מורה פרטי דור  חביב

מורה פרטי דור חביב

מוזיקאי, מורה בעל 6 שנות נסיון, בוגר תיכון תלמה ילין בהצטיינות במגמת הג'אז, מלגאי של Manhattan School of Music בניו יורק

בן 24. מהוד השרון והסביבה. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

סקסופוניסט, גיטריסט, מעבד, מפיק ויוצר פעיל. סיים בהצטיינות את תיכון תלמה ילין לאמנויות במגמת הג'אז, בוגר תזמורת צה״ל, בוגר מסלול המצטיינים של רימון (Jazz Institute), מלגאי של בית הספר היוקרתי למוסיקה בניו יורק Manhattan School of Music. מלמד סקסופון - טכניקה, צליל, קריאת תווים, ושלל ז'אנרים של נגינה (ג'אז, קלאסי, רוק, בלוז, אוריינטאלי וכיוצא בזאת), בשילוב עם קצב, אילתור ותאוריה מוסיקלית לפי הצורך ורצון התלמיד. בנוסף מלמד גם גיטרה - טכניקה, סאונד, קריאת תווים, אקורדים והרמוניה, בשילוב עם קצב, אלתור ותאוריה לפי הצורך ורצון התלמיד. מלמד אבלטון והפקה מוסיקלית. מלמד גם תאוריה מוסיקלית, עיבוד, פיתוח שמיעה ואלתור בנפרד מתגורר בהוד השרון אך נייד ונמצא הרבה בסביבת תל אביב, ערי הלימוד מפורטות.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אבנר

אם אי פעם רציתם לנגן - תפנו אליו! כבר שנים שאני רוצה לנגן בסקסופון ואישתי סוף סוף הרימה את הכפפה והתקשרה אל הבחור. דור הוא מוזיקאי צעיר ומחונן ומורה סבלני, אפילו למבוגרים שמבינינו. הוא תמיד שומע מה אני אומר ורוצה וגם מעביר את התורה כמו שהוא מוצא לנכון. אפילו בודק שאני מתאמן! בקיצור, מומלץ בחום, תתקשרו אליו ומהר!!!

22/06/2018
שתף:
ת
תומר

מורה מעולה מוכשר וקשוב מאוד עזר לי המון בהכנות לבגרויות במוסיקה ובנגינה בכללי ונתן לי גישה חדשה וכיפית לאילתור והמון השראה. ממליץ מאוד!

27/07/2016
שתף: