דלג על הניווט
מורה פרטי גל גרוסמן
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
אזור השרון והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
פיזיקה ומתמטיקה מפיזיקאי. נסיון עצום בחיזוק בלימודים, בהכנה לבגרויות ומבחני אקדמיה, לתלמידים וסטודנטים, ליחידים וקבוצות.
תיאור המורה הפרטי: 
תואר ראשון בפיזיקה בהצטיינות המשך לימודי תואר שני באוניברסיטת ת"א. יש לי ניסיון של שנים רבות בהוראה עשירה ומגוונת בתחום – כמורה פרטי לתלמידים וסטודנטים, מעביר מרתונים בפיזיקה, מדריך מעבדת פיזיקה באוניברסיטה ובודק תרגילים בפיזיקה באוניברסיטה. היכרות מעמיקה עם הבגרויות ותוכניות המהנדסים הנלמדות במכינות, מכללות ואוניברסיטאות. מתמקד בפיתוח היכולת וההבנה של חומר הנלמד, תוך דגש על תרגול רב. השיעורים מועברים בביתי במושב בית יהושע (קרוב לאיקאה, נתניה) . במקרים מסויימים מגיע לבית התלמיד..
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למתמטיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה
מורה פרטי לפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה, אסטרו פיסיקה, אסטרונומיה, חקר החלל, כבידה, פיסיקה 1, פיסיקה 2, פיסיקה 3, פיסיקה אטומית, פיסיקה קלאסית
אזור לימוד: 
הוד השרון והסביבה, חדרה וישובי עמק חפר, מושבים בשרון, נתניה והסביבה, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא
ערי לימוד: 
הרצליה, הוד השרון, כפר סבא, רמת השרון, רעננה, בית ינאי, בית יצחק-שער חפר, מדרשת רופין, נתניה, בית יהושע, בצרה, חירות, כפר נטר, אבן יהודה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
אפשרי ללמוד בקבוצות קטנות וגדולות. ינתן מחיר אטרקטיבי לקבוצה
מחירון מורה פרטי
150
תגובות: 
5
12/10/2018, דריה, 26
8
הגעתי לגל חודש וחצי לפני המבחן בפיסיקה, עם פער עצום בחומר. במשך 8 שיעורים עבדנו בצורה שיטתית וממוקדת עד לצמצום הפער. גל הצליח לפשט את החומר בעזרת הסברים מתומצתים ומוחשיים תוך כדי הענקת כלים ותחושת מסוגלות להתמודדות עם מגוון סוגי שאלות. ממליצה בחום!
5
12/07/2018, נופר, 24
מעל 10
גל מורה תותח. הגעתי אליו אחרי מורים רבים שהייתי אצלם ולא עזרו לי. מהרגע הראשון הבנתי שהוא יודע איך ללמד. הצליח לעזור לי לעבור שני מבחנים בפיסיקה תוך זמן קצר ולהתחבר לחומר במהירות ובקלילות. בעל יכולות למידה גבוהות ורצון לעזור ולהצליח.
5
09/07/2018, ברק, 25
8
גל מורה מצויין. בעל ידע רב בתחומי הפיסיקה והמתמטיקה. מעביר שיעור על הצד הטוב ביותר. גורם לחומר הנלמד להראות פשוט מאוד. מלמד בצורה ברורה ורגועה מאוד. יסביר שוב ושוב עד שתבין נושא שנתקעת עליו. תרם משמעותית להצלחתי בקורסי הפיסיקה. מומלץ בחום!
5
06/07/2018, סוזי, 32
7
גל מורה מדהים,בעל ידע נרחב בתחום הפיזיקה והמתמטיקה. יכולת מצויינת להעביר חומר בצורה עיניינית, מסקרנת וברורה. העביר לי את הנושאים בליווי הסברים מוחשיים להבנה קלה יותר ותרם משמעותית להשגיי הגבוהים. הצלחת הסטודנטים חשובה לו מאוד, לא מוותר עד שיש הפנמה והטמעה אמיתית של כל נושא ונושא. ממליצה מאוד מאוד מאוד כל שיעור איתו היא חוויה מעשירה.
5
28/03/2018, ליאת, 24
6
מורה מצוין ומקצועי, מסביר מעולה ובצורה רגועה. הביא אותי להצלחה והבנה עמוקה בחומר תוך זמן קצר. ממליצה בחום רב!!
5
02/03/2018, אופיר, 27
3
הגעתי לגל שבור מנטלית מהקורס בפיסיקה, ובשלוש שעות העא פשוט סגר לי פינות שלא הצלחתי לסגור סמסטר שלם.. לזכותו המלאה עומד העובר שלי בפיסיקה 1
5
13/02/2018, אדיר, 23
מעל 10
מורה מעולה, מסביר ברוגע והאופן הכי ברור שאפשר! אחרי שהייתי בפער בקורס, אחרי כמה שיעורים סיימתי אותו עם ציון מהגבוהים בכיתה! והכל תודות לגל! ממליץ בחום!
5
12/11/2017, טל, 29
מעל 10
גל מורה מצוין! סבלני מאוד ומקצועי ביותר! יודע להסביר בצורה טובה מאוד מומלץ מאוד לכל אחד! לי היה מזל שלמדתי איתו לאורך כל הדרך גמיש מאוד וזמין בשעות . פשוט היה שם בשבילי לכל מה שהייתי צריך! ממש ממש מומלץ!
5
03/11/2017, עמית, 28
6
מורה מצויין, מקצועי, נושם את הפיסיקה. מלמד עם מוטיבציה והומור. למדתי עם גל 6 שיעורים כפולים למבחן בפיסיקה 2 מועד ג. עברתי עם 86. מאוד מאוד ממליץ.
5
30/10/2017, שיר, 25
מעל 10
אני רוצה להמליץ בחום על גל. הגעתי אליו חודש לפני מבחן חשוב המקיף הרבה מאוד חומר. הוא הסביר בצורה כל כך ברורה שהפכה את הלמידה להרבה יותר קלה וככה קידם אותי במהירות. ללא הרבה ידע קודם הצלחתי לקבל 90!
5
17/10/2017, שרון, 25
מעל 10
למדתי עם גל לאורך המכינה בפיזיקה ומתמטיקה לקראת לימודי הנדסה תעשיה וניהול. לא היה לי רקע קודם ובמכינה הקצב היה מטורף והמרצה לא משהו. גל הוא פשוט מורה מדהים, שולט בחומר ויודע ללמד עם עניין, הומור ומוטיבציה. עברתי בהצלחה ועכשיו מתחיל התואר