מורה פרטי

מורה פרטית אינה סקאטקוב

מורה עוזרת בכיתות לשון ותנ"ך, מעבירה שיעורים פרטיים

בת 20. מבאר שבע והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

בשלושת השנים האחרונות הייתי מורה עוזרת בכיתות לשון ותנ"ך. כמו כן, העברתי שיעורים פרטיים במקצועות שונים: תנ"ך,לשון ,היסטוריה ,מתמטיקה ואנגלית. כרגע מעבירה שיעורים פרטיים בזמני הפנוי. בתיכון הגברתי 5 יחידות מתמטיקה, אנגלית ,ביולוגיה ו-10 יחידות רפואה, סיימתי בהצטיינות.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

נ
ניר

מורה מדהימה. עם הרבה סבלנות.נותנת את כל כולה.

18/01/2018
שתף:
נעמה

אינה עזרה לי ללמוד ולהצליח למבחנים אפשר לראות שהיא לא באה רק עבור הכסף ובאמת רואים שהיא משקיעה ועוזרת היא מאוד אחראית ומאוד עזרה לי במבחנים בבית ספר ממליצה עליה בחום❤️

18/01/2018
שתף:
א
איתי

השיטות לימוד הכי טובות שיש! מורה מדהימה, בהתחלה היה לי קושי בגלל שאני עולה חדש, היא מצאה את הדרך להסביר לי את החומר בצורה מעולה וברורה! בזכותה שיפרתי את הציונים שלי משמעותית!

17/01/2018
שתף:
ט
טימור

אינה עזרה לי מאוד במהלך הלימודים, חברותית, מנומסת וללא ספק יודעת להעביר את החומר היטב! במהלך הלימודים שמרה על קשר ובודקת שלא קיימים פערים ותמיד דאגה להשלים ולעזור לי להתקדם. תודה רבה על הכל!

17/01/2018
שתף:
ל
לב

מורה מדהימה, עם הרבה סבלנות ויכולת להסביר את החומר בצורה מובנת מותאמת לכל תלמיד, מגיעה תמיד מוכנה לשיעורים, עזרה לי רבות בהכנות לבגרויות ובלימודים.

17/01/2018
שתף:
ד
דוד

מורה מקסימה! בקיאה בחומר הלימוד על בוריו, לעולם לא תגיע לא מוכנה לאף שיעור, בחיוך ובחן תגרום לכל תלמיד להגיע להבנה מלאה בכל נושא ובכל מקצוע. בעלת ניסיון רב, שיטות הוראה יחודיות ורצון רב לעזור ולתרום. ממליץ בחום, לא תצאו מאוכזבים!

16/01/2018
שתף: