מורה פרטי גרמן מוסקמן

מורה פרטי גרמן מוסקמן

מורה מוביל לנגינה שסיים אקדמיה למוסיקה, בעל תעודת הוראה בהצטיינות יתרה מלמד פסנתר אורגן גיטרה תופים דרבוקה חלילית.

בן 41. מקריית אונו. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
₪160 לשעה בבית התלמיד
₪160

קצת עליי

כל התלמידים שלי נהנים מאוד מהשיעורים. השיעורים עוברים כחוויה שאי אפשר לשכוח אותה. השיעורים מועברים בצורה כיפית מאוד. התלמידים תמיד מחכים לשיעור הבא איתי בקוצר רוח. ויש כאלה אפילו שמתחננים ממני לעשות שני שיעורים בשבוע. אני מעודד מאוד את התלמידים שלי בשיעורים והולך עם כל תלמיד לפי הקצב שלו, לפי היכולות שלו, לפי טעם המוסיקלי שלו וגם לפי הרצון של כל תלמיד. יחד עם זאת כל התלמידים שלי מצליחים מאוד ללמוד נגינה כי אני בניתי חומר לימוד ייחודי ליכולות שונות של כל התלמידים: חלשים, רגילים, חזקים ובתוך כל אחד מהם בניתי רמות א, ב, ג. לכן כולם מצליחים אצלי. אני בניתי תוכנית לימוד מדהימה שמבוססת על היצירות ועל השירים הכי מפורסמים, הכי יפים והכי כיפיים בישראל ובכל העולם. גם בכיף מלמד את השירים של התלמידים.

הוספת תגובה

ביקורות

ח
חן

שמחה להמליץ על גרמן כמורה למוסיקה. הוא מלמד בצורה מעניינת ומהנה. יש לו כישרון יוצא דופן הן בנגינה והן בהוראה. לגרמן יש גישה נהדרת גם לקהל הבוגר וגם לקהל הצעיר והוא מצליח להביא גם אנשים ללא רקע מוסיקלי בכלל להישגים מרשימים.

10/12/2019
שתף:
ג
ג׳ני

מורה מעולה. שיעורים מובנים בצורה מתאימה לתלמידים. הנאה רבה והתקדמות מהירה

05/11/2019
שתף:
ת
תהלה

עשינו היום שיעור ראשון למי שנלחץ אז שתדעו שזה קל וכיף וזורם המורה מסביר בסבלנות ונעים מעוד

05/11/2019
שתף:
א
אוריה

שיעור ראשון שלי האמת שדי חששתי שלא אצליח או לא אזכור את התווים . מורה מקצועי ומרגיע אומר שאין סיכוי שלא נצליח ממש נותן בך אמון . בהחלט כבר הצלחתי בשיעור הראשון שלי:) אז הדרך שלנו עוד ארוכה יחד . מומלץ מאוד מאוד!!!!

05/11/2019
שתף:
מ
מיכאל

גרמן מורה מדהים, עם גישה לילד. מצליח לשמר את הרצון ללמוד ולנגן ולא יוצר תחושת אנטי (כמו שנוצרה בילדיות להרבה מאיתנו ))) גרמן מאוד מחזק את תחושת ההצלחה אצל הילד ותחושת הבטחון. כבר על ההתחלה ילד בנוסף ללימודי בסיס מנגן יצירות. אחרי שלוש שנים של הצלחה עם הילד הראשון , האח שלו גם התחיל השנה. שיהיה בהצלחה לכולם )

04/11/2019
שתף:
ו
ולנטינה

הילד כבר שלוש שנים לומד, מחכה לשיעורים ואוהב לנגן. בזכות השיטה של גרמן, בלי לחץ ותמיד בהתחשב בילד.

04/11/2019
שתף:
Y
Yana

הילדים שלי התוודעו למורה גרמן היום. הם שמחים וזוהרים ממתינים כבר לשיעור הבא

03/11/2019
שתף:
G
Gadi

הננו התרשמנו לטובה מהמקצועיות והיחס של המורה גרמן לילדינו.

03/11/2019
שתף:
v
valya

ברגע שבני לשה היה בן 9, החלפנו הרבה מורים למוסיקה והיה לו קשה ללמוד והוא לא הבין שום דבר ותמיד אמר שמוסיקה זה קשה. וברגע שנפגשנו עם גרמן, לשה הרגיש שקל לו ללמוד פסנתר ותאוריה. גרמן הסביר לו בשפה פשוטה את כל החוקים במוסיקה. כל הכבוד לגרמן.

02/11/2019
שתף:
C
Cm cm אילון

התרשמתי מהסלנות ומהמקצועיות בהוראת ללימודי הפסנתר. הוא סבלני מאוד ורגוע. ותמיד מחייך.

01/11/2019
שתף: