מורה פרטית ג'ודי צאיג

מורה פרטית ג'ודי צאיג

אקדמאית מומחית להוראת הנגינה בפסנתר אקורדיון קלידים וכינור. 35 שנות נסיון עם כל גיל, שיטה מוכחת ומהירה למבוגרים ונוער.

מנתניה והסביבה. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
מלמד בבית המורה

קצת עליי

האם תמיד חלמת לנגן בפסנתר-אקורדיון-קלידים? מתאים גם כמתנה חוויתית ליום הולדת. תחושות הישג ואושר, הרגשת הערכה עצמית גבוהה לימוד שירים מנגינות ויצירות יפות שיטה ברורה ומהירה! המלצה מאת ד"ר מרים וורנר: "לכל המתלבטים! בגיל 50 החלטתי ללמוד פסנתר ללא שום ידע קודם מצאתי בג'ודי מורה מקצועית, עם שיטה מותאמת למבוגרים שביננו. נעימה, סבלנית. יחד עם זאת לא מוותרת ויורדת עד לפרטים הכי קטנים , כי חשוב לה לבנות בסיס טוב מהתחלה ואני מעריכה אותה על כך. השעורים בנויים בצורה הגיונית ברמת קושי עולה מותאמים ליכולות המתפתחות. ג'ודי מעודדת ומעבירה אליך את האמון בעצמך. העיקר ליהנות מהדרך, מהתהליך. אז אל תתלבטו! יוצא מזה רק טוב!" ד"ר ורנר מרים מנהלת יחידת אולטראסאונד מרכז רפואי ב"ח מאיר

הוספת תגובה

ביקורות

E
Eli

ההכרות שלנו עם ג'ודי היא למעלה מעשור. ביתי למדה פסנתר עם גודי כ 7 שנים ולימים אני לומד פסנתר כבר שנה רביעית. ג'ודי הינה מורה מקצועית, אכפתית ביותר אשר מלמדת בחדווה רבה עם המון תשומת לב לפרטים הקטנים והחשובים. תמיד נותנת מענה יצירתי לכל בעיה וקושי אשר נוצרים במהלך השיעורים והלמידה עימה הינה מעשירה וחוויתית מאוד. ממליצים בחום רב וכמובן שאשמח לתת פרטים נוספים. בברכה, אלי.

25/06/2018
שתף:
ע
ענבל

לקראת גיל 40 החלטתי להגשים חלום וללמוד לנגן בפסנתר. מעל שנתיים אני ובתי לומדות אצל ג'ודי, מורה מעולה, מנוסה, מקצועית וסבלנית. מעודדת הצלחה והתקדמות מהירה. נהנית מכל שיעור אצלה וממליצה בחום.

13/06/2018
שתף: