מורה פרטי

מורה אולגה ליד

מומחית להוראת שפות עם 3 תארים. הכנה לבגרויות, פסיכומטרי ומבחני כניסה לאוניברסיטאות בארץ ובחו''ל. מורה עם ניסיון בינלאומי

בת 34. מאזור הצפון. בוגרת אוניברסיטה - חיפה.
(14 ביקורות) 2 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130
 

קצת עליי

אקדמאית, בעלת 3 תארים בתחום הבלשנות וספרות אנגלית. מומחית להוראת שפות (אנגלית ורוסית) עם ניסיון בינלאומי. מורה פרטית עם נסיון רב, מתרגמת פעילה. עובדת בשיטה ייחודית המבוססת על זיהוי צרכי התלמיד(ה) ומתן מענה לנקודות החלשות תוך כדי חיזוק של הידע הקיים. השיעורים נבנים בהדרגה עם הובלה לאינטראקציה בשפה הנלמדת בהתאם לרמת התליד(ה) ובדגש על הבנה עמוקה של החומר. תחומי הלימוד לתלמידי בית ספר: דקדוק ותחביר, הבעה והבנת הנקרא, הכנה למבחנים (כולל אסטרטגיות למידה וארגון), הגשה לבגרויות והכנה למבחן פסיכומטרי. לסטודנטים: הכנה לבחינות כניסה לאוניברסיטאות בארץ ובחו''ל, תרגום וסיכום מאמרים, עזרה במחקר. אנגלית עסקית: קריאה וכתיבה רשמית, אנגלית מדוברת שוטפת, שיפור המבטא; כתיבה ותרגום קורות חיים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

ת
תמר

שיעורים מעולים. בנויים נכון. המורה קשובה ומלאת נכונות. אני מרגישה בידיים טובות.

22/09/2019
שתף:
י
יגור

אולגה התבקשה להכין אותי למבחן יעל במסגרת לימודיי באוניברסיטה אני מרוצה מאוד עד כה בשיעורים אולגה סבלנית ומעבירה את תוכן השיעור בצורה טובה מאוד ומובנת. בנוסף אולגה מנהלת את השיעור באוירה טובה ומהנה לציין כי לאור הקשיים שלי בעברית השיעור מתנהל גם כן ברוסית שלאולגה שליטה מלאה בה. ממליץ בחום!

31/08/2019
שתף:
א
אורנה

אני רוצה לפרגן ולהודות למורה אולגה שהצליחה להביא את בנותיי להשגים יוצאי דופן תוך זמן קצר, העלתה להן את הביטחון בשפה וגרמה להן לאהוב את השפה ולא לפחד ממנה, התחלנו עם חששות לגבי הלימוד בטלפון ומהר מאוד נוכחנו לדעת שהיא הטובה ביותר שידענו עד כה. החלפנו לא מעט פעמים מורים ואם אולגה נוצר חיבור מידי תוך הבנה מוחלטת לדרישות לאור הקשיים . הבכורה סיימה את הבגרות בציון של 96!! אולגה היא הבחירה לניצחון שלנו.

31/08/2019
שתף:
ע
עדי

אולגה היא מורה מצויינת מקצועית, משקיעה, וממוקדת. כבר מהשיעור הראשון היא ידעה להתאים את החומר במיוחד לצרכים האישיים שלי ולחזק את כל הנקודות החלשות. כל זה בנוסף ליחס אישי חם ותומך שמאפשר ללמוד בנעימים ובתחושת בטחון. Nאוד מליצה!

30/08/2019
שתף:
ח
חגי

מקצועית מאד

29/08/2019
שתף:
ר
ראובן

ממליץ בחום!!! אולגה מורה מקצועית,סבלנית ויודעת להכין בצורה מיטבית למבחנים ברמה אקדמית גבוהה. כבר במספר שיעורים מצומצם הצליחה ליצור אצלי בטחון בהתמודדות עם טקסט מורכב לקראת בחינת כניסה לתואר שני. עברתי את הבחינה בציון מדהים 92 ומעבר לכל הציפיות.

31/07/2019
שתף:
o
or

ברצוני להמליץ על אולגה, מורה מדהימה לאנגלית דייקנית ומשקיעה, מאז שהתחלתי ללמוד אנגלית עם אולגה האנגלית שלי השתפרה פלאים! מורה סבלנית, מקצועית, בעלת אנגלית שפת אם. ממליצה בחום לכל הגילים!

31/07/2019
שתף:
A
Avi

!!Excellent teacher for IELTS

19/06/2019
שתף:
א
אמיר

ההישגים שלי בלימוד רוסית עלו מעל לציפיות שלי. אולגה התאימה את דרך הלימוד לאישיות שלי. היא הבינה איפה הקשיים שלי מיד והסבירה בקיצור. מיד גם תרגלה את החומר. הלימוד היה נעים מאוד ומעניין. היא שמה דגש על הדיבור וההתקדמוצ הייתה יותר מהירה מאשר אצל מורים אחרים. אני ממליץ עליה.

28/02/2019
שתף:
א
אלה

אולגה מחזקת ומעניקה יחס חם בשיעורים. היא מבהירה מצוין את הנושאים השונים (זמנים, דקדוק, הבדלים בין אנגלית אמריקאית לבריטית ועוד). כבר מההתחלה הרגשתי שיפור בשטף הדיבור והקריאה. היא עזרה לי לפתח מיומנויות בכל ארבעה התחומים לקראת המבחן. בנוסף היא תמכה מעבר ללימודים לIELTS ופיתחה בצורה משמעותית את יכולת הכתיבה שלי בקורות חיים ובמכתבים רשמיים. ממליצה בחום!

04/12/2018
שתף: