דלג על הניווט
מורה פרטי גיל כהן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1983
אזור מגורים: 
רמת גן - גבעתיים
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בן גוריון
משפט מפתח: 
מהנדס תוכנה מנוסה עם סבלנות רבה, המלמד בצורה מסודרת ומוחשית על מנת שבסופו של דבר כל נושא מעורפל יתפס כקל להבנה.
תיאור המורה הפרטי: 
היי שלום לכולם שמי גיל, בוגר מאוניברסיטת בן גוריון (לפני 9 שנים), עובד בתשע השנים האחרונות בתעשיית ההייטק כמהנדס תוכנה. במסגרת העבודה מקודד ב-C , ב-++C, ב-Python ו-Big Data :) עם זאת עוד מלימודיי העברתי שיעורים פרטיים רבים לסטודנטים. במהלך השיעורים נוהג לאייר המון תוך הבאת דוגמאות, על מנת להמחיש את הנושא המדובר באופן יעיל. במידה ויש צורך להמחיש חומר תיאורטי, נעזר במחשב על מנת לסמלץ את הפתרון באמצעות כתיבת סקריפטים ב- Bash ,Python וב-R. חובב Linux מושבע וקוד פתוח, ונלהב להסביר כל נושא שאינו ברור. חשוב לי עד מאוד הצלחתו של התלמיד/ה,ומעודד את הסטודנט/ית לשאול כמה שיותר שאלות על מנת לחזק אותו/ה בסוגיה שבה מתקשה.מנחה ומלמד סטודנטים רבים מאונ' (ת"א, בר-אילן, בן גוריון, הפתוחה) וכן ממכללות.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להנדסת חשמל - מבוא למחשבים
מורה פרטי להנדסת מערכות מידע - בינה מלאכותית, כריית נתונים, מבוא לתקשורת נתונים
מורה פרטי להנדסת תעשיה וניהול - יסודות מבנה נתונים, רגרסיה לינארית
מורה פרטי להנדסת תקשורת - רשתות תקשורת, רשתות תקשורת 2
מורה פרטי לכלכלה - אקונומטריקה, מחשבים לכלכלנים, סטטיסטיקה לכלכלנים
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - הכנה לבגרות 5 יח"ל, C, Python, VB, Cpp, שפת R, אלגוריתמים, בסיסי נתונים, מבוא למדעי המחשב, מבני נתונים, מערכות הפעלה, עקרונות שפות תכנות, תכנות מערכות
מורה פרטי לסטטיסטיקה - רגרסיה לינארית
מורה פרטי למתמטיקה - 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, קומבינטוריקה
מורה פרטי לתוכנות Office - Excel, Visio
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, חולון - בת ים, פתח תקוה והסביבה, רעננה - כפר סבא, מושבים במרכז
ערי לימוד: 
רמת השרון, גבעת שמואל, תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, בת ים, חולון
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
מלמד, ומנחה קבוצות סטודנטים על מנת שיגיעו למבחנים עם הבנה ושליטה אבסולוטית בחומר הנלמד! ** לתשומת לבכם: הגעה בקבוצה מקנה הנחה שתינתן לכל סטודנט בקבוצה! **
מחירון מורה פרטי
140 - בבית המורה
תגובות: 
5
17/05/2019, דנה, 22
8
גיל הוא המורה הכי טוב שהיה לי! הוא סבלני, יודע את החומר פרפקט ויודע להעביר אותו בצורה הכי טובה שיש. תמיד מגיע עם חיוך ותמיד עזר לי גם עם שאלות מעבר לשיעור עצמו בזמנו הפנוי.
5
07/04/2019, אודי
3
גיל הוא מורה מעולה, מסביר בצורה ברורה ובהירה את החומר מקנה הבנה וכלים להתמודד עם המשימות. בעל יכולת נדירה ללמד באופן מרתק שיטתי ומקצועי. חדור מוטיבציה לעזור מגיע מוכן לשיעור ועונה בחפץ לב על כל שאלה. מעבר לכך, משרה אווירת לימוד טובה. מומלץ מאוד.
5
23/03/2019, ניסים, 37
4
גיל מורה בחסד עליון מעביר את החומר בצורה מעולה , עובד בקצב שמתאים ליכולת הלימוד, זמין תמיד לשאלות , בעל ידע עצום במגוון נושאים. ממליץ מכל הלב !!!
5
18/02/2019, עודד
10
הגעתי לגיל לקבלת עזרה בלמידה לראיונות עבודה. גיל בעל ידע ונסיון רב וזה ניכר בשיעורים איתו. פגשתי מורה משקיען אנושי ואכפתי, שההצלחה שלי מאוד חשובה לו. הוא עזר לי להאמין בעצמי, שאוכל לעבור בהצלחה ראיונות, וכך היה!
5
07/01/2019, שרון, 28
2
מורה מאוד מקצועי ועם המון סבלנות. משקיע מאוד גם בהכנת השיעור לפני וגם אחרי. חשוב לו מאוד שאבין עד הסוף את החומר. מומלץ מאוד!
5
02/01/2019, ליאון
מעל 10
איכותי ביותר, מדגיש את חשיבות התיאוריה והמתמטיקה של התכנות, מלמד דברים חדשים ובא לכל שיעור מוכן ובעל מוטיבציה לעזור לתלמידיו להצליח. שומר על קשר רצוף לא רק בזמן השיעורים. ומוכן להשקיע את מלוא המאמץ בשביל לגרום לתלמידיו להצליח.