מורה פרטי גל גרוסמן

מורה פרטי גל גרוסמן

פיסיקה ומתמטיקה מפיסיקאי, פרונטלי/אונליין, לתלמידים וסטודנטים - מהנדסים, פיסיקאים, כימאים, ביולוגים, מדעי המח, מכינות...

מבית יהושע. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

תואר ראשון בפיסיקה בהצטיינות והמשך לימודי תואר שני באוניברסיטת ת"א. כפיסיקאי, יש לי אהבה טבעית והבנה עמוקה בנושא ואני מעביר אותה בשיעור. אני מתמקד בפיתוח החשיבה, ההבנה, הדמיון ואנליטיות של מצבים תוך דגש על הדגמות ותרגול רב. - לסטודנטים - לתלמידי תיכון ותלמידי מופת - עזרה בעבודות ופרויקטים - חיזוק ותמיכה בלימודים - הכנה למבחנים, בגרויות ומבחני אקדמיה - ליחידים וקבוצות קטנות כרגע השיעורים מתקיימים online בלבד, באמצעות מסך האייפד שלי שמשתקף על המסך שלכם (אין צורך במצלמה). בסוף השיעור תקבלו למייל PDF והקלטת וידאו-אודיו של השיעור. מקבל תשלום במזומן, אפליקציית ביט ופפר-פיי. מוציא קבלות.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שרונה

הגעתי לגל במכינה להנדסה שעברתי אותה הרבה בזכותו קשוב ומסביר את החומר נהדר, גם השנה הראשונה לתואר בפיזיקה 1 עברתי בציון מדהים של 93. תודה גל

06/07/2020
שתף:
י
יעל

גל מורה מעולה, הגעתי עם הבנה בסיסית מאוד של החומר ובעזרתו עכשיו אני מסיימת על ציון שאני גאה בו מאוד. הוא מאוד סבלני ומסביר בגובה העיניים גם השיעורים המקוונים היו לא פחות אפקטיביים ממליצה בחום

12/06/2020
שתף:
N
Netanel

מורה תותח ,סבלני ,קשוב ,מביא דוגמאות מהחיים ששום מורה אחר לא היה חושב להביא ,ומצליח לגרום לחומר להיות הרבה יותר מעניין וידידותי .

03/06/2020
שתף:
A
Arielle

גל הוא מורה מעולה. סבלני, קשוב ומסביר בצורה ברורה ועניינית. הוא עזר לי להתמודד ולהצליח בשיעורי פיזיקה במכינה, ובזכות העזרה שלו עברת את מבחן הקבלה לבית ספר לרפואה בחול

27/05/2020
שתף:
ש
שי

מורה מצויין! בקיא מאוד בחומר, מסביר בסבלנות. באופן אישי מלמד אותי ביומכניקה והתוצאות מעולות.

06/04/2020
שתף:
K
Koral

הכרתי את גל אחרי שלגמרי איבדתי אמון בהצלחה שלי בפיסיקה. אתחיל בזה שלא רק שהוא גרם לי להאמין בעצמי בחזרה, הוא לימד את החומר בצורה כל כך מעניינת שהוא גרם לי לחשוב פעמיים האם להחליף את לימודיי ההנדסה שבחרתי בלימודי פיסיקה. אין הרבה מורים כמו גל - מעבר לעובדה שהוא מלמד בצורה מדהימה,מעניינת ומאתגרת יחדיו! הוא בן אדם מדהים עם לב ענקי ואישיות מהממת! פשוט כיף לפגוש מורים כאלה בדרך שמעשירים אותך בהרבה מעבר! תודה על הכל ! פשוט תודה !

02/04/2020
שתף:
ד
דקל

גל רציתי להגיד לך ממש תודה על הכל .. עכשיו שאני יודע שמועד ב ממש לא על הפרק אז אני חייב להגיד שאני מאחל לכל מכללה או אוניברסיטה שתגיע להרצות שם כי מעולם פיזיקה לא הייתה כל כך פשוטה וברורה כמו שהצלחת להעביר בדרך שלך, תודה רבה על הכל! ותמשיך לגרום לתלמידים להצליח יותר ממה שהם חושבים אפילו!

25/02/2020
שתף:
נ
נועה

מורה תותח. מסביר ממש טוב ולעומק. הצלחתי להבין ולראות את הדברים ממש טוב בזכותו ולהצליח אחר כך בעצמי

11/02/2020
שתף:
ר
רבנסרי

גל לימד אותי שני קורסים בפיזיקה ברמת אקדמיה מא' עד ת' לאורך הסמסטר ובהכנה למבחן ועזר לי המון! העביר את החומר בצורה ברורה מאוד ויסודית שלא נתקלתי בה לפני. מורה אכפתי וסבלני, שמתעקש על הבנה מעמיקה של החומר עד הסוף, ומביא לתוצאות! ממליצה בחום !!

02/10/2019
שתף:
ע
עידן

הגעתי לגל לאחר ניסיון לא מוצלח בקורס בפעם הראשונה. והוא הכין אותי בפעם השניה שחוויתי את הקורס (הגעתי ללא למידה למבחן כלל) למבחן ב6 שיעורים תוך כדי דגש על הבנה מוחלטת שלי בחומר. גל מעביר את החומר בצורה הכי ברורה שנתקלתי בה בפער.

06/08/2019
שתף: