דלג על הניווט
מורה פרטי אביה מנחם
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1988
אזור מגורים: 
רמת השרון - הרצליה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - המכללה למנהל
משפט מפתח: 
מורה בעל ניסיון רב בלימודי מתמטיקה, מיסים וחשבונאות. מצטיין דיקן לחשבונאות.
תיאור המורה הפרטי: 
שמי אביה מנחם, בן 28 מהרצליה. בוגר תואר ראשון בחשבונאות ולאחר מבחני המועצה. בוגר קורס מפקחי מס הכנסה ועובד כיום ברשות המיסים. בעל ניסיון בלימוד מתמטיקה ילדים ונערים מיסודי ועד תיכון. כמו כן, בעל ניסיון בלימודי סטודנטים את נושאי המיסים והחשבונאות. אני מאמין בהסברה לתלמיד / סטודנט את ההיגיון מאחורי הנושאים ומשם הדרך לפתרון התרגיל היא קלה יותר. טוב עם ילדים. ניתן ליצור קשר בכל ימות השבוע בפלאפון או במייל.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לחשבונאות - חטיבת ביניים, תיכון, בעיות מדידה א, בעיות מדידה ב, יסודות החשבונאות, יסודות החשבונאות א, יסודות החשבונאות ב, שווי חברות, מיסים
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל
מורה פרטי לספרות - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל
מורה פרטי לתנ"ך - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
אזור לימוד: 
מושבים בשרון, נתניה והסביבה, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא
ערי לימוד: 
הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, רעננה, נתניה, כפר שמריהו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
מדריך בקבוצות. מאמין שעד 3 תלמידים הלימוד הינו הכי אפקטיבי אך ישנם מקרים חריגים לכך התלויים ברמת הידע והקליטה של כל התלמידים בקבוצה.
מחירון מורה פרטי
120 - מאה ועשרים ש"ח
160 - מאה ושישים ש"ח
תגובות: 
5
26/07/2017, מור, 27
6
מורה מעולה ומקצועי. מסביר את החומר בצורה מובנת, בסבלנות. מאוד אכפת לו מההצלחה של התלמיד. בקיא מאוד בחומר, עונה על שאלות וזמין גם לאחר השיעורים. מומלץ בחום.
5
25/07/2017, נועה, 27
6
מורה מקצועי, מבין אתה חומר ויודע להעביר אותו, זמין לשאלות ועזרה גם לאחר השיעור. מומלץ בחום
5
23/02/2017, שון, 28
5
מקצועי, מרשים ותמיד מגיע מוכן. מכיר את כל התכנים את כל המורים ואת כל הטריקים הקטנים. אין ספק שהוא התמורה הכי טובה לכסף שלך.
5
19/02/2017, אור, 27
7
אביה שם דגש על סדר פעולות תוך כדי לימוד ההיגיון שמאחוריי הסעיפים, דבר שנורא עזר לי במבחן. מאוד מקצועי בנושא המיסים, זמין תמיד, מתעניין, עוזר גם מעבר לשיעור עצמו. ניתן לראות שהוא מתמחה במתן שיעורים פרטיים ושהוא מנוסה בכך. תודה רבה לאתר לימוד נעים ולאביה על כך שעזרו לי להגיע מוכן למבחן במבוא למיסים !
5
18/11/2016, מיטל , 29
4
אין על אביה... המורה הטוב ביותר בתחום המיסים. נקודה. אביה ממוקד, מסודר, בקיא בכל סוגיה, יורד לעומקם של הדברים ומציג את החומר בצורה הכי בהירה וכן מקנה תהליכי עבודה מסודרים לכל שאלה/סוגיה במבחן. מאוד אכפתי.
5
14/11/2016, הילה, 44
5
הגענו לאביה אחרי קבלת המלצות חמות. פגשנו מורה חם, לבבי עם המון נכונות לעזור ולסייע. בהדרכתו ביתי שיפרה וחיזקה את הבנתה במתמטיקה ואף התקדמה מעבר לנלמד בכיתה מה שהקנה לה ביטחון במהלך השיעורים בבי"ס. היה גמיש בהתאם לשעות הלימודים והחוגים של הילדה. ממליצה עליו בחום.
5
06/11/2016, אולי, 42
8
אביה הינו מורה מצוין. מורה היודע להסביר את החומר בצורה בהירה ומסודרת. אדם אחראי שבא בזמן לשיעור. תמיד מגיע בחיוך ומלמד עם הרבה סבלנות ונעימות וזמין לכל שאלה ובקשה. אני ממליצה עליו מאוד ובטוחה שיוכל לסייע לכל מי שיזדקק לכך.
5
04/11/2016, לי , 49
מעל 10
אביה נכנס לביתנו עם חיוך מזמין וישר נוצר חיבור בינו לבין אורי בני. אורי, המתקשה מאוד בהבנת השיעורים בכיתה וכן בהכנת שיעורי הבית ובמבחן, פיתח שנאה למקצוע חשבון והיה ללא מוטבציה להשקיע. לאחר מספר שיעורים עם אביה, אורי התחיל לחוות הצלחות במקצוע, ואף הוציא 90 במבחן. הוא שמח כשמגיע השיעור עם אביה ומחכה לכך. אביה מורה נהדר בעל גישה טובה וסבלנית לילדים. אני ממליצה עליו בחום.
ElHai Grama
מורה מומלץ ביותר. אני אישית למדתי איתו וקיבלתי 94 בחשבונאות. מסביר את ההיגיון מאחורי מה שעושים, ולכן לא נתקלים ב?הפתעות? במהלך המבחן..
25/08/2016
Lior Maduell
מורה שמלמד ברמה גבוה באופן מובן מאוד , ב 4 שעות הבנתי חצי מהקורס! ממליצה בחום ?
25/07/2017
Lior Maduell
בלי הסימן שאלה זה היה סמיילי מחייך !
25/07/2017