מורה פרטי גל גרוסמן

מורה פרטי גל גרוסמן

פיסיקה ומתמטיקה מפיסיקאי, לתלמידים וסטודנטים (מהנדסים, פיסיקאים, כימאים, ביולוגים, מדעי המח, רפואה, אדריכלות, מכינות...)

מבית יהושע. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150
 

קצת עליי

תואר ראשון בפיסיקה בהצטיינות והמשך לימודי תואר שני באוניברסיטת ת"א. כפיסיקאי, יש לי אהבה טבעית והבנה עמוקה בנושא ואני מעביר אותה בשיעור. אני מתמקד בפיתוח החשיבה, ההבנה, הדימיון ואנליטיות של מצבים תוך דגש על הדגמות ותרגול רב. לסטודנטים לתלמידי תיכון ותלמידי מופת עזרה בעבודות ופרויקטים חיזוק ותמיכה בלימודים הכנה למבחנים, בגרויות ומבחני אקדמיה ליחידים וקבוצות קטנות השיעורים מועברים בביתי במושב בית יהושע (קרוב לאיקאה, נתניה. יש תחנת רכבת) . במקרים מסוימים מגיע לבית התלמיד

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רבנסרי

גל לימד אותי שני קורסים בפיזיקה ברמת אקדמיה מא' עד ת' לאורך הסמסטר ובהכנה למבחן ועזר לי המון! העביר את החומר בצורה ברורה מאוד ויסודית שלא נתקלתי בה לפני. מורה אכפתי וסבלני, שמתעקש על הבנה מעמיקה של החומר עד הסוף, ומביא לתוצאות! ממליצה בחום !!

02/10/2019
שתף:
ע
עידן

הגעתי לגל לאחר ניסיון לא מוצלח בקורס בפעם הראשונה. והוא הכין אותי בפעם השניה שחוויתי את הקורס (הגעתי ללא למידה למבחן כלל) למבחן ב6 שיעורים תוך כדי דגש על הבנה מוחלטת שלי בחומר. גל מעביר את החומר בצורה הכי ברורה שנתקלתי בה בפער.

06/08/2019
שתף:
ס
ספיר

ממליצה מכל הלב להפוך מקצוע שנוא על רובנו לפשוט וקליט. גל מעביר את השיעור בצורה מעניינת ומפיל אסימונים שאף מורה או מרצה לא אצליח להפיל אצלי.. באתי עם אנטי אמיתי לפיזיקה חשמל וסיימתי עם ציון 93 :) אז תודה לגל האלוף!

23/07/2019
שתף:
י
ירדן

חייבת להמליץ על מורה מעולה! עזר לי המון בפיזיקה ברמת אקדמיה. מורה סבלני, נעים, ובעיקר מקצועי מאוד. היה שווה להגיע מרחוק במיוחד בשביל שיעור אצלו, מומלץ בחום!

14/07/2019
שתף:
ד
דניאלה

גל לימד אותי פיזיקה ברמת אקדמיה. מורה מצוין , מסביר את החומר הנלמד בצורה מופשטת ומובנת . אין ספק שבזכותו צלחתי את הקורס בציון מעולה. מומלץ

07/07/2019
שתף:
א
אופק

באתי לגל בלי שידעתי את החומר בכלל ובזמן קצר מאוד הוא עזר לי לא רק לעבור את המבחן אלא גם להבין את החומר לעומק ומה באמת קורה מאחורי כל התהליך הפיזיקלי.יודע לתת דגשים במקומות החשובים זמין לשאלות ונותן מעצמו 100% בהחלט ממליץ עליו ואני כנראה אחזור אליו בקורסים הבאים

01/07/2019
שתף:
א
אופק

היותו של גל מורה מצוין, באה בשיעורים שלנו לידי ביטוי בהבנה מעמיקה של החומר הנלמד(וכן, קצת הסבר מעבר לחומר הנלמד), דבר אשר הביא לכך שאהבתי את המקצוע, וכן לשיפור ניכר בציון. אמליץ בחום על גל כמורה פרטי,לא רק בהבנתו של החומר, אלא גם על היחס אל התלמיד.

06/06/2019
שתף:
ת
תום

אין ספק שגל מורה מצויין! כשהגעתי לגל בתחילת כיתה יא לשיעורי פיזיקה לא תיארתי לעצמי שהמורה הפרטי שלי יגרום לי להתאהב במקצוע. כל שיעור עם גל הוא מעניין ומעשיר. גל יודע להעביר את החומר בצורה הטובה ביותר בכך שהוא משלב בצורה מדהימה את הפיזיקה בפאן התיאורתי ובפאן המעשי - דבר שגרם לי להבין את החומר הנלמד בצורה הטובה יותר. בנוסף, גל הקנה לי ביטחון במקצוע ושיטות לימוד שתרמו לי רבות במהלך הלימודים.

28/05/2019
שתף:
י
יובל

מורה מצויין, יודע להכין בצורה יסודית ואפקטיבית. מפתח יכולות חשיבה הבנה אמיתיות של החומר. מומלץ בחום!

28/05/2019
שתף:
ש
שני

הגעתי אל גל לקראת בגרות 5 יחל במתמטיקה שאליה ניגשתי ללא שום ניסיון מתמטי קודם. גל מורה מסור, אכפתי ומקצועי ביותר. מנגיש את החומר, מבהיר לחלוטין מה שלא ברור אך יחד עם זאת מאתגר אותך כל הזמן ועוזר לך לבנות יכולת חשיבה מחוץ לקופסא. שבינינו זה הכי חשוב. למדתי עם גל תקופה ארוכה שבמהלכה התפתחתי, בניתי בטחון והצלחתי בתחום שלעולם לא הייתי מאמינה שאוכל להצליח בו. ממליצה בחום ומבטיחה שלא תתאכזבו!

21/05/2019
שתף: