מורה פרטית שלי רז

מורה אונליין שלי רז

הוראה זה המקצוע שלי! העבודה שלי היא לאסוף חומרים, להכין מערכים, ללמד ולעזור לך לשפר את הציונים!

בת 33. מקריית מוצקין. אוניברסיטה - הטכניון.
(30 חוות דעת) 7 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה

קצת עליי

הוראה היא המקצוע שלי כבר כעשור. זה מה שאני אוהבת לעשות ולכן נותנת את הלב ואת הנשמה לכל תלמיד/ה! -- כמורה מנוסה אני מספקת עסקת חבילה של: * שיעורים פרטיים או בקבוצות קטנות * אופציה ללימוד בזום (למשל, במקרה של בידוד) * חומרים (ספרים או דפי עבודה וסיכומים) * עזרה בשיעורי הבית בווטסאפ * תקשורת עם ההורה/מורה/מדריכת פסיכומטרי -- שיטת הלימוד שלי כוללת שני שלבים: 1. הבנת הרציונל, הרעיון שמאחורי החומר 2. הטמעת הטכניקה, כולל טריקים וקיצורי דרך ;) ההבנה מאפשרת התמודדות עם מגוון רחב של תרגילים באותו הנושא והטכניקה מאפשרת לפתור אותם במהירות ובקלות. -- מחירון: שעה - 150 ש"ח כרטיסיה של 10 שיעורים - 1400 ש"ח כרטיסיה של 20 שיעורים - 2600 ש"ח

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

s
sheli

שלי מורה עם נשמה שני הילדים שלי לומדים אצלה והיא עוזרת להם ומשפרת את הביטחון היכולת הלמידה מעבר לחומר הנילמד.

07/05/2024
שתף:
I
Inbar

שלי מורה מדהימה מלמדת מובן מאוד, עם סבלנות ואכפתיות, רוצה שהתלמיד יצליח כמה שאפשר באווירה כיפית ונחמדה המורה היחידה שהצליחה להביא אותי לעלייה משמעותית בהישגים אחרי המון מורות. ממליצה מאוד!

18/04/2024
שתף:
מ
מאיה

שלי מורה נפלאה ומקסימה, מלמדת בדרך מעולה ומובנת, מעניקה כלי עזר לפיתרון ומסבירה כל דבר ודבר עד שהוא מובן לגמרי. הגעתי לשלי עם קושי רב בחלק הכמותי, שכן לימדה אותי מהבסיס את כל החומר שנדרש על מנת לגשת בביטחון לבחינה הפסיכומטרית. כמו כן סייעה רבות בחלק המילולי ובאנגלית ובמטלת הכתיבה. לשלי חומרים משלה אשר עוזרים רבות בלימוד החומר בדרך האפקטיבית ביותר. מודה המון על כל הדרך שעברנו :)

18/04/2024
שתף:
ג
גל

שלי מורה מדהימה, הגעתי אליה לאחר פסיכומטרי אחד במטרה להשיג ציון מאוד גבוה. שלי נתנה בי מחדש את האמונה בעצמי שאני יכולה להשיג את הציון וליוותה אותי לאורך כל הדרך. מעבר לפאן המקצועי ששיפרה אותי פלאים, שלי עזרה לי מבחינה מנטלית ונתנה לי טיפים שעזרו לי להתמודד עם הבחינה. היא מורה שמשקיעה ונותנת את כל כולה לתלמיד עם המון ניסיון ויכולות, תמיד זמינה ועונה על כל שאלה. ממליצה מכל הלב, אין מורות כאלו!

18/04/2024
שתף:
T
Tziona

שלי מורה מאוד מקצועית, יסודית, חרוצה ואכפתית. שלי יודעת בדיוק מה מצב התלמיד (חוזקות וחולשות של התלמיד) ויודעת היטב כיצד להגיע אל התלמיד בעזרת טכניקות לימוד ותוכנית סדורה בשלבים על מנת להגיע לרמת הבנה, ידע ויישום.

18/04/2024
שתף:
D
David

לשלי גישה אינטואיטיבית ואדפטיבית להוראה. שלי מצליחה להתאים את אופן וקצב הלימוד לרמה וליכולת של התלמידה ולייצר לימוד חווייתי ומהנה גם בנושאים שעבורם נקודת המוצא של התלמידה היא סלידה ותסכול וחשוב לא פחות, רואים תוצאות.

20/12/2023
שתף:
ג
ג׳ני

ממליצה בחום! מורה מקצועית עם גישה אישית בהתאם לכל ילד/ה, יחס חם ואכפתי. מוצאת דרך ללב של כל ילד, בונה תוכנית יחודית ואפשר לראות שיפורים כבר לאחר מספר שיעורים. בדרך יצירתית מגישה את החומר וילדה שלי מאוד נהנת בשיעורים שלה. תוצאות במבחנים בחשבון עלו וגם ביטחון עצמי של הילדה עלה יחד עם רצון ללמוד. הלוואי ויהיו יותר מורות כמוה!

07/11/2023
שתף:
ע
עוז

אני ממליץ בחום על השיעורים הפרטיים של שלי. במשך שנתיים, שני ילדיי נעזרים בידע ובמיומנות שלה (אנגלית ומתמטיקה), וראינו שיפור משמעותי בהבנה ובהישגים הלימודיים שלהם. היחס האישי, המקצועיות והסבלנות הם רק חלק מהתכונות המרשימות שבזכותן אני לא מהסס להמליץ על שלי לכל הורה המחפש עזרה מעולה לילדו.

07/11/2023
שתף:
I
Inbar

את שלי פגשתי בנקודת יאוש, כאשר שתי בחינות פסיכומטריות אליהן למדתי בקורסים במוסדות הגדולים עברו ללא הצלחה. כבר בשיחה הראשונה איתה הרגשתי ששלי אכפתית, מתאימה עצמה לתלמיד, ומתאימה את תוכנית הלימודים לצורכי התלמיד. את הבחינה שביצעתי לאחר תקופת הלמידה עם שלי עברתי בהצלחה יתרה. אין ספק שאם הייתי מכיר את שלי לפני הבחינות הראשונות הייתי לומד אצלה גם אליהן ואף אינני הייתי זקוק לביצוע של שלוש בחינות.

23/04/2023
שתף:
ג
גלי

שלי מורה מדהימה, היא יודעת להעביר את החומר היטב ומבינה במה אני מתקשה ואיך לפתור את זה. היא מוצאת דרכים יצירתיות כדי להעביר את החומר על מנת שכל אחד יבין אותו בדרכו. אני ממליצה בחום לכל מי שמתקשה בלמידה לבגרויות ובכלל.

07/04/2023
שתף: