מורה פרטי אביה מנחם

מורה פרטי אביה מנחם

מורה בעל ניסיון רב בלימודי מתמטיקה, מיסים וחשבונאות. מצטיין דיקן לחשבונאות.

בן 32. מרמת השרון - הרצליה. בוגר מכללה - המכללה למנהל.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

שמי אביה מנחם, בן 28 מהרצליה. בוגר תואר ראשון בחשבונאות ולאחר מבחני המועצה. בוגר קורס מפקחי מס הכנסה ועובד כיום ברשות המיסים. בעל ניסיון בלימוד מתמטיקה ילדים ונערים מיסודי ועד תיכון. כמו כן, בעל ניסיון בלימודי סטודנטים את נושאי המיסים והחשבונאות. אני מאמין בהסברה לתלמיד / סטודנט את ההיגיון מאחורי הנושאים ומשם הדרך לפתרון התרגיל היא קלה יותר. טוב עם ילדים. ניתן ליצור קשר בכל ימות השבוע בפלאפון או במייל.

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מור

מורה מעולה ומקצועי. מסביר את החומר בצורה מובנת, בסבלנות. מאוד אכפת לו מההצלחה של התלמיד. בקיא מאוד בחומר, עונה על שאלות וזמין גם לאחר השיעורים. מומלץ בחום.

26/07/2017
שתף:
נ
נועה

מורה מקצועי, מבין אתה חומר ויודע להעביר אותו, זמין לשאלות ועזרה גם לאחר השיעור. מומלץ בחום

25/07/2017
שתף:
ש
שון

מקצועי, מרשים ותמיד מגיע מוכן. מכיר את כל התכנים את כל המורים ואת כל הטריקים הקטנים. אין ספק שהוא התמורה הכי טובה לכסף שלך.

23/02/2017
שתף:
א
אור

אביה שם דגש על סדר פעולות תוך כדי לימוד ההיגיון שמאחוריי הסעיפים, דבר שנורא עזר לי במבחן. מאוד מקצועי בנושא המיסים, זמין תמיד, מתעניין, עוזר גם מעבר לשיעור עצמו. ניתן לראות שהוא מתמחה במתן שיעורים פרטיים ושהוא מנוסה בכך. תודה רבה לאתר לימוד נעים ולאביה על כך שעזרו לי להגיע מוכן למבחן במבוא למיסים !

19/02/2017
שתף:
מ
מיטל

אין על אביה... המורה הטוב ביותר בתחום המיסים. נקודה. אביה ממוקד, מסודר, בקיא בכל סוגיה, יורד לעומקם של הדברים ומציג את החומר בצורה הכי בהירה וכן מקנה תהליכי עבודה מסודרים לכל שאלה/סוגיה במבחן. מאוד אכפתי.

18/11/2016
שתף:
ה
הילה

הגענו לאביה אחרי קבלת המלצות חמות. פגשנו מורה חם, לבבי עם המון נכונות לעזור ולסייע. בהדרכתו ביתי שיפרה וחיזקה את הבנתה במתמטיקה ואף התקדמה מעבר לנלמד בכיתה מה שהקנה לה ביטחון במהלך השיעורים בבי"ס. היה גמיש בהתאם לשעות הלימודים והחוגים של הילדה. ממליצה עליו בחום.

14/11/2016
שתף:
א
אולי

אביה הינו מורה מצוין. מורה היודע להסביר את החומר בצורה בהירה ומסודרת. אדם אחראי שבא בזמן לשיעור. תמיד מגיע בחיוך ומלמד עם הרבה סבלנות ונעימות וזמין לכל שאלה ובקשה. אני ממליצה עליו מאוד ובטוחה שיוכל לסייע לכל מי שיזדקק לכך.

06/11/2016
שתף:
ל
לי

אביה נכנס לביתנו עם חיוך מזמין וישר נוצר חיבור בינו לבין אורי בני. אורי, המתקשה מאוד בהבנת השיעורים בכיתה וכן בהכנת שיעורי הבית ובמבחן, פיתח שנאה למקצוע חשבון והיה ללא מוטבציה להשקיע. לאחר מספר שיעורים עם אביה, אורי התחיל לחוות הצלחות במקצוע, ואף הוציא 90 במבחן. הוא שמח כשמגיע השיעור עם אביה ומחכה לכך. אביה מורה נהדר בעל גישה טובה וסבלנית לילדים. אני ממליצה עליו בחום.

04/11/2016
שתף: