מורה פרטי דליה אור

מורה פרטית דליה אור

מורה מנוסה לאנגלית (3-5 יח'), מתמטיקה (3-4 יח') ולשון לבגרות, ולכל המקצועות לתלמידי יסודי וחטיבה.

בת 47. מרעננה - כפר סבא. בוגרת אוניברסיטה - בר אילן.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

בעלת תואר בפסיכולוגיה חינוכית, וניסיון רב בהוראה פרטית--לתלמידי יסודי וחטיבה בכל המקצועות, ולתלמידי תיכון הכנה לבגרויות באנגלית, לשון ומתמטיקה. סבלנות רבה, אהבה למקצוע, גמישות ויצירתיות בהתאם לצרכי כל תלמיד/ה. ניסיון רב בהוראה לתלמידים עם קשיי למידה מגוונים. דגש על הרגלי למידה נכונים. המלצות רבות לדורשים!

הוספת תגובה

ביקורות

א
אפי

התחלתי עם דליה בחופש של כתה ח אחרי שנכשלתי כל השנה גם במתמתיקה וגם באנגלית לשמחתי היא לא ויתרה ומכתה ט עד יב עזרה לי בכל המקצועות לבגרות וסיימתי בממוצע גבוה מאוד. מורה לחיים, מלמדת בגובה העיניים.תמיד מרגישה את התלמיד בדיוק והכי חשוב-לא מוותרת עד להצלחה מקסימלית. מי שהולך אליה זוכה.

12/08/2019
שתף:
א
אור

דליה מורה מדהימה היא לא סתם מורה פרטית היא מורה לחיים , תעזור לך בכל מצב שאתה . אני אישית עברתי איתה 5 שנים שהיא עזרה לי בהן בכל דבר בכל מבחן ובכל דבר שרק הייתי צריך אותה מורה ברמה גבוהה ומלמדת כמו שכל אחד רק מחפש ממליץ עליה בחום רב כי זאת מורה שכל תלמיד מחפש .

22/10/2018
שתף:
מ
מיכל

דליה היא מורה היא מורה מעולה היא מאוד עזרה לי מאז שהתחלתי ללמוד אצלה הממוצע שלי עלה מאוד ובזכותה הצלחתי להגיע ל5 יחידות

03/10/2018
שתף:
ס
סיריאן

דליה היא מורה מצויינת, יודעת ללמד מעולה ומסבירה מדהים. גם מביאה עימה אווירה טובה לשיעור ומחזקת את נפש התלמיד. היא מומחית למתמטיקה ולשון וכול המקצועות ובנוסף היא מצליחה לתלמיד להתעניין בחומר ולרצות ללמוד . היא תותחית שאין דברים כאלה . שנה שעברה היא לימדה אותי והיא עזרה לי לעבור את התיכון בהצלחה מסחררת! היא לא וויתרה לימדה אותי גם לבית ספר אבל היא גם לימדה אותי שיעור לחיים ! ממליץ עליה בחום.

03/10/2018
שתף:
ל
לירן

דליה מורה מדהימה עזרה לי בהמון מקצועות ולא עשתה לי שום הנחות בזכות עקשנותה הצלחתי לסיים את הבגרויות עם ציונים גבוהים ממליץ מאוד

03/10/2018
שתף:
L
Lali

דליה מורה נהדרת!! היא עזרה לי הרבה במתמטיקה ובגללה הצלחתי! היא נחמדה מאוד וכייף ללימוד איתה.

03/10/2018
שתף: