מורה פרטי  גונן  ויזל

מורה פרטי גונן ויזל

היכנסו לעולם הקצב וגלו את סודות הנגינה ! נגן מקצועי ומורה בעל נסיון רב מתמחה בדרבוקה וקחון . שיעור נסיון בחצי מחיר

בן 46. מאזור המרכז. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
₪190 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-190

קצת עליי

שלום אני גונן, מורה בעל נסיון עשיר לכל הגילאים והרמות. אני מלמד כיום קבוצות דרבוקה במסגרת פרויקט "סולמות" של הפילהרמונית הישראלית ובמרכזי הצלחה בראשל"צ ובמרכז שטיינברג חולון. אני מוסיקאי פעיל המתמחה בקחון ובדרבוקה בהרכבים של מוסיקה ערבית (קאראר ,אמין סייג ועוד ) והשתלמתי אצל איתמר דוארי, האחים חוויאר וישראל קאטומבה . אשמח להכניס גם אתכם לעולם הנפלא של הקצב בשיטת ההוראה שלי: ** גישת הוראה המותאמת לכל תלמיד בתהליך אישי וסבלני ** טכניקות נגינה ייחודיות ואותנטיות (כמו שעושים המקצוענים) ** תוצאות מהירות ! בתוך מספר שיעורים אתם כבר מנגנים, ויודעים אפילו לאלתר ולנגן סולו !

הוספת תגובה

ביקורות

א
אושר

לומד אצל גונן כפעם בשבוע כבר כמה חודשים, מורה מצויין ומומלץ בחום. מתאים את קצב הלימוד והסגנונות אל התלמיד, תמיד סבלני ומקצועי. הופך את הלמידה לכיפית ורואים התקדמות מהר מאוד!

09/01/2020
שתף:
א
אלעד

הגעתי לגונן ממקום סקפטי אך משיעור לשיעור אני רואה שיפור שממשיך ועולה בהתמדה. כל זאת בזכות מקצועיות רבה ובלתי מתפשרת של גונן, ההשקעה, הרבה סבלנות והבנה של הצד הלומד. הגעתי מתוך עניין של הנאה לצלילי הדרבוקה ובהחלט אני נהנה משיעור לשיעור. ממליץ בחום!

07/10/2018
שתף:
י
יובל

ברצוני להודות לגונן המורה על הסבלנות שיש לו כלפי . על הידע הנרחב שהוא מפגין ועל המיקצועיות בתחום הדרבוקה. תוך שבועות ספורים למדתי מגוון מקצבים ולנגן סולו.חיפשתי שיעורים למען ההנאה בלבד ,אבל עם גונן גילתי ממש עולמות חדשים של מוסיקה וניגון. מחכה כל שיעור לדעת מה אלמד הפעם בהצלחה לכולם

07/06/2017
שתף: