מורה פרטי דביר  טליאס

מורה דביר טליאס

אין דבר העומד בפני הרצון.

בן 27. מנהריה. בוגר מכללה - מכללת אורנים.
(5 ביקורות) 97 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-110
 

קצת עליי

שלום לכם, שמי דביר טליאס, אני סטודנט לתואר ראשון בחינוך מיוחד 21-6 ובלשון עברית , שנה ד', לומד במכללת אורנים. יש לי ניסיון רב בהעברת שיעורים פרטניים וקבוצתיים לתלמידים מהחינוך הרגיל ולתלמידים בעלי לקויות למידה בעברית ובחשבון כחלק מההתנסות המעשית שלי במסגרת התואר הראשון. ברשותי כלים משמעותיים לקידום התלמידים, כלים כמו אסטרטגיות קריאה וכתיבה בעברית וכן אסטרטגיות בחשבון, הוראה מתקנת וניסיון בהכנה לבגרות בלשון. תחום ההתמחות העיקרי שלי הוא לשון ולכן מובטחת לכם הצלחה רבה בתחום. בהצלחה רבה :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

מ
מאיה

מורה מצויין שמעביר את החומר בצורה מאוד ברורה וסבלנית

18/11/2019
שתף:
א
אורית

דביר ליווה את ילדיי בחודשים האחרונים במסגרת שיעורים פרטיים בהוראה מתקנת. יכולתו של דביר למצוא את הדרך המתאימה לכל ילד, סבלנותו הרבה, הבנה ופתיחות תוך הצבת יעדים ברורים ללימוד החומר, אפשרה לכל אחד מהילדים להתקדם משמעותית בחומר הנלמד ולצבור את הבטחון העצמי הדרוש להתמודד עם אתגרים לימודיים נוספים. תודה לך דביר על האמון בכוחם של הילדים, האכפתיות וההתמדה.

27/01/2019
שתף:
א
אגוז

דביר טליאס: למדתי עם דביר כהעשרה ובשילוב עם עבודה . גיליתי אדם שאיכפת לו שמוכן להתגמש בשעות, מה שאיפשר לי לשלב בשעות לא שגרתיות שיעורים . מעבר לכך, רואים שדביר יודע ומבין את תחום הלשון ולימד אותי עם חיוך ועם כיף, הזמן הוא שולי איתו . מאוד מהנתי ללמוד ממנו . וכך אמליץ לכל תלמיד אשר נפשו רוצה לדעת וללמוד דברים חדשים בסקרנות.

15/09/2018
שתף:
י
ירין

דביר היקר.. בהתראה קצרה נרתמת לעזור, עשית הכל שאצליח, גמיש בשעות הלימוד, לימדת במקצועיות ובסבלנות רבה.. ממליץ בחום לכל מי שרוצה ללמוד ולהצליח!

12/08/2018
שתף:
א
ארז

דביר מעביר את החומר בצורה מקצועית וברגישות. רואים שהוא יודע את החומר ויודע איך ללמד. ממליץ בחום ומודה לדביר על העזרה.

08/08/2018
שתף: