מורה פרטי גל גרוסמן

מורה פרטי גל גרוסמן

פיסיקה ומתמטיקה מפיסיקאי, לתלמידים וסטודנטים - מהנדסים, פיסיקאים, כימאים, ביולוגים, מדעי המח, רפואה, אדריכלות, מכינות...

מבית יהושע. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

תואר ראשון בפיסיקה בהצטיינות והמשך לימודי תואר שני באוניברסיטת ת"א. כפיסיקאי, יש לי אהבה טבעית והבנה עמוקה בנושא ואני מעביר אותה בשיעור. אני מתמקד בפיתוח החשיבה, ההבנה, הדמיון ואנליטיות של מצבים תוך דגש על הדגמות ותרגול רב. - לסטודנטים - לתלמידי תיכון ותלמידי מופת - עזרה בעבודות ופרויקטים - חיזוק ותמיכה בלימודים - הכנה למבחנים, בגרויות ומבחני אקדמיה - ליחידים וקבוצות קטנות כרגע השיעורים מתקיימים online בלבד. בסוף השיעור תקבלו למייל PDF והקלטה של השיעור. מקבל תשלום במזומן, אפליקציית ביט ופפר-פיי. מוציא קבלות.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שי

מורה מעולה! בקיא מאוד בחומר, מסביר בסבלנות רבה.

06/04/2020
שתף:
K
Koral

הכרתי את גל אחרי שלגמרי איבדתי אמון בהצלחה שלי בפיסיקה. אתחיל בזה שלא רק שהוא גרם לי להאמין בעצמי בחזרה, הוא לימד את החומר בצורה כל כך מעניינת שהוא גרם לי לחשוב פעמיים האם להחליף את לימודיי ההנדסה שבחרתי בלימודי פיסיקה. אין הרבה מורים כמו גל - מעבר לעובדה שהוא מלמד בצורה מדהימה,מעניינת ומאתגרת יחדיו! הוא בן אדם מדהים עם לב ענקי ואישיות מהממת! פשוט כיף לפגוש מורים כאלה בדרך שמעשירים אותך בהרבה מעבר! תודה על הכל ! פשוט תודה !

02/04/2020
שתף:
ד
דקל

גל רציתי להגיד לך ממש תודה על הכל .. עכשיו שאני יודע שמועד ב ממש לא על הפרק אז אני חייב להגיד שאני מאחל לכל מכללה או אוניברסיטה שתגיע להרצות שם כי מעולם פיזיקה לא הייתה כל כך פשוטה וברורה כמו שהצלחת להעביר בדרך שלך, תודה רבה על הכל! ותמשיך לגרום לתלמידים להצליח יותר ממה שהם חושבים אפילו!

25/02/2020
שתף:
נ
נועה

מורה תותח. מסביר ממש טוב ולעומק. הצלחתי להבין ולראות את הדברים ממש טוב בזכותו ולהצליח אחר כך בעצמי

11/02/2020
שתף:
ר
רבנסרי

גל לימד אותי שני קורסים בפיזיקה ברמת אקדמיה מא' עד ת' לאורך הסמסטר ובהכנה למבחן ועזר לי המון! העביר את החומר בצורה ברורה מאוד ויסודית שלא נתקלתי בה לפני. מורה אכפתי וסבלני, שמתעקש על הבנה מעמיקה של החומר עד הסוף, ומביא לתוצאות! ממליצה בחום !!

02/10/2019
שתף:
ע
עידן

הגעתי לגל לאחר ניסיון לא מוצלח בקורס בפעם הראשונה. והוא הכין אותי בפעם השניה שחוויתי את הקורס (הגעתי ללא למידה למבחן כלל) למבחן ב6 שיעורים תוך כדי דגש על הבנה מוחלטת שלי בחומר. גל מעביר את החומר בצורה הכי ברורה שנתקלתי בה בפער.

06/08/2019
שתף:
ס
ספיר

ממליצה מכל הלב להפוך מקצוע שנוא על רובנו לפשוט וקליט. גל מעביר את השיעור בצורה מעניינת ומפיל אסימונים שאף מורה או מרצה לא אצליח להפיל אצלי.. באתי עם אנטי אמיתי לפיזיקה חשמל וסיימתי עם ציון 93 :) אז תודה לגל האלוף!

23/07/2019
שתף:
י
ירדן

חייבת להמליץ על מורה מעולה! עזר לי המון בפיזיקה ברמת אקדמיה. מורה סבלני, נעים, ובעיקר מקצועי מאוד. היה שווה להגיע מרחוק במיוחד בשביל שיעור אצלו, מומלץ בחום!

14/07/2019
שתף:
ד
דניאלה

גל לימד אותי פיזיקה ברמת אקדמיה. מורה מצוין , מסביר את החומר הנלמד בצורה מופשטת ומובנת . אין ספק שבזכותו צלחתי את הקורס בציון מעולה. מומלץ

07/07/2019
שתף:
א
אופק

באתי לגל בלי שידעתי את החומר בכלל ובזמן קצר מאוד הוא עזר לי לא רק לעבור את המבחן אלא גם להבין את החומר לעומק ומה באמת קורה מאחורי כל התהליך הפיזיקלי.יודע לתת דגשים במקומות החשובים זמין לשאלות ונותן מעצמו 100% בהחלט ממליץ עליו ואני כנראה אחזור אליו בקורסים הבאים

01/07/2019
שתף: