דלג על הניווט

מורה אונליין kobi palombo

מורה פרטי דוד לימוד נעים
5
4 ביקורות
2
שיעורים שהוזמנו
120
לשעה
בן 40 מתל אביב-יפו בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
"מורה פרטי למתמטיקה בעל ותק, ניסיון הוראה עשיר ומאות סיפורי הצלחה בישראל ובארה"ב.מלמד גם אנגלית ולשון. ליווי צמוד 7\24 "
השיעורים הפרטיים מועברים אונליין דרך פלטפורמה ייחודית ללימוד מתמטיקה. ההוראה דרך המחשב מאפשרת חיבור מצויין לעולם של התלמיד,פשוטה,חסכונית ומאפשרת גישה מכל מקום בכל זמן שתרצו. על המורה-בן 39, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ובעל תואר שני בחינוך בשלוב טכנולוגיות למידה. בעל 17 שנות ניסיון הוראה עשיר של אלפי שעות לימוד אחד על אחד ובקבוצות בארץ ובארה"ב. דוגל בשיטת "חנוך לנער על פי דרכו". השיטה-הוראה בגישה חיובית מגרה סקרנות,"מפצחת" את הדרך הנוחה ללמידה לכל תלמיד עפ"י אופיו ותכונותיו ועוזרת לתלמיד לדלג מעל מכשולים בקלילות.שבירת המחסומים והצלחה במקצוע המתמטיקה מגביר את הבטחון העצמי אצל התלמידים ומוביל, מעבר להצלחה לימודית, להצלחה בהתמודדות מול בעיות אמיתיות בחיים.

קבע שיעור אונליין

kobi יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
08/02/2019
אדיר, 25
5
קובי הכין אותי לבגרות באנגלית מ4 ל5 יחידות .שיפר אותי ברמה שלא האמנתי שאצליח , ועכשיו אני משפר איתו גם 5 יח מתמטיקה . מורה מעולה ! בעל מוטיבציה ורצון לשפר , עם ידע רחב , נותן יותר וגורם לתלמיד להאמין בעצמו !מעביר את השיעור עם שיטות הוראה ייחודיות , קולט את הקושי בצורה יוצאת דופן ושם עליו את הדגש . ממליץ בחום !!
24/10/2018
שחף, 51
5
האמא לילדה שלמדה המכינה אקדמית בעלת לקויות למידה ודיסקלקוליה, קובי עשה את הבלתי יאומן. השיעורים נערכו במתכונת און ליין בסקייפ. קובי הצליח היכן שרבים אחרים נכשלו. בסבלנות רבה ,בהבנה והכלב, התאים 'חליפה אישית' ,להוביל כל הדרך עד לסיום המכינה בהצטיינות.
20/10/2018
מור, 19
5
המורה קובי מלמד אותי כבר שלושה שיעורים . מורה מעולה שמסביר בצורה טובה ונקלטת היטב , בצורה יעילה , ובצורה מאוד חוויתית . אני מאוד נהנת בשיעורים עם קובי . מורשה נהדר ומסביר בצורה שכיף וקל להבין .
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?