מורה פרטי גיל כהן

מורה פרטי גיל כהן

מהנדס תוכנה מנוסה עם סבלנות רבה, המלמד בצורה מסודרת ומוחשית ✎ על מנת שבסופו של דבר כל נושא מעורפל יתפס כקל להבנה (★★★★★)

בן 37. מרמת גן - גבעתיים. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪180 לשעה בבית המורה
₪180

קצת עליי

היי שלום לכולם, בוגר אוניברסיטת בן גוריון (לפני כ-9 שנים),מהנדס הייטק בתעשייה ומלמד ומנחה סטודנטים רבים במקצועות הליבה של קורסים מגוונים בתארי הנדסה,מדעי המחשב,ותארים מתקדמים. מלמד ++C/C בהנאה ועם המון רצון לסייע ולהמחיש את החומר הנלמד באמצעות איורים על דף נייר וסקריפטים. מלמד R,SQL ו-Python וכל הנושאים הקשורים ל-Big data ו-Data analytics. בעל חיבה ל-Linux, מעודד את הסטודנט לשאול שאלות רבות במהלך השיעור, מקנה כלים הכרחיים לפתרון שאלות ממבחנים ולהשלמת מטלות התכנות. מלמד סטודנטים מאוניברסיטאות (חיפה, טכניון, תל-אביב, בר-אילן, בן גוריון, ירושלים,אריאל והאונ' הפתוחה),כמו כן גם ממכללות (מכללה למנהל,קריית אונו, HIT, IDC,אפקה, אקדמית יפו,שנקר). לשים ❤-הנחה 20% ניתנת לזוג סטודנטים שמגיעים יחד!

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רי

גיל מורה מדהים ואכפתי, מסביר בצורה ברורה וממוקדת. הוא עזר לי מאוד להבין את החומר. ממליצה בחום !! תודה רבה

31/03/2020
שתף:
א
אינסה

גיל מורה מעולה מקצועי ואדיב! לאחר שהתיאשתי מהחומר של שפת התכנות r וללא כל כיוון איך אסיום את פרויקט הגמר שלי מצאתי את גיל! בהתראה קצרה קבענו למספר מפגשים שבעזרתו הכל נראה הרבה יותר פשוט ומובן. ממליצה בחום!

30/03/2020
שתף:
ד
דר

מורה נהדר ואדם מקסים, קשוב ואינטליגנט, שגם מסביר באופן נהיר, מסודר ומעניין, וגם מקפיד להלהיב על נושאי הלימוד ולעודד סקרנות וחקרנות בכל הזדמנות :) נעזרת בגיל לצורך לימוד של עיבוד תמונה באמצעות opencv ו-python ומבסוטה רצח. ממליצה בחום!

25/03/2020
שתף:
ע
עומר

גיל מורה מעולה!!! מסביר באכפתיות רבה ובסבלנות יוצאת דופן, סוגר דיי מהר ובקלילות את הפינות הסבוכות והבעייתיות. פניתי אל גיל שכבר הייתי דיי מיואש ממש באמצע הדודקטורט בפתרון ותכנות מודלים לא ליניאריים לתחום שבו אני עוסק. לא תיארתי לעצמי איך אחרי שיעור הכל כבר יהיה מופשט ברור והכי חשוב יעיל ובקפדנות רבה. מומלץ בחום.

25/03/2020
שתף:
ז
זואי

גיל מורה מצויין , הראה נכונות ללמד ובזמן הקצר שהיה לי ולחברתי הספיק ללמד אותנו והביא אותנו להבנה מלאה של החומר . בתוכנת ה r בסטטיסטיקה . ממצליצה בחום !!

19/03/2020
שתף:
י
יותם

באתי לגיל לאחר שבמועד א בשפת תכנות C קיבלתי 0 עגול, בזכות גיל ושיטת ההוראה המאוד נוחה וטובה שלו, קיבלתי 77 סופי בשפת תכנות שיא במספר של כמה מפגשים בלבד מומלץ מאוד!

14/03/2020
שתף:
נ
נריה

גיל מורה פשוט מצויין. כל ההתנהלות שלו מקצועית לחלוטין מהרגע הראשון. מכין את החומר לפני השיעור, מסייע בכל שאלה ומעל הכל מעביר את החומר בצורה ברורה וסבלנית.

13/03/2020
שתף:
ד
דניאל

גיל מורה נהדר, סבלני ואיכותי, הגעתי אליו מבוהל והוא הרגיע אותי והכיל את הקשיים וחוסר ההבנה שלי. הוא מורה מקצועי ונעים . בנוסף הוא האמין בי ודירבן אותי להצליח.

11/03/2020
שתף:
M
Melo

I needed help understanding R, and I had the pleasure of learning from Gil. He is incredibly knowledgeable and helpful. He went above and beyond to ensure that I understood the material , in a patient manner. I can now confidently say that I have a better understanding of the material. I highly recommend Gil, excellent teacher!

03/03/2020
שתף:
א
אורי

מורה מהטובים שלמדתי אצלו!! מלמד מדהים וסגר לי חומר של קורס שלם בשני מפגשים. מסביר את החומר בצורה פשטנית ובעזרת דוגמאות שעוזרות להבין את הנלמד

23/02/2020
שתף: