דלג על הניווט
מורה פרטית ג'ודי צאיג
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
נתניה והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
אקדמאית מומחית להוראת הנגינה בפסנתר אקורדיון קלידים וכינור. 35 שנות נסיון עם כל גיל, שיטה מוכחת ומהירה למבוגרים ונוער.
תיאור המורה הפרטי: 
האם תמיד חלמת לנגן בפסנתר-אקורדיון-קלידים? מתאים גם כמתנה חוויתית ליום הולדת. תחושות הישג ואושר, הרגשת הערכה עצמית גבוהה לימוד שירים מנגינות ויצירות יפות שיטה ברורה ומהירה! המלצה מאת ד"ר מרים וורנר: "לכל המתלבטים! בגיל 50 החלטתי ללמוד פסנתר ללא שום ידע קודם מצאתי בג'ודי מורה מקצועית, עם שיטה מותאמת למבוגרים שביננו. נעימה, סבלנית. יחד עם זאת לא מוותרת ויורדת עד לפרטים הכי קטנים , כי חשוב לה לבנות בסיס טוב מהתחלה ואני מעריכה אותה על כך. השעורים בנויים בצורה הגיונית ברמת קושי עולה מותאמים ליכולות המתפתחות. ג'ודי מעודדת ומעבירה אליך את האמון בעצמך. העיקר ליהנות מהדרך, מהתהליך. אז אל תתלבטו! יוצא מזה רק טוב!" ד"ר ורנר מרים מנהלת יחידת אולטראסאונד מרכז רפואי ב"ח מאיר
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אורגן, אורגנית, אקורדיון, כינור, פיתוח שמיעה, פסנתר, קריאת תווים, תאוריה
אזור לימוד: 
הוד השרון והסביבה, מושבים בשרון, נתניה והסביבה, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, הוד השרון, כפר סבא, רמת השרון, רעננה, נתניה, עין ורד, עין שריד, אבן יהודה, פרדסייה, צורן-קדימה, תל מונד, בני ציון, תל אביב -יפו, גבעתיים
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
תיאור הדרכת קבוצות: 
דרך נסיונה הרב הצליחה ג'ודי לפתח גישת לימוד ייחודית בעיניי, שמאפשרת לתלמידים להבין מהר מאוד את האספקטים השונים של הנגינה ולקבל בסיס נהדר שמאפשר המשך התקדמות. היא מאוד קשובה לתלמיד, דוחפת כשצריך ומרפה.
תגובות: 
5
25/06/2018, Eli, 51
מעל 10
ההכרות שלנו עם ג'ודי היא למעלה מעשור. ביתי למדה פסנתר עם גודי כ 7 שנים ולימים אני לומד פסנתר כבר שנה רביעית. ג'ודי הינה מורה מקצועית, אכפתית ביותר אשר מלמדת בחדווה רבה עם המון תשומת לב לפרטים הקטנים והחשובים. תמיד נותנת מענה יצירתי לכל בעיה וקושי אשר נוצרים במהלך השיעורים והלמידה עימה הינה מעשירה וחוויתית מאוד. ממליצים בחום רב וכמובן שאשמח לתת פרטים נוספים. בברכה, אלי.
5
13/06/2018, ענבל, 41
מעל 10
לקראת גיל 40 החלטתי להגשים חלום וללמוד לנגן בפסנתר. מעל שנתיים אני ובתי לומדות אצל ג'ודי, מורה מעולה, מנוסה, מקצועית וסבלנית. מעודדת הצלחה והתקדמות מהירה. נהנית מכל שיעור אצלה וממליצה בחום.
Jackie Sopher
הגעתי לג'ודי אחרי הפסקת נגינה ארוכה. בעידודה הצלחתי לקדם את הנגינה שלי. ההסברים שלה מקצועיים וברורים, בזכותה יכולת קריאת התווים שלי השתפרה מאוד. גו'די סבלנית, מקצועית ומקפידה על פרטים ובתור תלמידה היא המורה הכי טובה שיכלתי לבקש. ממליצה בחום! ג'קי.
12/05/2016
Moshe Temst
שלום ג'ודי ! רציתי לדעת אם את מעבירה שיעורים בכינור גם באשדוד?
30/06/2016
Amber Williams
ג`ודי היא מורה רצינית בעלת רקע אקדמי, ידע רב בעולם המוסיקה ונגנית בחסד. גישתה רצינית ובלתי מתפשרת והיא דורשת מחויבות רבה לתהליך הלמידה. יחד עם זאת היא בעלת סבלנות ראויה לציון. בזכותה הגעתי להשגים משמעותיים על אף העובדה שהתחלתי לנגן בגיל הבגרות. אם גם אתם רוצים להגשים חלום וללמוד לנגן, או להתקדם הרבה ברמה, אני ממליצה עליה ביותר." מיה רביב אבן יהודה.
21/10/2016
שון ירמייב
מה המחיר דל שיעור בכינור . ילדה בת 9 היא לומדת בקנדה בחודש מרץ היא מגיע לישראל ואנחנו צריכים מורה . It is my mail. Innairmiyaev@gmail.com
12/12/2016