מורה פרטית ג'ודי צאיג

מורה פרטית ג'ודי צאיג

אקדמאית מומחית להוראת הנגינה בפסנתר אקורדיון קלידים וכינור. 35 שנות נסיון עם כל גיל, שיטה מוכחת ומהירה למבוגרים ונוער.

מנתניה והסביבה. אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
מלמד בבית המורה

קצת עליי

האם תמיד חלמת לנגן בפסנתר-אקורדיון-קלידים? מתאים גם כמתנה חוויתית ליום הולדת. תחושות הישג ואושר, הרגשת הערכה עצמית גבוהה לימוד שירים מנגינות ויצירות יפות שיטה ברורה ומהירה! המלצה מאת ד"ר מרים וורנר: "לכל המתלבטים! בגיל 50 החלטתי ללמוד פסנתר ללא שום ידע קודם מצאתי בג'ודי מורה מקצועית, עם שיטה מותאמת למבוגרים שביננו. נעימה, סבלנית. יחד עם זאת לא מוותרת ויורדת עד לפרטים הכי קטנים , כי חשוב לה לבנות בסיס טוב מהתחלה ואני מעריכה אותה על כך. השעורים בנויים בצורה הגיונית ברמת קושי עולה מותאמים ליכולות המתפתחות. ג'ודי מעודדת ומעבירה אליך את האמון בעצמך. העיקר ליהנות מהדרך, מהתהליך. אז אל תתלבטו! יוצא מזה רק טוב!" ד"ר ורנר מרים מנהלת יחידת אולטראסאונד מרכז רפואי ב"ח מאיר

חוות דעת

A
Alon

לאחר שנים של למידה חובבנית מהאינטרנט, ולאחר חיפוש מתמשך אחר מורה איכותי, הגעתי לשמחתי הרבה לג'ודי. מהשיעור הראשון היא התאימה את שיטת הלימוד אליי באופן פרטני, מסבירה הכל בנועם ובאופן הכי מקצועי שיכול להיות. מומלץ מאוד!

19/01/2022
שתף:
נ
נועם

לימוד מדהים עם שיטות שמאוד נוח לעבוד איתם למי שמעוניין ללמוד אקורדיון מאוד מומלץ ללמוד אצל ג'ודי בעיקר בזכות שיטת הלימוד

19/01/2022
שתף:
G
Gal

לג׳ודי יש גישה יסודית ונעימה ללימוד פסנתר. החלטתי בגיל 34 לחזור ללימוד לאחר שהפסקתי בגיל 10. ג׳ודי מורה רכה. ממש נעים לי לחזור כל שבוע לשיעור. היא מביאה עימה שנים של נסיון וזה ניכר. ההתקדמות שעשינו משמעותית. ג׳ודי עזרה לי לקבל ביטחון על הפסנתר ולהתמיד. מוקיר תודה על שמצאתי אותה ומאחל לעצמי מורה כמו ג׳ודי בכל תחום. לעוד שנים רבות.

09/01/2022
שתף:
D
David

I've been learning the piano with Judy for five years. She speaks both English and Hebrew and is a patient and understanding teacher. She has a great methodology with years of experience. She's flexible and will adapt to your pace and ability. I have been impressed at my own improvement over the last few years. She has built on my previous knowledge, undid the bad habits I had learnt as a child, and has taken me onward and upward. I highly recommend Judy.

10/09/2020
שתף:
E
Eli

ההכרות שלנו עם ג'ודי היא למעלה מעשור. ביתי למדה פסנתר עם גודי כ 7 שנים ולימים אני לומד פסנתר כבר שנה רביעית. ג'ודי הינה מורה מקצועית, אכפתית ביותר אשר מלמדת בחדווה רבה עם המון תשומת לב לפרטים הקטנים והחשובים. תמיד נותנת מענה יצירתי לכל בעיה וקושי אשר נוצרים במהלך השיעורים והלמידה עימה הינה מעשירה וחוויתית מאוד. ממליצים בחום רב וכמובן שאשמח לתת פרטים נוספים. בברכה, אלי.

25/06/2018
שתף:
ע
ענבל

לקראת גיל 40 החלטתי להגשים חלום וללמוד לנגן בפסנתר. מעל שנתיים אני ובתי לומדות אצל ג'ודי, מורה מעולה, מנוסה, מקצועית וסבלנית. מעודדת הצלחה והתקדמות מהירה. נהנית מכל שיעור אצלה וממליצה בחום.

13/06/2018
שתף: