מורה פרטי אלדד כהן

מורה פרטי אלדד כהן

מורה מקצועי בעל נסיון רב, מרצה לאנגלית ביום יום, מלמד במספר מכללות מובילות. קשוב, סבלני ונמצא כאן כדי לעזור לך.

בן 41. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪250 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130-250

קצת עליי

לגיל שלך ולרמת האנגלית שלך אין חשיבות כי אפשר ללמוד מכל רמה ובכל גיל. אני אלדד, נעים מאד, כמורה אני מאד סובלני ורגיש לצרכים המיוחדים שלך. המטרה עיקרית שלי היא לעזור לך להצליח. אוכל לעזור לך ב: לימוד אנגלית ללא ידע קודם, הכנה לבגרויות, הכנה לראיונות עבודה, אנגלית עסקית, אנגלית בסיסית ואנגלית אקדמית (טרום בסיסית א׳ וב׳, בסיסית, מתקדמים א׳ וב׳) והכנה למבחן אמי״ר/אמירם/מבחן רמ״א. יש לי נסיון רב בהוראה: אני מלמד במכללה האקדמית תל אביב-יפו, במכללה למנהל במכללת שערי משפט, אחוה ובמרכז האקדמי פרס, אוניברסיטה פתוחה ובמכללה לישראל, ואני מלמד קורסים לגמול השתלמות במכללה להישגים. בעל שלושה תארים: תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ותואר ראשון ושני במשפטים מהאוניברסיטה העברית.אני עובד באופן מסודר עם חשבוניות.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שי

מורה מצוין אחראי נותן טיפים מצוינים אחלה של מורה עכשיו אני מתקדם בלימודי האנגלית

01/12/2019
שתף:
ע
עומרי

אלדד מורה רגיש לתלמידים נותן תחושה מקצועיות עם המון סבלנות. הגעתי עם פחד גדול להתחיל ללמוד אנגלית וקיבלתי ביטחון בזכותו.

20/05/2019
שתף:
ש
שיר

הגעתי לאלדד בעקבות תסכול רב בקורס האנגלית באקדמיה. אלדד איתר במידיות את נקודות החוזק והחולשה והתחיל ללמד אותי אסטרטגיות שרלוונטיות עבורי תוך סבלנות רבה, סדר ומקצועיות. ממליצה בחום!!

04/02/2019
שתף:
ד
דבי

הגעתי לאלדד במטרה לשפר את האנגלית, ולקבל בטחון. כבר בשיעור הראשון מהרגע שנכנסתי דיברנו רק באנגלית. הבנתי די מהר שאני בידיים טובות. הניסיון, המקצועיות, הרגישות, ההבנה, והסבלנות .. הראייה וההבנה שלו מעבר .. מדהים !! אלדד האמין ותמך בי, נתן לי כלים והרבה מוטיבציה לא לוותר ולהאמין ביכולות ובידע שיש לי. הביטחון שלי באנגלית עלה משמעותית, יצאתי מחוזקת ואופטימית. אני ממליצה על אלדד בחום !!

25/12/2018
שתף:
מ
מורן

הגעתי לאלדד כסטודנטית בקורס אנגלית (מתקדמים ב). מהשניה הראשונה אלדד הבין מה נדרש ממני בקורס ולשם מה הגעתי. השיעורים הועברו בצורה מקצועית מאוד ובנוסף חשוב לציין שההרגשה בשיעור כמישהי שהאנגלית הוא מחסום עבורה הועברו בתחושה טובה ונעימה. מומלץ בחום.

19/10/2018
שתף:
א
אסתי

אלדד יודע להעניק תחושות ביטחון. יודע לתת את הטיפים הנכונים ולכוון ולהתמקד בדיוק בחומר הנלמד. ללא ספק מצליחה בחום!

09/10/2018
שתף:
ש
שולי

אלדד מורה מורה מקצועי ביותר ,בעל שיטות למידה מאוד מיוחדות . מורה לחיים ,מוצא את כול נקודות החולשה ,וחוסר הידיעה בנושא והופך אותם לנקודות חוזקה . מורה מאוד אחראי ומסודר ומאורגן ויודע להיות מכוון מטרה ,המון המון תודה. בזכותך הצלחתי במבחן הסיום שלי באקדמיה באנגלית.

31/07/2018
שתף:
ר
ריקי

אלדד מורה מקסים, מקצועי וקשוב לצרכי התלמיד. אנחנו ביקשנו לקדם את ביתנו מעבר לרמת בית ספר . והרגשנו שינוי מטאורי תוך מספר חודשים. הילדה ברמת שיח, כתיבה והבנה גבוהה מאד. ממליצים בחום רב!!

13/06/2018
שתף:
נ
נחום

לאחר שנים רבות, פגשתי מורה סבלני, איכפתי ומקצוען ברמה גבוהה. השיחות עימו נעימות ומגוונות, הוא מוכן לסייע בכל נושא ובכל משימה באנגלית. ממליץ עליו בחום.

12/06/2018
שתף:
A
Asaf

אלדד מורה מעולה. סבלני, מקשיב, אכפתי וסופר מקצועי. יודע להכווין ולנתח את הצורך של התלמיד, אך גם נותן מקום לתלמיד להביע את האיזורים שבהם רוצה להתמקד. מלבד השיעורים הרגילים, אלדד עזר לי להתכונן להרצאה מקצועית באנגלית, על ידי תכנים ייעודיים, דיבור, הגייה נכונה וכו'. ממליץ בחום.

12/06/2018
שתף: