מורה פרטי איתי דנון

מורה פרטי איתי דנון

הצלחה בדרך שלך – הוראה מותאמת אישית תוך שיפור אסטרטגיות למידה באופן יעיל, מקצועי וחוויתי כאחד. בדגש רב על הבנת החומר.

בן 29. ממודיעין-מכבים-רעות. אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150

קצת עליי

מסור, מנוסה וקשוב לצרכי התלמיד. מחויב ואחראי לתוכנית לימוד אישית הכוללת חומרי לימוד וסיכומים מקיפים של כלל החומר, העמקת יכולת ההפרדה בין עיקר לטפל ולמידה נעימה ואפקטיבית. ניסיון רב בתחום החינוך המיוחד ובפרט בהפרעות קשב וריכוז. מומחיות מלאה בלימוד פרונטלי ואונליין. אופציה ללימוד בבית התלמיד. מחיר השיעור 120 שח עבור 60 דק' או 100 שח עבור 45 דק'. נכון לסייע בכל עת למען שמירה על איכות הלמידה והטמעת החומר באופן מיטבי.

חוות דעת

I
Ido

אוקיי, אז אחרי הרבה מורים שניסיתי (וניסיתי) מצאתי את איתי, הכי טוב שהיה מבין כולם. מומלץ בחום!!! הקנה לי שיעור של שעה לצורך למידה עבור מבחן מסוג unseen, והיה פשוט נהדר! הוא היה קשוב למה שרציתי להתמקד עליו בשיעור ולצרכים שלי, היה סבלני לכל השאלות שלי וענה על כולן, הוא נתן לי כלי עזר לפתירת האנסין וגרם לי לחוות הצלחה במבחן. מומלץ מאוד, לכולם/ן.

23/10/2021
שתף:
J
Jony

בתור סטודנט קצת הביך אותי בהתחלה לקחת מורה לאנגלית, אבל איתי נחמד והיה ניכר שהוא עושה אקסטרה מאמץ כדי לעזור בכל שיעור. כעת בזכותו יש לי פטור מאנגלית בלימודים!! ממליץ בחום!

18/10/2021
שתף:
M
Maria

ממש קשה למצוא מורים טובים לאנגלית שיעזרו לסטודנטים, ואיתי הוא פשוט המורה הכי טוב שזכיתי לקבל. הוא לא רק עזר לי לעבור את כל הקורסים בהצטיינות, הוא גם שיפר לי את הביטחון בכתיבה ובדיבור. אני מרגישה בנח לנהל שיחות באנגלית!!!! בחיים לא חשבתי שאוכל לעשות את זה!! ממליצה בחום לכל מי שחושש מהשפה או רוצה להשתפר, איתי הוא מקצוען, סבלני, קפדן, ועושה הכל בשביל לעזור לתלמידים שלו. מורה פשוט מדהים.

16/10/2021
שתף:
R
Rin

ממליצה מאוד, אני סטודנטית. פניתי לאיתי בנוגע למבחן שיש לי, הוא ידע בדיוק מה הבעיה שיש לי היה סובלני וקשוב, והצליח ללמד אות שיטות פתרון מעולות וידע להגיד לי במה להתמקד. הוא עוזר גם אחרי שעות השיעור ותמיד בודק אם הלמידה בבית מוצלחת זה בכלל לא מובן מאליו. ובכללי מי שמחפש עזרה באנגלית ולא רק למבחן לפנות אליו.

13/10/2021
שתף:
א
איילה

רהוט, שנון בעל סובלנות, ידע מקצוען בעל סבלנות, נחוש להשגת הישגים מצויינים עבור התלמיד. בעל מוטיבציה ומאמין בכל תלמיד. ממליצה בחום.

08/10/2021
שתף:
ל
לחן

איתי ממש סובלני, רגוע ונותן הרגשת ביטחון. נוגע בכל בעיה שצצה ומציע שיטות נוחוחת ויישומיות. הוא מאוד מאורגן ומסודר וזה מקל ממש על הלמידה. ממליצה ממש !

08/10/2021
שתף:
א
אנאל

אין אלופים כאלה ! קשוח ורציני כשצריך ! מובן מאוד בול מה שהיתי צריכה ! שווה כל שקל להשקיע בכדי להגיע להשגים בכזאת קלות !

07/10/2021
שתף:
א
אביב

באתי מעט חוששת אבל אחרי כמה דקות הוא נתן לי להרגיש בנוח, דיבר איתי על נושאים שאני אוהבת ומצאתי את עצמי אפילו נהנית מהשיחה. בסוף השיעור אף שלח לי רשימה של מילים שהתקשתי בהם כדי שאוכל ללמוד אותן.

06/10/2021
שתף:
א
איתי

איתי מורה מצויין, יש לו סבלנות גם אם הוא צריך להסביר מאה פעמים בשביל שאבין, הוא כשוב לצרכי התלמיד ויודע את החומר המועבר בצורה יוצאת מן הכלל! בקיצור מורה מומלץ ביותר

06/10/2021
שתף:
נ
נוי

איתי מורה תותח ממש חשוב לו מההצלחה של התלמיד וההתקדמות שלו. עם לב זהב וקשוב להכל. אני ממליצה בחום

05/10/2021
שתף: