דלג על הניווט
מורה פרטית אולגה ליד
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1985
אזור מגורים: 
אזור הצפון
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - חיפה
משפט מפתח: 
מומחית להוראת שפות עם 3 תארים. הכנה לבגרויות, פסיכומטרי ומבחני כניסה לאוניברסיטאות בארץ ובחו''ל. מורה עם ניסיון בינלאומי
תיאור המורה הפרטי: 
אקדמאית, בעלת 3 תארים בתחום הבלשנות וספרות אנגלית. מומחית להוראת שפות (אנגלית ורוסית) עם ניסיון בינלאומי. מורה פרטית עם נסיון רב, מתרגמת פעילה. עובדת בשיטה ייחודית המבוססת על זיהוי צרכי התלמיד(ה) ומתן מענה לנקודות החלשות תוך כדי חיזוק של הידע הקיים. השיעורים נבנים בהדרגה עם הובלה לאינטראקציה בשפה הנלמדת בהתאם לרמת התליד(ה) ובדגש על הבנה עמוקה של החומר. תחומי הלימוד לתלמידי בית ספר: דקדוק ותחביר, הבעה והבנת הנקרא, הכנה למבחנים (כולל אסטרטגיות למידה וארגון), הגשה לבגרויות והכנה למבחן פסיכומטרי. לסטודנטים: הכנה לבחינות כניסה לאוניברסיטאות בארץ ובחו''ל, תרגום וסיכום מאמרים, עזרה במחקר. אנגלית עסקית: קריאה וכתיבה רשמית, אנגלית מדוברת שוטפת, שיפור המבטא; כתיבה ותרגום קורות חיים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, GRE, IELTS, TOEFL, מבחן אמיר, אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית לילדים, אנגלית למבוגרים, העשרה
מורה פרטי להכנה למיצ"ב - אנגלית
מורה פרטי לעברית - עברית לעולים
מורה פרטי לרוסית - מתחילים, מתקדמים
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, קריות
ערי לימוד: 
חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין, נשר, קריית טבעון
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
130 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
31/07/2019, ראובן, 49
5
ממליץ בחום!!! אולגה מורה מקצועית,סבלנית ויודעת להכין בצורה מיטבית למבחנים ברמה אקדמית גבוהה. כבר במספר שיעורים מצומצם הצליחה ליצור אצלי בטחון בהתמודדות עם טקסט מורכב לקראת בחינת כניסה לתואר שני. עברתי את הבחינה בציון מדהים 92 ומעבר לכל הציפיות.
5
31/07/2019, or, 29
מעל 10
ברצוני להמליץ על אולגה, מורה מדהימה לאנגלית דייקנית ומשקיעה, מאז שהתחלתי ללמוד אנגלית עם אולגה האנגלית שלי השתפרה פלאים! מורה סבלנית, מקצועית, בעלת אנגלית שפת אם. ממליצה בחום לכל הגילים!
5
19/06/2019, Avi, 40
2
!!Excellent teacher for IELTS
5
28/02/2019, אמיר, 62
מעל 10
ההישגים שלי בלימוד רוסית עלו מעל לציפיות שלי. אולגה התאימה את דרך הלימוד לאישיות שלי. היא הבינה איפה הקשיים שלי מיד והסבירה בקיצור. מיד גם תרגלה את החומר. הלימוד היה נעים מאוד ומעניין. היא שמה דגש על הדיבור וההתקדמוצ הייתה יותר מהירה מאשר אצל מורים אחרים. אני ממליץ עליה.
5
04/12/2018, אלה, 24
מעל 10
אולגה מחזקת ומעניקה יחס חם בשיעורים. היא מבהירה מצוין את הנושאים השונים (זמנים, דקדוק, הבדלים בין אנגלית אמריקאית לבריטית ועוד). כבר מההתחלה הרגשתי שיפור בשטף הדיבור והקריאה. היא עזרה לי לפתח מיומנויות בכל ארבעה התחומים לקראת המבחן. בנוסף היא תמכה מעבר ללימודים לIELTS ופיתחה בצורה משמעותית את יכולת הכתיבה שלי בקורות חיים ובמכתבים רשמיים. ממליצה בחום!
5
11/10/2017, יבגני, 39
מעל 10
מורה לאנגלית מאוד טובה , משקיעה ועניינית . יודעת ללמד , התאימה את עצמה לרמה שלי ולצורך שלי.אני עדיין בתהליך של למידה ומרגיש שיפור ניכר. ניסיתי לפניה כמה וכמה מורים ולזכותה יאמר שאולגה המורה הכי טובה שניתקלי. ממליץ בחום!!!
5
04/10/2017, עמרי , 30
5
מורה מצוינת! נהנה מאוד ללמוד איתה, מתאימה את התוכן והשיטות לקצב ולהתקדמות שלי. משקיעה ומקצועית. ממליץ בחום!
5
27/08/2017, Shira, 22
2
אולגה היא מורה מקצועית ,!!עשיתי אצלה 2 שיעורים לפני מבחן רמה 1 באנגלית(קורסי פטור) היא הביאה לי המון טקסטים לתרגול בבית חייבת לומר שהם היו מצויינים ,התרגול הכין אותי בצורה ממוקדת לסוגי השאלות שהיו במבחן, בזכותה עברתי תמבחן ,אוןגה מזהה ישר את התחום הקשה ועובדת עליו אחד על אחד בצורה ממוקדת ויעילה ,מסבירהבצורה פשוטה ומקצועית כל דבר,אני קיבלתי מאולגה יחס אישי לאורך כל הדרך ! ממליצה בחום...!
5
25/08/2017, ישראל
5
מוכרח לספר על היחס החם והמקצועיות, שאולגה העניקה לי במהלך השיעורים. אני אמור לעבור קורס באנגלית והחלטתי לקחת שיעורים לשיפור הדיבור באנגלית. החל מהשיעור הראשון אולגה זיהתה חולשות שלי ברמת דיקדוק, נוסחים וכו... ולאחר כל שיעור גם שלה תיקונים וש.ב עבורי. אי אפשר שלא להודות לה על זה. ממליץ על כל שקל ודקה שעושים איתה :-)