מורה פרטי אשר ויינשטיין

מורה פרטי אשר ויינשטיין

בואו נהפוך ביחד דברים מורכבים לפשוטים ובהנאה :)

בן 35. מאזור הצפון. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120
 

קצת עליי

שמי אשר ואני פיזיותרפיסט. הדבר שאני הכי אוהב לעשות הוא ללמוד וללמד ואני חושב שאם לא הייתי מטפל, הייתי מורה. כיום אני מתרגל בחוג לפיזיותרפיה באונ' ת"א, מעביר שיעורים פרטיים מזה 4 שנים, לימדתי סטודנטים בעלי לקויות למידה והעברתי מרתונים בתקופת הבחינות. בנימה אישית, יש לי סבלנות אינסופית, יודע להקשיב ולדבר בגובה העיניים, לחבר עם החומר בצורה חווייתית ורואה בהצלחתם של התלמידים שלי את ההצלחה האישית שלי.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אבישי

"קליק/כימיה" בין מורה לתלמיד הם חשובים. עם אשר הקליק הזה נוצר מיידית. אשר לקח את הבן שלנו ,שעובר למסלול לימודים של מצטיינים ,ובזמן מאוד קצר כ 12 שיעורים ,הכין אותו ברמה טובה מאוד ,למבחן הגורלי של הבן. קשוב ,דייקן ,נחמד ,ישר ולעניין, ומגיע לבית התלמיד ! ממליץ בחום !!!

14/01/2019
שתף:
ג
גל

מורה נהדר וסבלני מאוד,מלמד את החומר באופן פשוט וקליל. משקיע מאוד בהבנת החומר הנלמד. נותן מעצמו מלא ומסביר מהניסיון שלו.

28/08/2018
שתף:
א
איתמר

אשר הוא אדם שבא כדי שתבין! זה בעייני המפתח להצלחה,אני תלמיד בעייתי שמנסה להבין כל דבר קטן, סבלנותו של אשר לדבר, הרצון לפרק לגורמים ולהסביר זהו דבר אינו מובן מאליו, ממליץ על אשר בחום באמת שלמה.

18/08/2018
שתף:
ע
עינב

אשר הוא קודם כל בן אדם מעבר להיותו מורה. הוא מסביר את החומר בסבלנות,ברגישות ובנתינה גדולה וברצון שהתלמיד יצליח. לא פשוט ללמוד אנטומיה ופיזיולוגיה עם מגבלת ראייה כמו שלי ואשר האמין בי והראה לי שיש דרכים יצירתיות להצליח בכל מצב. זו הזדמנות טובה לומר לך תודה . תודה על הזכות להכיר אנשים כמוך.

08/04/2017
שתף:
מ
מהא

אשר בחור ומורה מדהים ! בחור חכם ברמות עם המון סבלנות, והדבר הכי יפה שיש אצל אשר זה את היכולת להעביר את החומר הכי קשה בצורה מאוד קלה וברורה! היה מאוד נעים להכיר אותו!

30/03/2017
שתף:
א
אורית

התקשרתי לאשר וביקשתי שייתן לבן שלי שיעורי תיגבור. הבן שלי כבר בשיעור הראשון הבין הכל, התאהב מעל ומעבר במקצוע והציונים שלו התחילו לנסוק. בשנה הבאה הוא כבר רוצה לעשות 5 יחידות בכימיה . אני לפעמים שומעת קצת את השיעור ואני מבינה למה הוא מורה מעולה. הוא מלמד בצורה חוויתית , מובנת, מאתגרת ובעיקר נותן לך להרגיש את אהבתו למקצוע. ממליצה עליו בחום וגם הבן שלי כמובן.

29/03/2017
שתף: