דלג על הניווט

תגובות אחרונות בנושא לימוד גרמנית - מתחילים

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי גרמנית - מתחילים.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד גרמנית - מתחילים.

לפני שהחלטתי לטייל קצת בגרמניה לקחתי כמה שיעורים אצל אנה,אחרי כמה שיעורים כבר יכולתי לעשות סמול טוקס ולקרוא ולהבין טקסטים בסיסיים. זה עזר לי ממש בטיול הראשון שלי לגרמניה! השיעורים שלי עם אנה היו אפקטיביים ומצחיקים ואני אמשיך לשפר את הגרמנית שלי עם המורה שלי.
19/07/2018
למדתי עם דניאלה כ-3 חודשים לפני מעבר לגרמניה. דניאלה מאוד נעימה והעבירה את השיעורים בצורה ברורה, מובנית ומעניינת. היא מאוד השתדלה להתאים את התכנים של החומר שלמדנו לתחומי הענין ולחיים שלנו ולשלב מילים ומשפטים שיהיו לנו שימושיים בגרמניה. בקיצור - אני מאוד ממליצה!
23/08/2017
ניסיתי לאורך שנים ללמוד לבד גרמנית עם הצלחה נמוכה. החלטתי לפנות לטטיאנה. אני לומד איתה מספר חודשים ולא מתחרט על דבר. מורה סבלנית עם ניסיון פרקטי בשפה. כל שיעור עם תכנים חדשים וניגשת לשפה מזוויות שונות. לסיכום, אני מאוד מרוצה, ממליץ לכולם.
12/03/2017
מורה מצויינת ואחראית! ישבנו ביחד ובנינו תוכנית לימודים לקראת נסיעת הלימודים שלי למינכן. ריטה מעבירה את החומר בצורה קלה וברורה. היא נעתה לבקשה שלי שהייתה ברגע האחרון ממש כמה שבועות לפני הנסיעה, דבר שהקל מאוד על הנחיתה וההתאקלמות. תודה ריטה!
10/07/2016
רציתי לציין לשבח את מוטי. מורה מדהים! סבלני, מקצועי ובמהלך מספר השיעורים שלקחתי הרגשתי שאני כבר יכולה להבין ולהתחיל לשוחח. מומלץ בחום
21/01/2016
סיגל מדהימה!! מורה מעולה, מלמדת את השפה בשיטה מעניינת ופרקטית מאוד כבר מההתחלה. באה מוכנה לכל שיעור ונותנת הרגשה טובה. אני ממליץ.
20/01/2016
סיון מורה מדהימה. יודעת להסביר את החומר מצויין, מגיעה לכל שיעור מוכנה, מספקת חומרים ושיעורי בית מאתגרים אשר תפורים לרמה הנדרשת ומייצרים תחושה של מסגרת. לסיון יש ידע רחב בשפה הגרמנית והיא מקפידה על דקדוק ברמה הגבוהה ביותר כבר מהרגע הראשון מה שמייצר בסיס טוב בשפה. ממליץ בחום.
24/12/2015