דלג על הניווט

מורה אונליין עופר צשלר

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
4.25
7 ביקורות
54
שיעורים שהוזמנו
150
לשעה
בן 49 מרעננה - כפר סבא בוגר אוניברסיטה - הטכניון
רשימת המקצועות המלאה
"איש הייטק, מלמד מחשבים ומתמטיקה. מאמין בלימוד לשם הבנה. "
שמי עופר, מפתח תכנה עצמאי (פרילנסר) שנים רבות. לאחר שעזרתי לילדים הפרטיים שלי בלימודי מתימטיקה, ראיתי כי טוב. היום אני במהלך לימודי הסבה להוראה במקצוע מדעי המחשב. הסיפוק אדיר, והמטרה לגרום לתלמיד להבין את ההגיון שבחומר (ולא רק לדעת לפתור את השאלות) כך שיוכל להמשיך ולהתמודד עם בעיות דומות בכוחות עצמו. אני לא מאמין ב "כיבוי שריפות", צריך ללמוד באופן רציף ושיטתי. המורה יכול להסביר,אבל.. ההפנמה האמיתית נעשית בתרגול האישי שלכם. אני משוכנע שאוכל לעזור גם לכם.

קבע שיעור אונליין

עופר יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
06/05/2019
מרינה, 2019
1
עופר -לא- יודע שפת C. לא יודע NULL ובמהלך השיעור שאל אותי שאלות. שלחתי מראש את העבודה, שיוכל לעיין בה ולא נבזבז זמן מהשיעור על הבנה. במשך 28 דקות מתחילת השיעור רק קראנו את המטלה. נאמר לי מספר פעמים שהוא לא זוכר/יודע. הדבר היחיד שעופר עשה זה לחייב אותי ב-150ש״ח על זה שרשם לי בקוד print nice message//. והוא עדיין מופיע באתר בהמלצות האתר! שפת C זה לא אופניים. שכחת? אל תיקח כסף מאנשים סתם. בדיחה יקרה.
24/03/2019
דרור, 2019
5
הגעתי לאתר - שלא הכרתי לפני , והחששות התבדו - עופר תותח . העביר את השיעור בסבלנות , אדיבות - מקצועיות , הסביר בצורה מובנת את הצעדים . פשוט כל הכבוד .
18/02/2019
אליהו, 2019
5
לקחתי שיעור אחד שהפך לשניים מפני שהיה ממש טוב, עופר מאוד מקצועי ומבין את החומר טוב מעביר אותו היטב, סבלני מאוד,נהנתי מאוד מהשיעור איתו והכי חשוב שהבנתי הכל. ממליץ בחום למי שהזמן שלו יקר וחשוב לו להתקדם מהר ובהבנה. בהצלחה לכולם.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?