מורה פרטי דביר  טליאס

מורה פרטי דביר טליאס

לשונַאי, רגיש לצורכי התלמיד ובעל ארגז כלים עשיר. אוהב ללמד וללמוד מכל אדם. מלמד גם שיעורי אונליין.

בן 27. מנהריה. בוגר מכללה - מכללת אורנים.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪90 לשעה בבית המורה
₪90-110

קצת עליי

שלום לכם, ברשותי תואר בחינוך מיוחד 21-6 ובלשון עברית, וכן תעודת הוראה בחינוך מיוחד 21-6, ממכלת אורנים. בין הכלים שצברתי במהלך השנים האחרונות: - ניסיון בלימוד שיעורים פרונטליים ומתוקשבים עבור מגוון אוכלוסיות ובמקצועות שונים. - אסטרטגיות למידה בעברית ובחשבון. - הכנת תלמידי תיכון לבגרות בלשון. אשמח לשתף אתכם בפרטים נוספים. בברכה, דביר טליאס

הוספת תגובה

ביקורות

א
אורית

דביר העביר שיעור תחביר בצורה מקצועית ונעימה לתלמיד כתה י. ממליצה

03/04/2020
שתף:
מ
מאיה

מורה מצויין שמעביר את החומר בצורה מאוד ברורה וסבלנית

18/11/2019
שתף:
א
אורית

דביר ליווה את ילדיי בחודשים האחרונים במסגרת שיעורים פרטיים בהוראה מתקנת. יכולתו של דביר למצוא את הדרך המתאימה לכל ילד, סבלנותו הרבה, הבנה ופתיחות תוך הצבת יעדים ברורים ללימוד החומר, אפשרה לכל אחד מהילדים להתקדם משמעותית בחומר הנלמד ולצבור את הבטחון העצמי הדרוש להתמודד עם אתגרים לימודיים נוספים. תודה לך דביר על האמון בכוחם של הילדים, האכפתיות וההתמדה.

27/01/2019
שתף:
א
אגוז

דביר טליאס: למדתי עם דביר כהעשרה ובשילוב עם עבודה . גיליתי אדם שאיכפת לו שמוכן להתגמש בשעות, מה שאיפשר לי לשלב בשעות לא שגרתיות שיעורים . מעבר לכך, רואים שדביר יודע ומבין את תחום הלשון ולימד אותי עם חיוך ועם כיף, הזמן הוא שולי איתו . מאוד מהנתי ללמוד ממנו . וכך אמליץ לכל תלמיד אשר נפשו רוצה לדעת וללמוד דברים חדשים בסקרנות.

15/09/2018
שתף:
י
ירין

דביר היקר.. בהתראה קצרה נרתמת לעזור, עשית הכל שאצליח, גמיש בשעות הלימוד, לימדת במקצועיות ובסבלנות רבה.. ממליץ בחום לכל מי שרוצה ללמוד ולהצליח!

12/08/2018
שתף:
א
ארז

דביר מעביר את החומר בצורה מקצועית וברגישות. רואים שהוא יודע את החומר ויודע איך ללמד. ממליץ בחום ומודה לדביר על העזרה.

08/08/2018
שתף: