דלג על הניווט
מורה פרטי גיל כהן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1983
אזור מגורים: 
רמת גן - גבעתיים
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בן גוריון
משפט מפתח: 
מהנדס תוכנה מנוסה עם סבלנות רבה, המלמד בצורה מסודרת ומוחשית על מנת שבסופו של דבר כל נושא מעורפל יתפס כקל להבנה.
תיאור המורה הפרטי: 
היי שלום לכולם שמי גיל, בוגר מאוניברסיטת בן גוריון (לפני 8 שנים), עובד במהלך שמונת השנים האחרונות בתעשיית ההייטק כמהנדס תוכנה. במסגרת העבודה מקודד ב-C , וב-++C, וב-Python בלינוקס :) עם זאת עוד מלימודיי העברתי שיעורים פרטיים רבים לסטודנטים. במהלך השיעורים נוהג לאייר המון תוך הבאת דוגמאות, על מנת להמחיש את הנושא המדובר באופן יעיל. במידה ויש צורך להמחיש חומר תיאורטי, נעזר במחשב על מנת לסמלץ את הפתרון באמצעות כתיבת סקריפטים ב-Python. חובב Linux מושבע וקוד פתוח, ונלהב להסביר כל נושא שאינו ברור. חשוב לי עד מאוד הצלחתו של התלמיד/ה,ומעודד את הסטודנט/ית לשאול כמה שיותר שאלות על מנת לחזק אותו/ה בסוגיה שבה מתקשה.מנחה ומלמד סטודנטים רבים מאונ' (ת"א, בר-אילן, בן גוריון) וכן ממכללות.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להנדסת חשמל - מבוא למחשבים
מורה פרטי להנדסת תקשורת - רשתות תקשורת, רשתות תקשורת 2
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - הכנה לבגרות 5 יח"ל, C, Python, Cpp, שפת R, אלגוריתמים, בסיסי נתונים, מבוא למדעי המחשב, מבני נתונים, מערכות הפעלה, עקרונות שפות תכנות, VB
מורה פרטי למתמטיקה - 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, קומבינטוריקה
מורה פרטי לתוכנות Office - Excel, Visio
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, חולון - בת ים, פתח תקוה והסביבה, רעננה - כפר סבא, בקעת אונו
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
140 - בבית המורה
תגובות: 
5
23/03/2019, ניסים, 37
4
גיל מורה בחסד עליון מעביר את החומר בצורה מעולה , עובד בקצב שמתאים ליכולת הלימוד, זמין תמיד לשאלות , בעל ידע עצום במגוון נושאים. ממליץ מכל הלב !!!
5
18/02/2019, עודד
10
הגעתי לגיל לקבלת עזרה בלמידה לראיונות עבודה. גיל בעל ידע ונסיון רב וזה ניכר בשיעורים איתו. פגשתי מורה משקיען אנושי ואכפתי, שההצלחה שלי מאוד חשובה לו. הוא עזר לי להאמין בעצמי, שאוכל לעבור בהצלחה ראיונות, וכך היה!
5
07/01/2019, שרון, 28
2
מורה מאוד מקצועי ועם המון סבלנות. משקיע מאוד גם בהכנת השיעור לפני וגם אחרי. חשוב לו מאוד שאבין עד הסוף את החומר. מומלץ מאוד!
5
02/01/2019, ליאון
מעל 10
איכותי ביותר, מדגיש את חשיבות התיאוריה והמתמטיקה של התכנות, מלמד דברים חדשים ובא לכל שיעור מוכן ובעל מוטיבציה לעזור לתלמידיו להצליח. שומר על קשר רצוף לא רק בזמן השיעורים. ומוכן להשקיע את מלוא המאמץ בשביל לגרום לתלמידיו להצליח.