דלג על הניווט
מורה פרטית גוני ויט
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1984
אזור מגורים: 
אזור השפלה והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - חיפה
משפט מפתח: 
בוגרת תואר שני בלקויות למידה, מאמינה בלימוד מותאם ואישי. הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה, קריאה, כתיבה, ארגון זמנים ועוד...
תיאור המורה הפרטי: 
שיעורים פרטיים לילדים ולסטודנטים/ מבוגרים בתחומים: הוראה מתקנת (מותאמת), מיומנויות קריאה וכתיבה, אסטרטגיות למידה לבחינות, אסטרטגיות התנהלות בבחינות, כלים לניהול וארגון זמנים, תוכנות אופיס, לימוד הקלדה מהירה, שימוש ביישומים ובתוכנות אינטרנטיות, כגון, תוכנות השמעה באנגלית ובעברית, ועוד. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני באבחון וטיפול בלקויות למידה (בוגרת בהצטיינות). לאחר הכשרה מקיפה וצבירת ניסיון רחב בסיוע פרטני וקבוצתי לילדים ולמבוגרים. מאמינה בהתאמת תכנית עבודה אישית לכל אחד. לבוגרים מביניכם שקוראים את המודעה הזו - לעולם זה לא מאוחר מדי ללמוד וליהנות מכלים להתנהלות יעילה יותר :-) **אפשרות לקיים שיעורים גם בחופש הגדול או בחופשות אחרות** בהצלחה!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להבעה - יסודי, חטיבת ביניים
מורה פרטי להוראה מתקנת - כתיבה, קריאה, יכולת כללית
מורה פרטי להכנה למיצ"ב - עברית
מורה פרטי לעברית - יסודי
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - הבנת הנקרא, יסודי, כתיבה אקדמית, מבוגרים
מורה פרטי לשיעורי בית - עברית, אחר
מורה פרטי לתוכנות Office - Excel, Outlook, Power Point, Word
אזור לימוד: 
גדרה יבנה והסביבה, מושבים בשפלה, נס ציונה - רחובות, מושבים בדרום
ערי לימוד: 
נס ציונה, רחובות, כפר בילו, גבעת ברנר
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
סדנאות במסגרת קבוצה קטנה בתחומים: 1) כלים לניהול וארגון זמנים (מיועד למבוגרים). 2) אסטרטגיות למידה למבחנים (מיועד לילדים/ בני נוער/ סטודנטים).
מחירון מורה פרטי
120 - טווח מחירים 120-140, כתלות בסוג השיעור
140 - טווח מחירים 120-140, כתלות בסוג השיעור
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
09/09/2018, מור, 27
מעל 10
התחלתי לעבוד עם גוני לאחר קשיים שהצטברו לי במהלך לימודי לתואר הראשון באוניברסיטה. קיבלתי בעזרתה כלים רבים לשיפור יכולת הלמידה העצמית שלי ביחד עם ייעול לוח הזמנים האישי והעמוס איתו התמודדתי. השיעורים היו נעימים ויעילים מאוד, אכן הניבו תוצאות מעולות והציונים השתפרו בהתאם מומלצת בחום גם לגדולים!
5
07/06/2018, מיטל, 43
מעל 10
גוני מלמדת את הבת שלי מזה כמה שנים. היא מורה מקצועית ויסודית. הבת שלי הצליחה להתקדם במיומנויות השפה ובכלל בזכות השיעורים המותאמים והחוויתיים. גוני מגלה אכפתיות גם במה שקורה מחוץ למסגרת בית הספר. ממליצה בחום למי שזקוק לשיעורי הוראה מותאמת. מיטל
5
03/11/2017, אורית, 63
מעל 10
גוני מורה מקסימה. שמחה שהגעתי אליה אחרי ניסיונות רעים אחחרים. לבת שלי בעיה בשפה וקריאה. אבחנו. היא התחברה אליה ועד היום מחכה לשיעורים שלה. זה לא מובן מאליו כי לא הסכימה לחזור לשיעורים של מורה אחרת בעיר. גוני עזרה לה לשפר את הקריאה ולהצליח לענות על שאלות כמו שצריךלבד. היא אפילו גרמה לה להסכים לקרוא ולתרגל בבית... והסבירה לי מה חשוב שנעשה גם בבית. ממליצה מאוד.