקדמים ובלעדיה לא הייתי מצליח במבחן. דליה סבלנית, איכפתית מאד להצלחת התלמיד והיא מסבירה באופן יסודי את כל הנושאים. דליה העבירה את החומר בצורה מעניינת וברורה ולמרות שהגעתי אליה עם ידע נורא נמוך והבנה נורא איטית, אחרי כמה שיעורים היה לי שיפור משמעותי והייתי מוכן למבחן. ממליץ בחום. תודה דליה!

18/07/2017
שתף:
‫ינון

מורה סבלנית, עונה על שאלות, מסבירה את החומר הכי טוב שאפשר. יש לה שיטות מצויינות ללמד. ממליץ!

21/03/2017
שתף: