מורה פרטי אלכס רוזנברג

מורה פרטי אלכס רוזנברג

סטודיו ללימוד תופים של אלכס רוזנברג -לימוד ילדים ומבוגרים מתחילים ומתקדמים

בן 38. מקריות. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

אלכס רוזנברג מורה לתופים וכלי הקשה בעל ניסיון של 10 שנים מורה לתופים בקונסרבטריון קריית טבעון ==================================== -מתאים לכל הרמות וגילאים ללא צורך בנסיון קודם -לימוד ילדים עם צרכים מיוחדים -הכנה לבתי ספר למוזיקה -יש אפשרות ללימודי ערב ************************************* השיעורים מתקיימים בסטודיו מאבוזר וממוזג ברח העמלים 34 חיפה (חוצות המפרץ) אפשרות הגעה נוחה באוטובוס ומטרונית הסטודיו מצוייד בשתי מערכות תופים אקוסטיות המאפשרות חווית שיעור חוויתית ופרודוקטיבית ************************************* בוא לגלות את עולם הקצב!

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עליזה

לפני שלושה חודשים , הבן שלי התחיל ללמוד נגינה על תופים אצל אלכס. לאלכס יש סבלנות וגישה מדהימה לילדים , עונה לכל שאלה והתעניינות מצד הילד בחיוך ובחוש הומור... כל זה, בלי להתפשר על מקצועיות.

30/05/2019
שתף:
י
ישראל

אלכס מורה יסודי ומנוסה, משלב נכון בין הקפדה על יסודות וקריאת תווים, לבין הנאה ופאן, כייף

29/11/2018
שתף:
נ
נעמה

אין על אלכס , אלכס מלמד את הבן שלי תופים, והגידה שלו לילדים מדהימה. הוא מאד סבלני וקשוב. ומצד שני לא מוותר על כל המכלול שנקרא "נגינה" תווים וכו' ממליצה בחום לכל

01/11/2018
שתף:
א
איל

אלכס מורה נהדר, מקצועי, רציני, מצחיק ו״זורם עם רצונות התלמיד״ ללא התפשרות על אייכות הלימוד. אני לומד אצלו כשלושה חודשים ומאוד מרוצה!

31/10/2018
שתף: