מורה פרטית אולגה ליד

מורה פרטית אולגה ליד

מומחית להוראת שפות עם 3 תארים. הכנה לבגרויות, פסיכומטרי ומבחני כניסה לאוניברסיטאות בארץ ובחו''ל. מורה עם ניסיון בינלאומי

בת 35. מאזור הצפון. בוגרת אוניברסיטה - חיפה.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

אקדמאית, בעלת 3 תארים בתחום הבלשנות וספרות אנגלית. מומחית להוראת שפות (אנגלית ורוסית) עם ניסיון בינלאומי. מורה פרטית עם נסיון רב, מתרגמת פעילה. עובדת בשיטה ייחודית המבוססת על זיהוי צרכי התלמיד(ה) ומתן מענה לנקודות החלשות תוך כדי חיזוק של הידע הקיים. השיעורים נבנים בהדרגה עם הובלה לאינטראקציה בשפה הנלמדת בהתאם לרמת התליד(ה) ובדגש על הבנה עמוקה של החומר. תחומי הלימוד לתלמידי בית ספר: דקדוק ותחביר, הבעה והבנת הנקרא, הכנה למבחנים (כולל אסטרטגיות למידה וארגון), הגשה לבגרויות והכנה למבחן פסיכומטרי. לסטודנטים: הכנה לבחינות כניסה לאוניברסיטאות בארץ ובחו''ל, תרגום וסיכום מאמרים, עזרה במחקר. אנגלית עסקית: קריאה וכתיבה רשמית, אנגלית מדוברת שוטפת, שיפור המבטא; כתיבה ותרגום קורות חיים.

הוספת תגובה

ביקורות

מ
משי

מורה מעולה, נותנת הרגשה טובה ושל ביטחון על הדקה הראשונה.השיעורים מעניינים ועוברים בקלילות ומקצועיות

25/05/2020
שתף:
ד
דסי

אולגה מורה מעולה, סבלנית ומבינה. השיעורים מעניינים ומגוונים. כיף ללמוד אתה, ממליצה בחום!!

11/05/2020
שתף:
ז
זאב

את הנתינה מכל הלב ואת התחושה שהיא רוצה באמת שתצליח חזק בחומר הנלמד וגם הדרך שהיא מעבירה את השיעור בצורה טובה וברורה ושזה פשוט כיף ללמוד איתה היא מודל הכי טובה לכל מורה

05/05/2020
שתף:
א
ארז

מאד עניינית ומשרה אווירה טובה

30/04/2020
שתף:
ת
תמר

שיעורים מעולים. בנויים נכון. המורה קשובה ומלאת נכונות. אני מרגישה בידיים טובות.

22/09/2019
שתף:
י
יגור

אולגה התבקשה להכין אותי למבחן יעל במסגרת לימודיי באוניברסיטה אני מרוצה מאוד עד כה בשיעורים אולגה סבלנית ומעבירה את תוכן השיעור בצורה טובה מאוד ומובנת. בנוסף אולגה מנהלת את השיעור באוירה טובה ומהנה לציין כי לאור הקשיים שלי בעברית השיעור מתנהל גם כן ברוסית שלאולגה שליטה מלאה בה. ממליץ בחום!

31/08/2019
שתף:
א
אורנה

אני רוצה לפרגן ולהודות למורה אולגה שהצליחה להביא את בנותיי להשגים יוצאי דופן תוך זמן קצר, העלתה להן את הביטחון בשפה וגרמה להן לאהוב את השפה ולא לפחד ממנה, התחלנו עם חששות לגבי הלימוד בטלפון ומהר מאוד נוכחנו לדעת שהיא הטובה ביותר שידענו עד כה. החלפנו לא מעט פעמים מורים ואם אולגה נוצר חיבור מידי תוך הבנה מוחלטת לדרישות לאור הקשיים . הבכורה סיימה את הבגרות בציון של 96!! אולגה היא הבחירה לניצחון שלנו.

31/08/2019
שתף:
ע
עדי

אולגה היא מורה מצויינת מקצועית, משקיעה, וממוקדת. כבר מהשיעור הראשון היא ידעה להתאים את החומר במיוחד לצרכים האישיים שלי ולחזק את כל הנקודות החלשות. כל זה בנוסף ליחס אישי חם ותומך שמאפשר ללמוד בנעימים ובתחושת בטחון. Nאוד מליצה!

30/08/2019
שתף:
ח
חגי

מקצועית מאד

29/08/2019
שתף:
ר
ראובן

ממליץ בחום!!! אולגה מורה מקצועית,סבלנית ויודעת להכין בצורה מיטבית למבחנים ברמה אקדמית גבוהה. כבר במספר שיעורים מצומצם הצליחה ליצור אצלי בטחון בהתמודדות עם טקסט מורכב לקראת בחינת כניסה לתואר שני. עברתי את הבחינה בציון מדהים 92 ומעבר לכל הציפיות.

31/07/2019
שתף: