מורה פרטי אלון  שפירא

מורה פרטי אלון שפירא

דוקט׳ ב-Data Sci, מורה מנוסה בסטט׳/ניתוח נתונים, מודלים, למידת מכונה, R, Python, סיוע בתיזה, תכנון מחקר.שיעורים OnLine

בן 47. מתל אביב -יפו. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪200 לשעה בבית המורה
₪200

קצת עליי

מורה מנוסה, בעל ידע רחב במדעים מדוייקים: מתמטיקה, סטטיסטיקה, תכנות, מדע התונים Data Science, כולל פיתוח אלגוריתמים, למידת מכונה ואנליזה מרוכבת. בעל ניסיון בליווי סטודנטים לתואר ראשון/שני/דוקטור בהגשת הצעות מחקר,מומחה בתחום DATA SCIENCE, ניתוח נתונים וניסוח שאלות מחקר, בעל גישה חדישה ללימוד והבנת החומר, יכולת גבוהה בהבנה מהירה של נושאי מחקר במדעי מדוייקים, מדעי חברה, רוח כאחד. בעל גמישות ויכולת הקשבה והבנת הצרכים. מקצועות לימוד: סטטיסטיקה, הסתברות, מתמטיקה, מדעים מדוייקים, מקצועות מנהל עסקים, תכנות מחשבים, תוכנות סטטיסטיות (PYTHON, , RapidMiner, SPSS, MATLAB ,R וכד' ) רקע: דוקטורנט לסטטיסטיקה, מנתח נתונים, DATA SCIENTIST,

ערי לימוד

חוות דעת

פ
פרופיל

אלון סייע לי ואף הדריך בהגשת עבודת גמר במסגרת לימודי תואר. הגעתי אליו עם מגבלת זמן, ועם דרישות סף מקשות תוך שברשותי ידע בסיסי ביותר ובסיס נתונים לוקה בחסר. אלון הגדיר מחדש את הנושא תוך עמידה בדרישות סף ובאילוצי הזמן. לאלון ידע מקיף במגוון התמחויות ואף יכולת התמצאות בנושאים חדשים ולמידה אוטודידקטית, בנוסף התמצאות נסיון וידע בתכנות. בעבודה קיבלנו ציון מכובד מאוד יחסית לאילוצי הזמן ולעמידה בדרישות שהוגדרו מראש עי המנחה. מודה לאלון יום יום שבזכותו לא פתחתי שנת לימודים נוספת.

26/06/2023
שתף:
D
Dana

לקראת סיום הדוקטורט שלי הייתי צריכה ללמוד גם להשתמש בR, ממש לא ידעתי כיצד לגשת לזה ולא הייתה לי פניות לכך. במספר שיעורים מרוכזים אלון עזר לי להתמקד ולהבין במהרה איך להגיע לאן שצריכה. מהפן הטכני הבסיסי ביותר, למחשבה לעומק על המודלים, אופן בנייתם וכיצד להסביר את הממצאים. ניכר כי מדובר במורה עם ידע נרחב שבאמת מנסה לעזור לתלמיד להצליח בעצמו

22/04/2022
שתף:
א
אורי

אלון מורה מעולה בעל ידע נרחב וסבלנות מרובה. למדתי אצלו שפת R וחשתי שליטה טובה מאד בשפה בסיום השיעורים. מומלץ ביותר

17/04/2022
שתף:
a
avner

אלון עזר לי לעשות עבודת גמר בR. הכווין אותי והדריך אותי גם בכתיבת הקוד וגם עיונית במודל עצמו. הגמישות והאופן בו אלון העביר את השיעורים היו מעולים.

13/04/2022
שתף:
א
אסיף

הגעתי לאלון עם פרויקט מאוד לא פשוט בR ואם פער לימודי שהיה לי עקב מילואים . מצאתי מורה מומחה בדאטא סיינס עם זיקה חזקה לעולם התעסוקה. אלון פינה מהזמן שלו בהתראה קצרה וליווה אותי להצלחה. הבנתי את החומר ובשלב מסוים טפילו נהנתי מכך שאני מצליח בכוחות עצמי. אלון הוא לא המורה הרגיל שמי שעשה שיעורים פרטיים בעבר פוגש לרוב, הוא מגניב ויחודי ושם הכוח שלו. וכמובן שהידע שלו גבוה ולא מושפע מהסגנון .

13/04/2022
שתף:
K
Keren

סטודנטית לתואר שני מחקרי בעברית, הגעתי לאלון דרך האתר לפני שנתיים ללימודי ניתוחי השרדות וspss, בהמשך אלון סייע לי רבות בניתוחים הסטטיסטיים לתזה המדעית שכתבתי. המקצועיות, הסבלנות,הזמינות ובעיקר ההכוונה המדוייקת והאכפתיות לכל פרט של אלון עזרו לי מאוד לסיים את התזה שלי , הגעתי לתוצאות ברמה גבוהה מאוד. אין לי דרך להודות לאלון על העזרה מלבד להמליץ לכם באהבה רבה ! קרן

12/04/2022
שתף:
מ
מיקי

וואוו, ליגת על. פניתי לאלון, על מנת שילמד אותי את אחד הנושאים הכי מורכבים בתכנות R. אלון, עם המון סבלנות עבר איתי על כול השלבים, הדריך אותי איך לבנות את התהליך, ותוך כדי, גם כיוון אותי למשימות עבורי, על מנת שאלמד ואתרגל לבד את החומר. מורה ואיש מקצוע לעילא ולעילא, שאלוף בלהנגיש את הידע העצום שלו לתלמיד בדרך ברורה, מעשירה ופרקטית.

11/08/2021
שתף:
L
Lera

לא שרדתי אצלו שיעור בזום. ולא מצאתי שום מידע עליו בתור אקדמאי מהעברית. היתלהם רק מהשאלות שלי אם הוא מכיר את הנושא. חוויה לא נעימה! לא מומלץ בכלל!

06/07/2021
שתף: