מורה פרטי איילה דוד

מורה פרטית איילה דוד

מורה ללשון בעלת ניסיון רב, מלמדת בבית ספר תיכון בתל אביב, בודקת בחינות בגרות.

בת 55. מפתח תקוה והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - בר אילן.
 
מלמד בבית המורה
 

קצת עליי

מורה מצוינת בעלת ניסיון בהכנה לבחינת הבגרות בלשון (שאלון א' ,שאלון ב',שאלון 11281 ע"פ תכנית הרפורמה ללמידה משמעותית -70%), בודקת בחינות בגרות, מכינה סטודנטים לבחינות בתורת ההגה ובניקוד.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רות

איילה מורה מקצועית, מסורה, נפלאה, נהדרת, סבלנית, תומכת ומכילה. היא הכינה את בני לבגרות בלשון באופן מדהים! הבן שלי עם צרכים מיוחדים והגישה של איילה היתה מדהימה ומדוייקת - היא עודדה וחיזקה ולא ויתרה, ורתמה אותו ללמידה בחום ובמקצועיות. ממש זכינו! וחוץ מתהליך הלימוד הנפלא והנעים, גם התוצאות במבחן המתכונת ובמבחן הבגרות היו נפלאות ומרשימות!

26/08/2019
שתף:
א
אריקה

איילה היא מורה מאוד מקצועית ומנוסה. למדתי עם איילה לבחינות המתכונת והבגרות. איילה עברה איתי על החומר באופן מאוד יסוד וקל להבנה. הלימוד איתה עזר לי לקבל ציונים גבוהים מאוד בשתי הבחינות. בנוסף, איילה היא מאוד ידידותית, אכפתית ונגישה. מורה מצוינת!

25/08/2019
שתף:
ל
ליה

איילה מורה מעולה. זמינה וגמישה בשעות. הגעתי אליה כחודש לפני בחינת המתכונת עם מספר נושאים שלא היו ברורים לי. איילה עברה איתי באופן יסודי על כל הנושאים והעבירה את החומר בצורה יעילה ומובנת ביותר. במתכונת קיבלתי 90 וציון סופי בבגרות 90. ממליצה בחום רב.

21/08/2019
שתף:
ש
שרון

מורה מדהימה נחמדה רהוטה מעבירה את השיעור בקצב מצוין והחומר נלמד היטב. אם באים עייפים היא מכינה קפה טוב ומעורר ובקיצור מומלצת ביותר! עידן

03/07/2019
שתף:
ר
רחלי

התחלתי ללמוד אצל איילה שיעורים פרטים לשם שיפור ציון הבגרות שלי בלשון. איילה היא אישה נפלאה ,בעלת לב רחב , עניינית , גמישה בשעות , תמיד זמינה לכל שאלה בכל שעה ביום , סבלנית , קשובה ונעימה . יש לה תשובה לכל שאלה ואף פעם לא תצא מימנה בלי שהבנת הכל . איילה עשתה לי תיקון לחוויה הלא טובה שעברתי בבית הספר עם המקצוע בעזרת המון יחס אישי . שווה את סכום הכסף ואת ההשקעה .

07/06/2019
שתף:
א
אביב

מורה מצוינת, תמיד זמינה הוואטסאפ לשאלות, גמישה בשעות, מעבירה את החומר בצורה מעולה! מומלצת בחום!

02/02/2019
שתף:
נ
נוריאל

איילה היא מורה מעולה עם ותק גבוה מאוד.היא אוזן קשבת לכל תלמיד ותלמיד. למדתי במשך שנה וחצי עימה ולמדתי המון אודות מקצוע זה וגם על החיים.בזכותה אני הרגשתי שאני יכול לעשות כל דבר גם אם הדבר קשה מאוד.איילה הוכיחה לי שכל דבר בלתי אפשרי הוא אפשרי עם התמדה ועבודה קשה.בזכותה קיבלתי ציון גבוה בלשון שלא האמנתי שאקבל-82 והיא לימדה אותי שאם אחרים יכולים להצליח אז גם אני יכול. היא 100% הצלחה.ממליץ עליה בתוקף!

20/08/2018
שתף:
ע
ענבר

איילה מורה נהדרת, הגעתי אלייה כשלא ידעתי כלום בלשון ותוך מספר שיעורים מועט מאוד איתה הצלחתי להשלים את כל הפער ולקבל ציון מדהים בבגרות! היא סבלנית ומסבירה נהדר, מומלץ מאוד ללכת אלייה!

18/03/2018
שתף:
ד
דניאל

איילה היא מורה נהדרת מלמדת נהדר היא הצילה אותי בבגרות אני באתי אליה שאני גרוע מאוד בלשון והיא ישבה איתי יום אחרי יום בסבלנות וביעילות עד שהצלחתי ולא ויתרה אפילו לרגע בקיצור ציון 10 כל מי שרוצה מורה ללשון מקצועית מומלץ בחום

22/08/2017
שתף:
מ
מורן

אין לי מספיק מילים שיכולות לתאר את אילה! מורה משכמה ומעלה! נעימה, סבלנית, אדיבה, מקצועית ובקיאה בחומר!! בהתחלה הייתי סקפטית מאחר ואני לומדת את מקצוע הלשון ברמת הדקדוק (ניקוד) ולאו דווקא התחביר..אבל אילה רק הוכיחה לי שהיא מורה מעולה! שלמרות היותה מורה בתיכון היא שולטת ברזי חוקי הדקדוק! ממליצה עליה בחום רב! אילה את מורה של פעם בחיים!!!

17/08/2017
שתף: